Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ilyen igazságtalan az...

Miért ilyen igazságtalan az élet? Miért kell magányosnak lennem?

Figyelt kérdés
Nem ilyen sorsot érdemelnék.Én becsületes vagyok,tisztelettudó,udvarias,nem bántok senkit.Vagy pont ez a baj?Bunkónak kéne lennem és akkor lehetne barátnőm?Az a jó ha valaki rossz?Én nem akarok élni így igazságtalanságban.
2019. márc. 17. 21:44
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus életképtelen lúzer. Hajtogatja az ostoba közhelyeket, amiknek semmi köze a valósághoz (csak a bunkóknak lesz nője), mert ezzel nyugtatja magát, hogy nem ő tehet arról, hogy magányos. Csak arról beszél, hogy mi járna, de azt figyelembe sem veszi, amikor kérdezik tőle, hogy ő mit tett azért, hogy legyen valakije. Ahol leírják neki, hogy mit kéne tennie, afelett szintén átsiklik, még arra sem veszi a fáradtságot, hogy valami kifogást keressen.

Természetesen ezt a kommentet is semmibe fogja venni, csak hajtja majd tovább a baromságokat és ugyanúgy nem fog tenni semmit magáért.

Szerintem az ilyen ember megérdemlia a sorsát, hiszen magának alakította így.

2019. márc. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
"Többre vittem volna,ha egy bunkó paraszt vagyok." - Én meg többre vittem volna a szakmámban (amit azért tanultam, mert érdekel), ha férfinak születek, és akkor mi van? Te sokkal könnyebben lehetsz bunkó paraszt, mint én férfi.
2019. márc. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:

"Az én tapasztalatom az,hogy egy lánynak kevés az ha egy fiú csak normális.Egy fiú nehezebben felel meg egy lánynak mint fordítva."

Late to the party, de életem, mond már meg nekem, te összejönnél olyan lánnyal, akire fel sem áll?


Fordítva miért is elvárás...?



"becsületes vagyok,tisztelettudó,udvarias,nem bántok senkit"

Ez meg, fiacskám, az ALAP. Nem nem kiemelkedő, nem különös, ALAP. Vonzó azoktól lesz egy férfi, amit ezeken a tulajdonságokon túl fel tud mutatni.



"Az a jó ha valaki rossz?"

Na segítek. Az, akit te bunkónak és rossznak nevezel, gond nélkül oda tud menni nőkhöz, mert magabiztos, mert nem a nőszerzés / magány körül forog az összes gondolata (ezer más dolog is érdekli), mert nem omlik össze az élete, ha egy nő lekoptatja...

2019. márc. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim válasza:
Ha nem tetszik a rendszer, még mindig ott a kötél. Használd egészséggel!
2019. márc. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
,,Ne hidd, hogy a világ tartozik neked bármivel is. Ne várj el semmit! Az égvilágon semmit!"
2019. márc. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!