Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki inkább öngyilkos lesz, mint sem, hogy egyedül éljen egész életében?

Figyelt kérdés
2017. aug. 3. 08:54
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
Szerintem zárjuk le a vitát. Semmi értelme, mert ettől még ugyanúgy öngyilkos leszek, hogy ne kelljen anyám halála után teljesen magányosan élnem 90 éves koromig.
2017. aug. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:

50-es. "a szerelmet nem centibe mérik"


De igen! A női logika szerint! Erre vannak kódolva! A magasabbhoz, az erősebbhez vonzódnak. Számukra a magas pasi a "jó pasi'!


Csak menj be egy plázába,nézz körül.....ha látsz 3 fős társaságot,társaságokat,aminek 2 lány tagja van és 1 fiu,még véletlenül sem egy alacsony fiu az.


Magasabb fiukhoz vonzódnak,mondanak okosságokat a plázában,ott érzik jól magukat tőlük egy 10 vagy 15cm-el magasabb fiu oldalán vagy társaságában.

2017. aug. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 A kérdező kommentje:

ma 15:22


Ne sztárold már ezeket a felszines nőket akik leszopták colostokot..

2017. aug. 6. 15:27
 54/61 anonim ***** válasza:
Ne veszekedjetek!
2017. aug. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
A "jó csaj", "jó pasi" megnevezéseket gyűlölöm. Az ilyesmi beképzelten hangzik, mint ahogyan a nácik "felsőbbrendűeknek" nevezték magukat, ugyanúgy ezek a megnevezések is beképzeltségre utalnak. Szerintem senki se jó vagy rossz a külseje miatt.
2017. aug. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
Szóval senkit nem tartok "jó csajnak" "jó pasinak".
2017. aug. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 A kérdező kommentje:

Az itteni embereknek mindenki egyforma külsőleg


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2017. aug. 6. 15:46
 58/61 anonim ***** válasza:
A Halál megváltás lesz számomra. Az anyám meg fontos nekem, mint Goebbels-nek Hitler. Goebbels is főbe lőtte magát Hitler halála után, én is főbe lövöm magam az anyám halála után. A barátnőre nincsen esélyem.
2017. aug. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:

1., Akinek öngyilkos gondolatai vannak a mellé nem is való pár. Ezt önkéntelenül is sugárzod. Így elkerül a lehetősége is, hogy párt találj.


2., Előbb tedd rendbe önmagad. Erre számtalan módszer létezik. Ha te rendben vagy (érzelmileg stabil, jó önbecsülés, stb.) akkor meglesz a társad is.


Magaddal foglalkozz ne a körülményekkel meg párkeresés ...

2017. aug. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
Az örök magánynál a Halál is jobb.
2017. aug. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!