Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ilyen igazságtalan az...

Miért ilyen igazságtalan az élet? Miért kell magányosnak lennem?

Figyelt kérdés
Nem ilyen sorsot érdemelnék.Én becsületes vagyok,tisztelettudó,udvarias,nem bántok senkit.Vagy pont ez a baj?Bunkónak kéne lennem és akkor lehetne barátnőm?Az a jó ha valaki rossz?Én nem akarok élni így igazságtalanságban.
2019. márc. 17. 21:44
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 A kérdező kommentje:
A boldogság a jó embereknek alanyi jogon kéne hogy járjon.Én nem ezt érdemlem ez száz százalék.
2019. márc. 17. 22:06
 12/65 anonim ***** válasza:
100%

Senkinek nem jár semmi, értsd már meg.

Te talán egy mai szent vagy, aki az utolsó korty vizét is a szomjazóknak adja, hogy így gondolod?

2019. márc. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
12%
Döbbenetes ez a sok arrogáns, beképzelt, frusztrált válasz. Nektek, többi válaszoló, mi bajotok van, hogy egy magányos emberen töltitek ki a feszültséget? Ha annyira elégedettek vagytok az életetekkel, akkor miért van szükségetek arra, hogy gúnyolódjatok egy szerencsétlen helyzetben levő emberen?!
2019. márc. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szent de nem is vagyok rossz ember.És a boldogságnak járnia kéne minden jó embernek.Én megérdemelném hogy legyenek barátaim,barátnőm,hogy sokan szeressenek.
2019. márc. 17. 22:11
 15/65 anonim ***** válasza:
15%
Azért ilyen ideges itt sok válaszoló, mert lelkiismeret furdalásotok van esetleg amiatt, mert tudjátok, hogy ha nagyon akarnátok, segíthetnétek a magányos embereken valahogy, mégsem teszitek? Vagy mi az idegességetek háttere?
2019. márc. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
100%

Hiába írod, hogy neked ez járna, ha nem teszel érte semmit.

Jól tanulok, mégse várom el, hogy csak úgy felvegyenek a legjobb egyetemek egyikére.

Mindenért tenni kell.

2019. márc. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
100%

Nekem három indokom van rá :)


Az egyik, hogy tényleg rengeteg ilyen kérdést olvasni és mindenki ugyanabba a téves elképzelésbe esik, hogyha bunkó valaki, akkor annak lesz barátnője.


A másik, hogy felhúzom magam az előttem válaszolókon, hogy mindenki bunkó módon reagál.


A harmadik, hogy öt éve én is ezzel a problémával küzdöttem és szörnyen fusztráló látni, hogy más is ugyanabba a zsákutcába tántorog be, mint amiben én voltam.


Még egyszer szeretném jelezni, hogy ahhoz, hogy ne legyél magányos, nem barátnő kell, hanem ki kell alakítanod magad köré egy szociális hálót. Pl. az informatikus ismerőseim kifejezetten nehezen voltak erre vevők, folyton fontosabb volt a számítógépes játék, minthogy találkozzunk, de aztán találtam olyan embereket, akik szintén jobban érdeklődnek az iránt, hogy legyenek barátaik és azóta vannak. Ezt ajánlom mindenkinek.

2019. márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
83%
#15 Te mit segítettél eddig rajta? Hiába osztod le itt a népet, az álszenteskedéseddel meg a hős lovagias kirohanásoddal még nem lett több kapcsolata a kedves kérdezőnek. Szóval veled is csak egyel többen vagyunk :)
2019. márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 A kérdező kommentje:
Aki tényleg sokat tanul meg igyekszik meg jól tanul,az megérdemelné hogy az egyik legjobb egyetemre vegyék föl.
2019. márc. 17. 22:24
 20/65 anonim ***** válasza:
78%
Ez a szerencsétlen naponta ír ki hasonló siránkozós kérdést. Már csak ezért is megérdemli hogy egyedül van.
2019. márc. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!