Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem lehet normális,...

Miért nem lehet normális, hűséges és még sorolhatnám fiúkat találni a mai világban?

Figyelt kérdés
Az ember csak boldog szeretne lenni valakivel,valaki mellett és mégsem tud,mert mindig valami van. Manapság kapcsolatok jönnek,mennek az emberek életében. Pedig olyan jó lenne tervezni valakivel komolyan. De ez mai világban miért ilyen nehéz nem értem. Mert ha valaki nem festi magát agyon illetve nem jár bulikba stb az már nem jó!? Elszomorító,hogy amit akar szívből az ember az nsm jön össze sehogysem. Rengeteg társkereső oldal van de ott is vagy összejön egy komoly kapcsolat vagy nem. Valaki esetleg így gondolja mint én? Esetleg érzett már hasonlót? L/24

2017. aug. 17. 12:11
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
100%

Jééé érdekes.... engem is folyamatosan pakoltak a baratzónába, mert nem voltam menő, mert nem voltam penzes szülők sarja, es nem tudtam villogni, az apuci anyuci altal alam tolt dolgokkal ...... akkor xarul esett... ma mar le sem xarom...

Van sajat egzisztenciam, amit egyedül ertem el... ma mar jönne az összes csajszi, de csak jönne...


Ma mar csak a csalad hianyzik, de az sem mindenaron... en mar 1 nő után sem fogok rohanni.... es ha ez azzal jar, hogy egyedul fogok maradni... akkor legyen...

2017. aug. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
55%

Nos, én nem fejteném ki a saját véleményemet, mert nálam sokkal okosabb és tájékozottabb emberek ezernyi tanulmányt írtak már erről a generációról és problémáikról, de azért ajánlok neked egy kis hallgatnivalót. Ha tényleg mélyen bele akarod ásni magad a témába, íme egy előadás, mely ugródeszkaként szolgálhat számodra. Ha pedig érdekesnek találtad, ennek nyomvonalát követve egész sok dolgot megvizsgálhatsz egy másik - közbeszéd által aligha képviselt - perspektívából szemlélve.


íme a link: https://www.youtube.com/watch?v=rWVpO1zYmhc

2017. aug. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 Lazy Lover ***** válasza:
67%
friendzoneban hisz a normális férfiakat oda dobáljátok úgy hogy csak nyekken.......
2017. aug. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
26%

Hogy meg vannak sértve a kedves férfiak hogy ne általánosítsunk mégis itt a legtöbb komment arról szól hogy a friendzone-ban landoltak. Ez nem általánosítás?

Normális csajoknál kéne próbálkozni nem azoknál a pi*csáknál akik csak a pénzre mennek és nem lenne probléma. A sárdobálás mindenkinek megy :)

2017. aug. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
84%

Tanulj emberismeretet!

A társadalomban ahogy előfordulnak függetlenségre vágyó és a végső kapcsolatot kereső egyének is, úgy tartalmaz introvertált x extrovertált embereket is a Föld nevű bolygó.

Én nem ismerek olyan embereket, akik miatt most itt panaszkodsz. Mindet kiszelektáltam. Neked miért muszáj velük ismerkedni? Tegyük fel, hogy széket akarsz venni, erre te bemész a boltba és kihozol egy asztalt... fuck logic

2017. aug. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Brigitta!

Biztos van olyan fiú, aki bizony meg a csillagokat is lehozná érted, csak vedd észre, és ne dobd minden béna indokkal....

2017. aug. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 Lazy Lover ***** válasza:
81%
14 épp hogy te általánosítasz nagyon nem a pláza csajoknál próbálkoztam . de úgy látszik te jobban tudsz mindent
2017. aug. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
68%
Miért nem lehet egy olyan nőt találni aki nem a pénzre megy?
2017. aug. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
83%
Így működnek a nők, ahogy a 11-es írja. Talán nem csak akkor kellene észrevenni egy pasit amikor már bekerült a top10%-ba, hanem közösen együttes erővel fel kéne tudni építeni a jövőt.
2017. aug. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
72%

Ha én azt állítom, hogy hasonlóan gondolkodom pasi létemre, akkor mi változik?

Mert, hogy hűséges vagyok, komoly kapcsolatot szeretnék, nem csak minnél több lány kipipálni, nem a bulis, festett csajok jönnek be, stb.

Szóval elvileg lehetne mondani, hogy megtaláltál. És, változik ettől bármi is?

2017. aug. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!