Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nyugtassatok meg!?

Nyugtassatok meg!?

Figyelt kérdés
Nyugtassatok meg, hogy nem én vagyok egyedül ezen a világon, aki annyira lúzer, szerencsétlen 21 évesen, hogy az anyjával töltötte élete eddigi összes szilveszterét és az ideit is, mert nincsenek barátaim.

2018. dec. 31. 00:42
1 2 3 4
 31/39 anonim válasza:
Én 23/L vagyok, és eddig velem is kb. így volt, most meg végre van barátom, de mégis úgy alakult, hogy sajnos idén nem tudunk együtt ünnepelni, mert most jöttünk össze, meg egyéb problémák is beleszóltak a terveinkbe.
2018. dec. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de megszoktam és nem is akarok mindenáron változtatni. Szerintem nagyon kevés ember lenne, aki elfogadna és jól érezné magát velem. 18/L
2018. dec. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Jelen. 29 éves vagyok (februárban 30). Én is anyummal vagyok itthon, és az előző években is így voltam. Nem vagyok bulizós, nem szeretek inni sem. Barátaim vannak ugyan, de messze laknak (vagy másik városban, vagy másik országban). Barátom nincs. Szóval... :) Lehet, hogy sokan gondolnak emiatt lózernek, de nem érzem magam annak, szeretek itthon lenni. Te se így állj hozzá szerintem, hanem hogy nyugi van, és nem kell azt játszanod a társaság kedvéért, aki nem vagy.


29/N

2018. dec. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
igazából nem csak a szilveszterrel van gondom, úgy amúgy is az életben szükség lenne barátokra, más közegre, nem csak anyádra. pl társasjátékozni, hülyülni barátokra, nekem ennyi is elég lenne. ahogyan barátom nincs, úgy lányhoz sem volt még közöm...szégyellem :/
2018. dec. 31. 22:40
 35/39 gooku ***** válasza:

Szia Kedves Kérdező!

Nincs azzal semmi gond, ha eddig nem voltál buliba.

Azzal sincs gond, ha eddig csak az anyukáddal töltötted.

Amiket írtál témákat pedig nyugodtan kibeszélheted akár itt is.

Ha gondolod, privátot is írhatsz, beszélgethetünk.

Ezt a többi válaszadónak is írom, meg aki olvassa ezt.

19/F

2018. dec. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
BÚÉK NEKTEK! :D
2019. jan. 1. 01:04
 37/39 anonim ***** válasza:
nah mily' vót'?
2019. jan. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
#19-es vagyok. Nektek is boldog új évet!
2019. jan. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Én ugyan most nem voltam egyedül házibuliban voltam mégis ma már megint ugyanaz a magányérzetem van mint előtte. Én is jól elvagyok emberekkel mégis nincs egy barátom haverom se. Emiatt utálom a Karácsonyt, Szilvesztert és a Januárt is. Pár nap múlva szülinapom és évek óta csak a családdal töltöm (akik már többnyire középkorúak tehát kinőttek a buliból és az ivásból) A gond csak az hogyha én nem kezdeményezek akkor kb a kutya se hívott volna sehova most se mint az év 365 napján sem. Ugyanez a helyzet a Karácsonyi és Újévi üdvözlésekkel stb. Velem is sokszor ugyanez a helyzet mint Veled kérdező hogy tehernek érzem magam. Szóval ha ez vigasztal nem vagy egyedül. Én is 21/f vagyok (na jó pár nap és 22 amitől egyáltalán nem vagyok boldog)
2019. jan. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!