Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem lehet normális,...

Miért nem lehet normális, hűséges és még sorolhatnám fiúkat találni a mai világban?

Figyelt kérdés
Az ember csak boldog szeretne lenni valakivel,valaki mellett és mégsem tud,mert mindig valami van. Manapság kapcsolatok jönnek,mennek az emberek életében. Pedig olyan jó lenne tervezni valakivel komolyan. De ez mai világban miért ilyen nehéz nem értem. Mert ha valaki nem festi magát agyon illetve nem jár bulikba stb az már nem jó!? Elszomorító,hogy amit akar szívből az ember az nsm jön össze sehogysem. Rengeteg társkereső oldal van de ott is vagy összejön egy komoly kapcsolat vagy nem. Valaki esetleg így gondolja mint én? Esetleg érzett már hasonlót? L/24

2017. aug. 17. 12:11
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
37%

"Kedves #34es!"


Ne aggódj, kisfiam, nem felejtek el reagálni. Még a végén abban a lila álomvilágban élnél tovább, amiben azt hiszed, hogy egy szemernyit is igazad van.


"<3 Nagyon köszönöm az elismerő szavakat, látom átjött a mondanivalóm <3"


Ohh, micsoda eredeti vitatechnika arra, hogy érzékeltesd, hogy téged mennyire nem hat meg mások véleménye. Szinte látom magam előtt, amint büszkén, Szabó Pétert megszégyenítő pozitív kisugárzással ütöd a billentyűket, hogy leírd ezt a válaszod.


"Viccet félretéve, nem azért írtam le a gondolataimat (#33), hogy bárkinek "benyaljak", azért meg főképp nem, hogy bárkit megsértsek, csupán azért, mert úgy éreztem, ki szeretném nyilvánítani az álláspontomat ezügyben."


Ha valóban nem kerested volna az olvasók reakcióját, akkor le sem írod a hozzászólásodat. Itt MINDEN fórumozó azért ír hozzászólást egy adott kérdéshez, mert vagy a kérdezőre vagy a többi hozzászólóra hatást akar gyakorolni. Már az elején kamuzol, kishaver!


"Egyszerűen büszke vagyok magamra, amiért a sok megpróbáltatás ellenére talpon maradtam. Ettől még nem vagyok beképzelt, csupán arra mutatnék rá, hogy ez ad az embernek egyfajta tartást, ami meggátolja, hogy a nehezebb időszakaiban visszaváltozzon sírós 6 évessé :)"


Mert más embert nem érnek megpróbáltatások. Biztos te vagy az országban az egyetlen férfi, akit megpróbáltatások érnek!

Ez meg a legalja vitakultúra, amikor ilyen alattomos rágalmakat állítasz és egyből személyeskedésre fogod. Ez amolyan feminista szokás egyébként. Tehát ha valaki nem ért egyet, akkor azt megalázóan le kell szólni. Ha egy férfi ne adj isten panaszkodik, akkor az rögtön egy "sírós 6 éves". Magyarul, ha egy férfinek valami nem tetszik, és ennek hangot mer adni, akkor rögtön kétségbe kell vonni a férfiasságát.

Érzed már, hogy mennyire alja volt a hozzászólásod? És még itt mindig nem fejezted be!


"A munkámra vonatkozó kiírásomat nem szeretném, hogy bárki is félreértse, rengeteg olyan ismerősöm van, aki nem áll annyira jól anyagilag, mégis szívesen beszélgetek velük. Amit nem szeretek, az az erkölcsi szegénység, ez pedig lehet tulajdonsága utcaseprőnek, vagy managernek is."


Erkölcsi szegénység... szót emelni valami ellen, kifejteni az álláspontunkat, hogy mi az, ami nem tetszik a mai világban, már rögtön erkölcsi szegénység is? Köze nincs a fogalomnak a témához. Az nem erkölcsi szegénység, ha valakinek nem tetszik a mai társadalom és a nők gondolkodásmódja/elvárásai. Ezek bizony tapasztalatok. És mivel a társadalom legtöbb tagja sajnos ugyanolyan undorítóan áll a férfiakhoz, mint te (tehát, ha bármi baja van, akkor egy utolsó lúzernek bélyegzi), ezért nyíltan nem alkothatunk véleményt - marad a gyakori kérdések oldala. Tudod, valahol nekünk is ki kell adni a véleményünket.



