Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nyugtassatok meg!?

Nyugtassatok meg!?

Figyelt kérdés
Nyugtassatok meg, hogy nem én vagyok egyedül ezen a világon, aki annyira lúzer, szerencsétlen 21 évesen, hogy az anyjával töltötte élete eddigi összes szilveszterét és az ideit is, mert nincsenek barátaim.

2018. dec. 31. 00:42
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
nyugi, én még csak az anyámmal se szilveszterezek:D
2018. dec. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
22 évesen jelen, csak nem az anyámmal, hanem a nagyszüleimmel.
2018. dec. 31. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
55%
Ez miért lúzer szerencsétlenség? Én imádtam anyummal szilveszterezni. A sok kis majmot nem szerettem, akik erőlködve bulikázni akartak, mert szilveszter van, és depikések lettek, ha nem mehettek.
2018. dec. 31. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
Nyugi,én is.
2018. dec. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:

Gyertek velünk Békéscsabára :D

Egyébként meg sose értettem ezt, hogy huszonpár évesen miért nem mennek el szórakozni az emberek, ha akarnak. Fogod magad és elmész egyedül, lehet, hogy valahol tök jól összehaverkodsz valakivel. Mindig vannak barátságos arcok :D

2018. dec. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
57%
Nem vagy egyedül, én 28 évesen is otthon szilveszterezek. Nem vágyom nagy bulira és lerészegedésre, csak kultúráltan szórakoznék a barátnőmmel, ha lenne olyan. F
2018. dec. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
72%
Teljesen ugyan így vagyok én is 21 évesen. Valahol nagyon elromlott bennem ez és tehernek érzem én is magam, pedig én nagy bulizós voltam, de elkerültem egyetemre és nagyon szorongok, emiatt idén sincs kivel töltenem a szilvesztert, pedig megvesznék egy jó társaságért, de kezdeményezni nem merek és gáznak érezném magam, ha egyedül mennék el bulizni ma.
2018. dec. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
85%

22 éves koromig én is mindig szüleimmel szilvesztereztem, elég cikinek és unalmasnak tartottam. Kövi évben lett pasim,és az ő baráti körébe mentünk mindig szilveszterkor. Ha nem lenne a barátom, talán mai napig otthon szilvesztereznék, mert nem sok barátom volt, ma meg talán még annál is kevesebb. Ha van az embernek párja, picit könnyebb dolog, hiszen vagy kettesben vagytok vagy vkinek a baráti körébe mentek, ami nem mindig pozitív, hiszen lehet, hogy nem szimpatikusak a haverjai...stb.

SZóval fel a fejjel, lehet jövőre már kimozdulsz. Amúgy ugyanolyan nap, mint a többi, az igaz, és kötelező szórakozás.. nézz meg egy jó filmet. ÉS legalább akkor fekszel le, amikor kedved tartja, mert nem nógat mindenki mattrészegen, hogy maradjál már, de te nem tudtál berúgni és már nagyon unsz mindent és mindenkit ás aludnál legszívesebben :D

2018. dec. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

19lány vagyok eddig mindig otthon ünnepeltem a szüleimmel, most a húgommal és a barátnőjével fogom, ergo, nincsenek nekem saját barátaim

leírni is szörnyű volt ezt :D

2018. dec. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Én sem szilvesztereztem még soha senkivel pedig vannak barátaim. Itthon vagyok házimozin üvöltetem a rockot megiszok max 2 sört megvárom az éjfélt azt alszom. Ennyi.
2018. dec. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!