Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem lehet normális,...

Miért nem lehet normális, hűséges és még sorolhatnám fiúkat találni a mai világban?

Figyelt kérdés
Az ember csak boldog szeretne lenni valakivel,valaki mellett és mégsem tud,mert mindig valami van. Manapság kapcsolatok jönnek,mennek az emberek életében. Pedig olyan jó lenne tervezni valakivel komolyan. De ez mai világban miért ilyen nehéz nem értem. Mert ha valaki nem festi magát agyon illetve nem jár bulikba stb az már nem jó!? Elszomorító,hogy amit akar szívből az ember az nsm jön össze sehogysem. Rengeteg társkereső oldal van de ott is vagy összejön egy komoly kapcsolat vagy nem. Valaki esetleg így gondolja mint én? Esetleg érzett már hasonlót? L/24

2017. aug. 17. 12:11
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
72%

Vannak normális fiúk, csak te nem találkoztál velük.

Például én, és van pár ismerősöm akik elhányják magukat ha ilyen agyon festett plázap1csákat látnak, és mi is normális lányokat keresünk. Csak idő kérdése, mire találkozunk ilyennel.

2017. aug. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. aug. 17. 13:47
 23/56 anonim ***** válasza:
73%
Miert ne lehetne, van sok. Csak a noknek nem ilyenek kellenek.
2017. aug. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
88%
El nem tudod képzelni mennyi ilyen van, mint amilyenről te írsz. Csak az ilyenek túl rendesek, és unalmasak, ezért nem tűnnek fel. Én is ilyen vagyok, el tudok beszélgetni lányokkal, de általában túl kedves vagyok, csak jó ismerősként tekintenek rám, vonzalom nem alakul ki felém. Szóval lehet ilyet találni, csak nema legfeltűnőbbek közt keressed. 21F
2017. aug. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
76%

Kiírsz egy kérdést és általában rengeteg olyan pasi ír majd, aki komoly kapcsolatot szeretne.

Innentől kezdve nem értem a kérdésed. Hogy nem találsz, amikor a túlkínálat olyan nagy, hogy 1 kapcsolatot akaró nőre 100 férfi jut?

2017. aug. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
0%

"Miért ne lehetne, van sok. Csak a nőknek nem ilyenek kellenek."

Nem a nőknek nem kellenek, csak neki nem kellenek. Csak olyan írjon, aki fasírtban van az exével, mert ezt az egyet nem fogadja el. Nagy kár, pedig tündéri lány. Kívánom, hogy olyat találj, aki minden téren megfelel neked. Sajnálom. :(

31/f

2017. aug. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim válasza:
64%
Lehet találni csak a lányoknak nem kellenek ennyi az igazság
2017. aug. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
87%

Ez a kérdés annyira könyörög egy igazi odamondós válaszért, hogy nem is bírom kihagyni.



Kedves kérdező!


Tudod, van a nőknek egy érdekes tulajdonsága: amikor a férfiakról beszélnek, akkor valójában azt úgy értik, hogy a vonzó alfa férfiak. A probléma pedig ott kezdődik, hogy a férfiaknak ezek a szerencsés része körül-belül úgy a 20%-uk. A maradék 80%-ot észre sem veszitek.


Hűséges, odaadó, kedves, figyelmes, türelmes legyen a férfi? Na ez a mai világ egyik legnagyobb átverése. Ugyanis azt rohadtul nem mondjátok, hogy KITŐL akarjátok ezeket a tulajdonságokat. Nektek, hölgyem, már akkora igényeitek vannak a férfiak felé, amit egyszerűen nem lehet teljesíteni a legtöbbünknek.


Kiegészíteném én az "és még sorolhatnám" részt a kérdésedből:

legyen jóképű, izmos, jó anyagi helyzetű, legyen saját lakása, autója, legyen stabil egzisztenciája, legyen természetadta sármja, hibátlan megjelenésű, jólöltözött, persze legyen sok szabadideje is emellé, hogy tudjon téged szórakoztatni, álljon rendelkezésre, amikor te akarod stb.


Na EZÉRT nem találsz te hűséges és normális férfit. Mert ennél jóval többet akarsz. Láthatod a válaszolók arányából is, hogy az ország tele van hűséges, normális férfival, akik szívesen fogadnának egy szerető monogám kapcsolatot.


Csakhogy nektek ők nem kellenek. Merthát milyen ciki is lenne egy olyan férfit választanod, aki hűséges és normális, csak mondjuk könyvtárosként dolgozik, nem kigyúrt és albérletben lakik. Még a végén nektek nőknek kéne tenni valamit azért, hogy elérjétek, amit akartok, például közösen összehozni egy saját lakást! Ó, de el is felejtettem, elvárni ilyet egy nőtől, vagy egyáltalán bármit elvárni? Nektek egyből a kész ötcsillagos férfi kell, akit csak úgy levehetnétek a polcról.


Keresgélj csak tovább! Amíg nem változtatsz a hozzáállásodon, addig csak az alfahímek háremének sokadik tagja leszel, akik csak használni fognak majd eldobnak!

2017. aug. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
77%
A 2. elmondott mindent én is ilyen vagyok és le sem szar senki. Meg sem akarnak ismerni.
2017. aug. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
Én is normális vagyok, de elutasítanak a lányok, persze a kinézetem miatt........ 21/F
2017. aug. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!