Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak? Prostituáltnak...

Mit csináljak? Prostituáltnak kellene lennem?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon rossz itthon a helyzet..már nem bírom tovább. Próbáltam elköltözni,de beláttam egyedül nem tudok fenntartani egy albérletet. Párom nincs akivel el tudnék költözni. Élő rokonaim nincsenek. Tényleg ez az egyetlen munka amivel egyedül megkereshetném egy albérlet árát? Akaszkodjak rá egy férfira az jobb? Csak 19 vagyok, még nincs semmilyen végzettségem :(

2019. jún. 9. 21:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
92%

Nem kell egyedül lakást bérelni. Rengetegen csinálják, hogy idegenekkel bérelnek közösen egy lakást, és megosztják a költségeket.

Itt senki sem tudja, hogy mit élsz át otthon, de azt garantálom, hogy a prostitúció mindent ezerszer rosszabbá tenne. Nem azért, mert júj-fuj a szex tabu, és mindenkinek csak az igaz szerelmével kéne lefeküdnie, hanem mert prostituáltakhoz nagy átlagban általában vagy kívül, vagy belül ocsmány férfiak járnak, akiket sokszor nem hogy a testedbe, hanem a lakásodba sem engednél be.

A többségnek traumatikus ez a "foglalkozás", és szinte 100% hogy történik veled valami olyan, amit nem terveztél be.


Ennél jobb, ha figyeled az újsághirdetéseket, vagy facebook csoportokat, hogy találj olyan fiatalokat, akik szintén el akarnak költözni, de egyeül nincs pénzük albérletre.

2019. jún. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
89%
Ha meg a családi dolgok miatt akkor végképp nem tudom, mit vársz a prostiságtól. Nem olyan egyszerű munka az mint amilyennek elképzeled. Nem lesz jobb tőle, sőt.
2019. jún. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
81%
Akkor legyel ri.bi, attól még jobban kikészülsz, csak úgy mondom. Inkább tanulj, fel a fejjel, és sok kitartás kell!
2019. jún. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Na mindegy azt hittem itt lesz valaki aki megvigasztal. De akkor ezt is b@hatom. Mindegy.
2019. jún. 9. 21:51
 15/26 anonim ***** válasza:
86%

Még tudsz sorrendet változtatni. Ha jók voltak a jegyeid akkor csak van esély, nem?


Lehet igényelni kolit-gólyaként + ponttal indulsz. Lehet kérni szoctámot, ha van mire, az is bejöhet.

Van 12 féléved ingyen.

Diákhitelt gyakorlatilag hozzádvágják. Ideális választás? Nem, de jobb mint a prostizás (szerintem)

Diákmeló van egy csomó, nagyon sokan csinálják az egyetemet munka mellett. Úszni fogsz a pénzben tőle? Nem, de el tudod magad tartani.


Szerintem nagyon sok lehetőség van, akarás kérdése. A prositás, lehet járható út, de könnyebb út. Szeretnél aztán majd úgy találni valami nagyon jófej párt, hogy el kell mondani neki, prosti voltál, meg jó érzés lenne?


Igen, nem könnyű az egyetem munka mellett, de ha nem bulizni mész oda, és odateszed magad teljesen megcsinálható, és utána még büszke is leszel magadra, hogy végigcsináltad anélkül, hogy morálisan megkérdőjelezhető döntést hoztál volna. Hajrá!

2019. jún. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
70%
Írtak jókat, menj el és bérelj szobát! Tessék dolgozni vagy tanulni! Nyavajgásból senki nem él meg. Ja és keress egy pszichológust, ő talán segít feldolgozni ezeket!
2019. jún. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Koszi 11-es. Isten áldjon. Végre egy jó ember
2019. jún. 9. 21:52
 18/26 anonim ***** válasza:
82%
Inkább diákhitel és diákmunka, ne legyél prostituált, mert szörnyű munka, csak még jobban tönkretenne téged. Irány a koli, vagy több társsal albi, vagy vegyél ki egy szobát, azt biztos tudnád fizetni. A mentális problémáidat pedig kezeltetni kell, amint elmentél a szüleidtől.
2019. jún. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
62%

Feleségem az egyetemi évei alatt egy közös albiban lakott. Három szobás lakás, minden szobában más lakott. Egy bérelt lakást is fel lehet osztani vagy a nagyon kispénzűek közös szobában laknak. Amúgy meg igen ha sikerül egy felvételi és állami kollégium, akkor úgy még olcsóbb. Addig marad az osztott albi.

Nem hiszem, hogy ezen a göröngyös úton el akarsz indulni. Hidd el vannak más lehetőségek, csak kitartóan kell keresni.

2019. jún. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Koszonom az epito jellegu valaszokat. Amugy elnezest kerek, hogy ilyen szanalmas vagyok es ide irogatok,de tenyleg nem konnyu az eletem higyjetek el.
2019. jún. 9. 22:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!