Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nyugtassatok meg!?

Nyugtassatok meg!?

Figyelt kérdés
Nyugtassatok meg, hogy nem én vagyok egyedül ezen a világon, aki annyira lúzer, szerencsétlen 21 évesen, hogy az anyjával töltötte élete eddigi összes szilveszterét és az ideit is, mert nincsenek barátaim.

2018. dec. 31. 00:42
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
58%
nekem sincsenek barátaim. Én is itthon leszek szüleimmel és tesómmal 32/N
2018. dec. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
56%
Ne hasonlítgasd magad másokhoz.Ha anyud jófej, örülj neki. Ha nem jófej, akkoris legalább ő az egyetlen rosszarc a környezetedben, tehát csak őt az egyet kell elviselni. :) Szal egyedül is jobb, mint pl olyanok társaáságában, akiket ki nem állhatsz:) Szóval legalább azt csináltál amit akarátál, és senki nem kötekedett veled:) Fogd fel így; vedd azt, hogy inkább mit adott:) Ne azt, hogy mit nem:):) Mivel volt kevesebb, de miben volt jobb?:)
2018. dec. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim válasza:
Na legalább nem csak én vagyok otthon. :D Amúgy őszintén mondom ha lenne társaság akivel tudnék szilveszeterezni simán mennék és jól erezném magam. Mindegy, itthon csak el leszek valahogy. :D
2018. dec. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Tudjátok, nem rosszból írtam, amit írtam, mert nyilván örülök, hogy anyámmal vagyok, és örülnék a nagyszülőknek is csak ők már nincsenek. egyedül anyámmal tudom tölteni, de ezzel nincs baj. a bajom az, hogy azért érzem rosszul magamat, mert ezek szerint elviselhetettlen ember lehet, hisz egyik embert sem tudtam megtartani. a tudat fáj, hogy 21 éve itthon vagyok, még egy buliban sem voltam soha. fáj, hogy lúzer vagyok.
2018. dec. 31. 17:51
 25/39 A kérdező kommentje:
Anyámon kivűl nincs senki akivel beszélhetnék..és na...vannak dolgok amiket 21 évesen nem anyámmal akarok kibeszélni. de nincs egy barát vagy társaság, akikkel egy sör társaságában tudnám jól érezni magam, ha lenne szívesen mennék bárhova.
2018. dec. 31. 17:53
 26/39 anonim ***** válasza:
72%
Akkor kicsit megnyugodtam én is, hogy nem csak én vagyok olyan lúzer, hogy 18 évesen még nem voltam szilveszteri buliban
2018. dec. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

Jelentkezem

22/F

2018. dec. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

23 éves férfi vagyok, igazából énis egyedül vagyok otthon a szüleimmel. Ez van. Az előbb edzettem egy jót és csak magamra figyelek, és egy jobb jövőben hiszek. :D Remélem lesz elég erőm,kitartásom. :)

Nekem sincsenek barátaim, de rájöttem nem én vagyok a hibás, hanem a közeg nem jó. A lányok is szívatnak. Elég volt a 2018-as évből. :)

Jövőre sok célom lesz. :)

2018. dec. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
72%

Jelen! :) 20 éves lány vagyok ,én is itthon szilveszterezek anyámmal és a nagymamámmal . S eddigi évéken se voltam nagyon sehol , s nekem is nagyon fáj s bánt is :(

De ez van :/ :)

2018. dec. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti hozzászóló vagyok!

Most felajánlanám, hogy szívesen beszélgetnék veletek, de az itt kialakult kapcsolatok, ismerettségek nagy része kb 2 hétig tart.

2018. dec. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!