"Lehet engem utálni, amiért én írom le az igazságot, de amit írtam, az úgy van, ezen kár vitatkozni."


Húh! Ember, te már most az igazság vitathatatlan képviselőjének tartod magad? Mégis ki a halálnak érzed te magad, hogy úgy nyilatkozol a mondandódról, mintha az a kőbe vésett igazság lenne? Amit te írtál, azok pitiáner közhelyes gusztustalan életbölcsesség-hányadékok.


"Azzal támadod az írásomat, hogy klisékkel van tele, ennek ellenére a te hozzászólásodban egy észérvet sem véltem felfedezni, csupán a személyeskedés van jelen (ami az erkölcsileg szegény emberek egyik közkedvelt eszköze :))"


Ismét egy feminista-jellegű vitatechnika. Támadom a hozzászólásodat, és rögtön én vagyok az erkölcsileg szegény. Támadom az írásodat, mert a valósághoz semmi köze nincs. Támadom, mert gusztustalan hazugságokat próbálsz terjeszteni. Támadom, mert magadat úgy állítod be, mintha többet érnél itt a többi hozzászólónál. Támadom, mert akkora arccal írsz, amitől normális embernek felfordul a gyomra. És még te beszélsz nekem erkölcsi szegénységről?

A hozzászólásomat pedig már korábban kifejtettem, ha visszaolvasod az eddigieket.


"Na mind1, nem fogok esszét irni arról, hogy miért írtam a fentebbieket, akinek egy kis esze van az elgondolkodik rajta."


Szóval ismét csak az lehet a helyes, amit TE mondasz. Öregem, van még olyan olvasója az írásodnak, aki az olvasás után úgy gondolja, hogy nem egy tudálékos, okoskodó, tenyérbemászó kis ... vagy? Ugye, hogy ugye?


"A többiek véleménye meg számomra huszadrangú :)"


És a végére ismét egy közhelyes lezárás!

Hapsikám, ahelyett, hogy hozzászólásokat írnál, javaslom, menj vissza dolgozni a munkahelyedre, amit annyira istenítesz. Egyszerűen gáz vagy. És megkockáztatom, hogy ezt nem csak én gondolom így, hanem 5-ből 4 férfiolvasó.

2017. aug. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
32%

Én a 33asnak adok igazat, sokkal szimpatikusabb a hozzáállása a,nőkhöz mint a nyafogó nőgyűlölő "férfiaknak". :)


21/L

2017. aug. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy legalább a nőknek átjött a mondandóm (#42) :) Nem veszem a fáradtságot, hogy megcáfoljam a 41es úriember mondandóját, hiszen nincs abban az állapotban, hogy észérvekre hallgasson, valamint a 42es után nem is érzem igényét (meg hát ugye saját magadat lepatkányoztad, mikor azt írtad, hogy " nyíltan nem alkothatunk véleményt - marad a gyakori kérdések oldala", ebből csak az jön le, hogy egy erkölcsileg szegény fotelharcos vagy, aki a való életbe két szót nem mer szólni, csak neten látatlanba oltja a többieket) :)


Szeretem a nőket, és tisztelettel bánok velük, ez a jövőben sem fog megváltozni, az iménti megkeseredett "férfiak" pedig meg is erősítettek abban, hogy amit gondolok, az a helyes :)

2017. aug. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:

"Nem veszem a fáradtságot, hogy megcáfoljam a 41es úriember mondandóját, hiszen nincs abban az állapotban, hogy észérvekre hallgasson, valamint a 42es után nem is érzem igényét (meg hát ugye saját magadat lepatkányoztad, mikor azt írtad, hogy " nyíltan nem alkothatunk véleményt - marad a gyakori kérdések oldala", ebből csak az jön le, hogy egy erkölcsileg szegény fotelharcos vagy, aki a való életbe két szót nem mer szólni, csak neten látatlanba oltja a többieket) :)"


Ne magadból indulj ki kisgyerek. Az, hogy nyíltan nem hangoztatjuk a való életben, hogy valójában mit gondolunk a nőkről, az annak az oka, hogy nem vagyunk hülyék. A nők irányítanak a mai világban már. A nőké az uralom. Ha én most azokban a közösségekben, amelyekben mozgok, elmondanám az eddigi véleményemet, valószínűleg meg is szűnne az a szál.

