Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem lehet normális,...

Miért nem lehet normális, hűséges és még sorolhatnám fiúkat találni a mai világban?

Figyelt kérdés
Az ember csak boldog szeretne lenni valakivel,valaki mellett és mégsem tud,mert mindig valami van. Manapság kapcsolatok jönnek,mennek az emberek életében. Pedig olyan jó lenne tervezni valakivel komolyan. De ez mai világban miért ilyen nehéz nem értem. Mert ha valaki nem festi magát agyon illetve nem jár bulikba stb az már nem jó!? Elszomorító,hogy amit akar szívből az ember az nsm jön össze sehogysem. Rengeteg társkereső oldal van de ott is vagy összejön egy komoly kapcsolat vagy nem. Valaki esetleg így gondolja mint én? Esetleg érzett már hasonlót? L/24

2017. aug. 17. 12:11
1 2 3 4 5 6
 31/56 Lazy Lover ***** válasza:
100%
28 pont ezt akartam írni
2017. aug. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
24%

tudjátok mi a különbség a normális, rendes srác között és köztetek?

hogy a normális rendes srácok nem rinya gépek, hanem tényleg rendes normális kedves srácok

remélhetőleg majd kinövitek ezt a rinyálást és nem fogtok térdig állni benne...

2017. aug. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
24%

Annyira fárasztó olvasni ezt a megkeseredett nyöszörgést az itteni férfiaktól... Ezzel gyakorlatilag elismeritek, hogy lúzerek vagytok. Nekem nem volt még komoly kapcsolatom, pedig már 24 vagyok, ennek ellenére gyönyörűnek tartom az összes nőt. Sőt, szerintem egyik nő sem ribi. Akiket ti leribiztek, azok csupán megengedhetik, hogy olyan pasival jönjenek össze, akik egy magasabb társadalmi kaszthoz tartozik. Mert ha már hozzászokott egy bizonyos színvonalhoz, miért is kötné össze az életét egy "könyvtárossal", aki egy mozijegyet nem tud megvenni, te csak kesereg, hogy milyen rossz az élet?


Szóval, nekem sem volt komoly kapcsolatom még, de addig is fejlesztem, képzem magam (tanulás sport munka stb), hogy mire eljön az igazi,a legjobb énemet tudjam adni neki (és mellesleg van értelme az önképzésnek,24 évesen kevesen mondhatják el hogy német egyetemen tanultak, és egy multinál dolgoztak nagyon jó fizuért)


Lányok, ne hallgassatok az itteni rinyagépekre, úgy vagytok szépek ahogy vagytok :)


24/F

2017. aug. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
71%

33-as!


Kellően kidicsekedted magad? Eléggé benyaltad már magad a lányfelhasználóknál? Kellően fényezted a saját szuper képességeidet?

Mivel egyértelmű számunkra egyszerű halandók számára, hogy a te zsenialitásod mértékét nem lehet eléggé hangsúlyozni, ezért szíves engedelmeddel felhívnám a figyelmedet pár dologra!


Ha tényleg szeretnél a gyakorikérdések.hu oldalon ilyen tökéletes férfiemberként tündökölni, nem ártana kicsit bővebben kifejtened a mondandódat. Elfelejtetted azokat a közhelyeket még, hogy a "kemény munka meghozza gyümölcsét" valamint jobban kéne hangsúlyoznod, hogy "egyedül értem el segítség nélkül", plusz nyomatékosítsd jobban, hogy te bizony 24 évesen már HATALMAS összegeket keresel, és mindenki, aki nem tagja a kiválasztottak ezen tökéletes csoportjához, az egy lúzer. Te viszont VALAKI vagy. Taníts minket, ó mester, hogyan lépjünk nyomdokaidba, hogyan érjük el akárcsak töredékét is a te nagyszerű tetteidnek!


Na kaptál elég levelet? Megnyugodott a kicsi lelked? Várj, azért én is megdicsérgetlek már, hogy jól aludj.

"Ügyes kisfiú vagy, jól van, te lehetnél a zsenialitás mintaképe"


És persze mindenki, aki nem így gondolkozik, az cúúnya-cúúnya lúzer/nőgyűlölő/megkeseredett stb. Ez tudod, olyan, hogy nem te mész szembe az autópályán, hanem mindenki.


