Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ilyen igazságtalan az...

Miért ilyen igazságtalan az élet? Miért kell magányosnak lennem?

Figyelt kérdés
Nem ilyen sorsot érdemelnék.Én becsületes vagyok,tisztelettudó,udvarias,nem bántok senkit.Vagy pont ez a baj?Bunkónak kéne lennem és akkor lehetne barátnőm?Az a jó ha valaki rossz?Én nem akarok élni így igazságtalanságban.
2019. márc. 17. 21:44
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 A kérdező kommentje:
És utolsó 23.34-es szerinted ez jól van így?Hogy csak ezekkel a feltételekkel lehet valakinek barátnője?
2019. márc. 17. 23:37
 52/65 anonim ***** válasza:

Nem tőlem kérdezted, de igen.

Jól leírta.

2019. márc. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
Jól, mondom úgy, hogy én se felelek meg neki. Mi is feminin lányra vágyunk nagy átlagban, csodálkozol azon, hogy ők meg masculin férfiakra? Vannak ízlésficamos lányok is, azok talán még megtalálnak, de jobb lenne ha összeszednéd magad.
2019. márc. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 A kérdező kommentje:
Te aki 75%-ban jó válaszokat adó lány vagy.Szerinted jól van minden így ahogy most van?Ez a jó hozzáállás?Csak azoknak a fiúknak legyen valakije akiket az előtted lévő válaszoló is felsorolt?És aki nem olyan azzal mi legyen?
2019. márc. 17. 23:43
 55/65 anonim ***** válasza:

Minden sikerhez másik készségek kellenek.


Jól van az, hogy értelmi fogyatékos nem igazán lehet sikeres kutató?


Vagy, hogy nem lehet mindenki sikeres sportoló?


Lehet, hogy nincs jól. Indíts egy politikai irányzatot vagy blogot, ahol felhívod erre a figyelmet, ha más emberek is így gondolják, akkor lehet, hogy tudtok tenni ellene.


Amúgy meg nem igaz, hogy jó dumád kell legyen, van egy csomó udvarias nem jó dumás ismerősöm és nekik is van barátnőjük. Hány új emberrel találkozol naponta kérdező? Ha heti 5 alatt, akkor próbálj meg ezen változtatni és nagyobb eséllyel lesznek barátaid és párod.

2019. márc. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
77%

Egyszerű: mindenki ahhoz vonzódik, akihez akar. Ha nekem a magabiztos, sármos fiúk jönnek be, nem a Gyakorin síró fiúk után futok.

Hogy azokkal mi lesz, akik nem érdekelnek párkapcsolati szempontból? Nem tudom. Nem vagyok mindenki anyja, hogy pátyolgassam a lelküket.

2019. márc. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 A kérdező kommentje:
Tehát neked az a fontos,hogy magabiztos és sármos legyen,a többi nem számít.Az se,ha el van szállva magától.
2019. márc. 17. 23:52
 58/65 anonim ***** válasza:
100%
Az igazságtalanság illúziójában élsz, nem igazságtalanságban.
2019. márc. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
86%

Fú, bakker... 🤣

Ezek IS. Remélem nem haragszol, ha nem írok neked egy 5 oldalas esszét az álomférfimról.

2019. márc. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
100%
Ne rinyálj már mint egy kislány. Nekem sincs párkapcsolatom,és még se rinyálok. Egy nőnek nincs szüksége egy rinyáló férfira.
2019. márc. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!