Magamat lepatkányoztam? Ennyit egy politikus nem kamuzik, kicsicsótány! Az, hogy nem mondunk el mindent a körülöttünk lévőknek, egyszerűen annak tudható be, hogy nem vagyunk a saját magunk ellenségei.


Nem fogom megmondani egy nőnek, hogy mit gondolok a nőkről valójában, mert ha elmondanám, akkor el is esnék a lehetőségtől, hogy hozzájussak a testéhez. És hát tudod, a szex túl jó ahhoz, hogy az őszinteség miatt eldobjam magamtól.


"Szeretem a nőket, és tisztelettel bánok velük, ez a jövőben sem fog megváltozni, az iménti megkeseredett "férfiak" pedig meg is erősítettek abban, hogy amit gondolok, az a helyes :)"


Igen, ez nagyon-nagyon derék már megint. Tipikus kirakatbölcsesség. Kishaver, neked vagy politikusnak kéne menned, vagy motivációs trénernek! Blablablablabla, ennyi értelme van a mondandódnak.

Mit is mondtál, hány kapcsolatod volt eddig? 0. Leírom betűvel is, hogy ne kerülje el a figyelmedet. NULLA. És te pofázol... annyira vagy hiteles, mint egy néger a Ku Klux Klánban. :D


Látod, ez a nagy különbség kettőnk között. Te itt mondod a nőistenítő baromságaidat, és egy kezeden meg tudod számolni, hogy hány csajjal volt dolgod. Én viszont tudom, hogy hogyan működik a világ valójában, és még a 20 ujjam is kevés lenne ahhoz, hogy megszámoljam azokat a nőket, akikkel dolgom volt.


Na további kellemes életet az álomvilágodban, kisfiú!

2017. aug. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
31%
Jézusom, az utolsó mekkora egy bunkó. Az ilyen férfiakat kerülöm messziről, elég volt egyszer együtt lennem egy ilyen díszpéldánnyal. Szégyen.
2017. aug. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
20%
Még ha igaz is, hogy valóban akkora nagy nőcsávász vagy, mint amekkorának beállítod magad (ismét egy erkölcsi szegény tulajdonság, hogy fals és leellenőrizhetetlen információkkal próbáljuk lenyomni vitapartnerünket) kettőnk közül nem én vagyok megkeseredve:) továbbra is tartom, hogy huszadrangú a véleményed, és a tény, hogy minden egyes szösszenetemre 6 oldalas,esszét írsz, azt tükrözi, hogy mennyire kétségbeesetten próbálod bebizonyítani a többieknek, és magadnak, hogy te valójában egy vagány életeddzett alfahím vagy. Találkoztam pár ilyen emberrel már életem során, és mindíg kiderült róluk, hogy valamit kompenzálnak a nagyzolásukkal. Elvégre aki valóban értékes, az nem érzi szükségét annak, hogy folytonosan bizonyítson :) Egy nap remélem sikerül megnyugodnod, és meglátod az értelmét a gondolataimban :)
2017. aug. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:

Nem lányok, csajok,nők! Nem! Nem vagytok úgy ahogy vagytok! Tisztelet a kivételnek. És fiuk pasik férfiak ti sem vagytok úgy jok ahogy vagytok! Tisztelet a kivételnek.

Qnnyi hülyeséget leirtatok, hogy csak na! De komolyan ha ribi vagy akkor mit akarsz kerdező? Mert igeeeeen az vagy! Ugyanis tuti nem egy pasit baratzonaba tettél, de mindegy hisz ők csak mindent megtettek volna érted, te lettél volna a hercegnojuk. Ja varj de te inkabb valasztottal egy bunko f,fej pasitt aki leszarja az erzeseid es csak kb bafni kelleszneki. Idegesítőek vagytok!

Te főleg 33! Menjél azt nyalj be mindenkinek de komolyan! És meg nwm volt komoly kapcsolatod? Na az szep lessz ha majd megjon az igazi az te meg hulye lwsszel hozzá XD (szerintem akinek volt/van komoly kapcsolata az tudja, hogy értem) és az viszont igaz, hogy a kedves aranyos megértő pasikat a nők barat zonaba rakják. Egy tipp legyetek ferfiasak! Én most jöttem ki másodszor baratzonabol es nagyon boldogok vagyunk a párommal :).

