Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ilyen igazságtalan az...

Miért ilyen igazságtalan az élet? Miért kell magányosnak lennem?

Figyelt kérdés
Nem ilyen sorsot érdemelnék.Én becsületes vagyok,tisztelettudó,udvarias,nem bántok senkit.Vagy pont ez a baj?Bunkónak kéne lennem és akkor lehetne barátnőm?Az a jó ha valaki rossz?Én nem akarok élni így igazságtalanságban.
2019. márc. 17. 21:44
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
100%

"A boldogság a jó embereknek alanyi jogon kéne hogy járjon"

Már mégis miért járna bárkinek is? És eleve kitől járna, és ez a valaki hogy adná meg ezt bárkinek is?

Ahelyett hogy a teszetosza puhap*cs vagy a bunkó senekiházi életutak között őrlődsz, esetleg megpróbálhatnál egy normális férfi lenni, illetve ismerkedni másokkal, sokat segítene!

2019. márc. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
100%

És?

Attól, hogy jó ember valaki, nem jár neki semmi. Pláne egy másik ember ideje, szeretete, szimpátiája.

2019. márc. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 A kérdező kommentje:
Én annak örülnék,ha minden jó ember találhatna magának párt.A nyitottabbak,a visszahúzódóbbak, a fogyatékosok,mindegy hogy testi vagy szellemi fogyatékos,de megtalálná a társát.
2019. márc. 17. 22:54
 34/65 anonim ***** válasza:
100%

Szép gondolat, de nem megvalósítható.

Ugyanis egy kapcsolathoz két ember kell. Ha csak az egyik fél részéről oké a dolog, az már bukás.

2019. márc. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 A kérdező kommentje:
Például te aki 75%-ban hasznos válaszokat adsz és lány vagy biztosan meg fogod találni a párod mert okos és szimpatikus vagy.De én azt szeretném ha egy nálad butább de jóindulatú lány is találhatna egy társat.
2019. márc. 17. 22:57
 36/65 anonim ***** válasza:
100%
Az a lány majd tesz érte, és nem a Gyakorin hisztizik, hogy neki majd jár.
2019. márc. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
100%

"Én annak örülnék,ha minden jó ember találhatna magának párt"

Akkor örülhetsz, mert mindenki találhat. Az részletkérdés, hogy ez senkinek sem az önsajnáltatással fog sikerülni.

2019. márc. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:

Amit szeretnél az több okból sem megvalósítható, de ha már kívánságokat fogalmazunk meg:


Szeretném, hogy senki ne haljon meg 30 éves kora előtt, mindenki egészséges legyen és boldog az élete alatt :)


Amúgy továbbra is, inkább olyan barátokat keress, akikkel legalább heti egyszer de inkább kétszer csináltok valami közös programot, amit szeretsz csinálni. Akkor nem leszel magányos.

2019. márc. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 A kérdező kommentje:
Ismerek például egy lányt kedves és jól is néz ki,de mégsincs hosszú távon barátja mert egy kicsit buta.Csak addig kell egy fiúnak,amíg le tudja fektetni utána nem is foglalkozik vele pedig nem ezt érdemelné mert rendes lány.
2019. márc. 17. 23:02
 40/65 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy ez miért volt fontos a problémafelvetés szempontjából?
2019. márc. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!