Bár olyan nagyszerű ember lehetnék, mint TE! Nem is értem, hogy aki ilyen isteni képességekkel rendelkezik, annak miért nem aranykeretes színben jelenik meg a hozzászólása!

2017. aug. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
25%

Kedves #34es!


<3 Nagyon köszönöm az elismerő szavakat, látom átjött a mondanivalóm <3


Viccet félretéve, nem azért írtam le a gondolataimat (#33), hogy bárkinek "benyaljak", azért meg főképp nem, hogy bárkit megsértsek, csupán azért, mert úgy éreztem, ki szeretném nyilvánítani az álláspontomat ezügyben.


Egyszerűen büszke vagyok magamra, amiért a sok megpróbáltatás ellenére talpon maradtam. Ettől még nem vagyok beképzelt, csupán arra mutatnék rá, hogy ez ad az embernek egyfajta tartást, ami meggátolja, hogy a nehezebb időszakaiban visszaváltozzon sírós 6 évessé :)


A munkámra vonatkozó kiírásomat nem szeretném, hogy bárki is félreértse, rengeteg olyan ismerősöm van, aki nem áll annyira jól anyagilag, mégis szívesen beszélgetek velük. Amit nem szeretek, az az erkölcsi szegénység, ez pedig lehet tulajdonsága utcaseprőnek, vagy managernek is.


Lehet engem utálni, amiért én írom le az igazságot, de amit írtam, az úgy van, ezen kár vitatkozni. Azzal támadod az írásomat, hogy klisékkel van tele, ennek ellenére a te hozzászólásodban egy észérvet sem véltem felfedezni, csupán a személyeskedés van jelen (ami az erkölcsileg szegény emberek egyik közkedvelt eszköze :))


Na mind1, nem fogok esszét irni arról, hogy miért írtam a fentebbieket, akinek egy kis esze van az elgondolkodik rajta. A többiek véleménye meg számomra huszadrangú :)

2017. aug. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
0%
A múltban nem volt normális hűséges lány most nincs hűséges fiú. Valamikor lesz egyensúly de úgyis meg törik valamikor. (Mert a ritka dolgokat talán jobban becsüli az ember)
2017. aug. 19. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:

Itt vagyok én. :P

Egyébként én sokkal több nőt ismerek, akik hűtlenek, mint pasit.

2017. aug. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
0%

33-mas azt hiszi, hogy ha itt kakukkoskodik, akkor majd valaki megszánja egy kis cuncival. XD

Cuckmeister2017!

2017. aug. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
19%
Oké akkor sírjatok tovább hogy minden nő ribi meg milyen szar az élet.
2017. aug. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
71%

Imádom ezt a világot! Tehát vannak férfiak (úgy a 70%), aki úgy érzi, hogy probléma van a mai világ nőjének a nézeteivel és elvárásaival. Az is jellemző, hogy bajuk van a társkereséssel.


De vajon kapnak egyáltalán némi pozitív visszajelzést? Áhh, dehogy. Hanem aki nem isteníti a nőket, az "nyomorék" "lúzer" "gyökér" és "akassza fel magát". Szépek vagytok, gratulálni tudok csak...


Ha egy nő panaszkodik, hogy baja van a társkereséssel, rögtön egy egész sereg csimbókfiú ugrik, akik egyből fényezik a kis egóját. Ha viszont férfiak közül sokszor többen megállapítják, hogy valami nem stimmel, akkor egyből csak megvetés és gúny lesz az osztályrésze.

Csakhogy attól, hogy ilyen megalázóan beszéltek a férfiakról, akiknek gondjuk van a társkereséssel, ti még ugyanolyan csimbókok maradtok. Igen, jól sejtitek, a csimbók az a kis sz@rdarab az ember valagára ragadva. Közel van a p1nához, de sosem éri el azt.


Hízelegjetek, istenítsétek a mai korszellemben élő nőket tovább! Rázzátok meg néha egymás kezét, és gratuláljatok egymásnak, hogy milyen jól fejlett csimbókok vagytok!


Nektek srácok, akiknek pedig problémája van a társkereséssel, azt tanácsolom, hogy ne emeljétek piedesztálra a nőket. Semmivel nem értékesebbek nálatok! Ugyanolyan emberek, mint ti, csak náluk van az összes p1na. Semmi több.

2017. aug. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!