Ha valamit el akarsz érni, azt érd el!

Ja es igen tudod 33 az a nő qmelyit több brétfogot mint kulcsot, na azt ribinek hívják. És ne sirankozatok, ha valami nem tetszik valtoztas rajta!

2017. aug. 20. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:

47-es vagyok hát 33-as min mentel keresztul? Ja várj pont telibe sza+om!

Úgy irsz mintha te sza++ad volna a spanyol viaszt peddig egy pondro kis senki vagy, és külföldön tanulsz? Minek?

Jaaaaj német egyetem meg ez meg az! Oda ne rohanjak. Szanalmas vagy.de komolyan. Ahogy irasodbol ki olvastam te kb minden olyan baratodat lenezed ak8 rosszab sorban van mint te. Mégis mit kepzelsz magadrol? Te egysemmi leszel es az is maradsz!

2017. aug. 20. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
Kilincset* XD hogx írhattam kulcsot XD😂😂😂
2017. aug. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:

"kettőnk közül nem én vagyok megkeseredve:)"


Ki beszél itt keserűségről? Attól, hogy tudom, hogy milyen a világ valójában, nem vagyok megkeseredve. El kell fogadni, hogy ilyen és kész. Viszont utálom, amikor valaki olyan hazugságokat terjeszt, mint te.


"azt tükrözi, hogy mennyire kétségbeesetten próbálod bebizonyítani a többieknek, és magadnak, hogy te valójában egy vagány életeddzett alfahím vagy."


Hapsikám, amiért én az igazamat hirdetem, annak egy sokkal komolyabb oka van. Úgy hívják, hogy empátia. Tudod, én is úgy kezdtem, mint a legtöbb pasas. Álomvilágban éltem, hittem a társadalom hazugságainak, a nőket tüneményes-erkölcsös-hibátlan teremtéseknek láttam. Aztán persze kiderült az évek alatt, hogy ezek mind hazugságok. A női természet ugyanolyan szinten van, mint a férfié, semmivel sem jobb - csak más. És ha ezt egyszer megismeri valaki, akkor fel tudja használni ahhoz, hogy nőt szerezzen. Én pedig ha lehet, akkor hirdetem is a valóságot, mivel szeretném, ha minél több férfi kijönne a boldogtalanságból, amit az álomvilág okoz. Azt akarom, hogy azt mondják maguktól, hogy "b@$$za meg! Semmivel sem vagyok rosszabb vagy értéktelenebb, mint a nők!"


"Egy nap remélem sikerül megnyugodnod, és meglátod az értelmét a gondolataimban :)"


Értelem a gondolataidban továbbra sincsen, hiába írod le már vagy ötödször. Attól, hogy az ürüléket ehetőnek akarod beállítani, attól még az ürülék marad.

Nyugodtnak pedig nyugodt vagyok. Mert ha egyszer valakinek felnyílik a szeme, és elkezd VALÓDI sikereket elérni a nőknél, akkor megnyugszik. Ehhez azonban az kell, hogy a férfiak kirúgják a nők lába alól a képzeletbeli piedesztált.



ÉS MOST FIGYELEM, MERT JÖN A KEDVENCEM, AMI EGYÉRTELMŰEN ELDÖNTI, HOGY NEKEM VAN IGAZAM! :D


"Jézusom, az utolsó mekkora egy bunkó. Az ilyen férfiakat kerülöm messziről, elég volt egyszer együtt lennem egy ilyen díszpéldánnyal."


Kedves férfiak! Sose azt nézzétek, amit egy nő mondd, hanem, amit tesz. Érted, a magamfajtáról ilyen véleménye van a hölgynek - de azért csak széttette a lábát egy ilyennek!

Értitek? Leszólja az ilyen típust, de azért vele bújik ágyba!


Köszönöm szépen, ezzel úgy érzem, megnyertem a vitát :D

Innentől már csak magyarázkodhattok, de minden értelmes férfiolvasó számára egyértelmű lesz, hogy nekem van igazam :D

2017. aug. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!