Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki inkább öngyilkos lesz, mint sem, hogy egyedül éljen egész életében?

Figyelt kérdés
2017. aug. 3. 08:54
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 A kérdező kommentje:

ma 14:04


ilyen alapon akkor egy alkoholista büdös cigány is lehet magas..

2017. aug. 6. 14:21
 32/61 A kérdező kommentje:

Időpont ma 14:16


Önbizalma lehet egy rafkós cigánynak is aki milliokat lopott össze az életébe,és a pénz miatt meg is nőtt az önbizalma..

2017. aug. 6. 14:23
 33/61 anonim ***** válasza:

31-es. Ohhh,hogyne! Nem is tudod milyen igazságot írtál!

Van pár nő ismerősöm és alacsony 165cm-es rendes,buszsofőr és a másik szintén hasonló magasságú villamosmérnök nem kellett neki kapcsolatra! (a nő 162cm).

Helyette kellett neki egy Roma srác,180cm. A srácnak 8 általánosa van,néha dolgozik-néha nem van egy divatos farmerkabátja és más semmi.


Tessék!! ..és ez kellett a nőnek!

2017. aug. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
Ha valakinek ronda az arca, akkor az illető lehet 190 cm magas, meg izmos, ha arcra ronda, akkor szűz marad.
2017. aug. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:

30-as válaszolo Hercegnek! Idézet: "ehelyett bunkón kiröhögött és el ment előlem a táncterem másik végébe, ami nekem rosszul esett..."


Én meg tudod hogy jártam a discóban,amikor odamentem egy nőhöz? Tudod mit mondott? Végig nézett rajtam és ezt mondta:


-Menj a fa@omba!


Úgyhogy azóta én nem is próbálkozom, meg van a véleményem róluk,az értelmi színvonalukról,értékrendjükről.

2017. aug. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
35-ös Már én se próbálkozok élőben, neten is csak ritkán, mert sok elutasítást kapok. A gimnáziumban meg csúfoltak régen a lányok a külsőm miatt megkaptam, hogy bottal sem piszkálnának meg és hasonló dolgokat mondtak nekem.
2017. aug. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 A kérdező kommentje:

ma 14:32


a pasi szokott magasabb lenni a lánynál ez tény.

de akkkor is tudod hány millió arcszerkezet van?

azt mondod hogy a nőknek mindegyik bejön,ha a magaság okés?

2017. aug. 6. 14:41
 38/61 anonim ***** válasza:
Nem unjátok még ezt az idióta önsajnáltatást? Nekem is ronda a pofám, de lesza.rom. Egyes embereknek amputálni kellett a szemét, lábát, kezét, kihullott a ráktól minden egyes hajszáluk vagy tolószékbe kényszetültek. Örüljetek, hogy nem az ő helyükben vagytok! Undorítóak vagytok.
2017. aug. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
Én nem vitázok tovább. Nekem is van sok tapasztalatom, sokszor beszéltek velem lekezelően, bunkón, flegmán a csajok, régen iskolában csúfoltak, szóval nem csak kitalálom, amiket mondok. A jóképűség igen is fontos a csajoknak. Én meg már le s.z.a.r.o.m, hogy melyik csajnak mi és mi nem fontos. Én eldöntöttem, hogy, ha anyám meghal, akkor öngyilkos leszek, amennyiben nem lesz se barátnőm, se feleségem, se gyerekem.
2017. aug. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 A kérdező kommentje:

ma 14:45


a csajok szeretik a sukár cigányokat akik ki-be járnak börtönböl,a lényeg hogy mocskosan beszéljen,minden szavába legyen benne hogy kap be a.. de cigánynak is születni kell sajnos..

2017. aug. 6. 14:49
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!