Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak? Prostituáltnak...

Mit csináljak? Prostituáltnak kellene lennem?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon rossz itthon a helyzet..már nem bírom tovább. Próbáltam elköltözni,de beláttam egyedül nem tudok fenntartani egy albérletet. Párom nincs akivel el tudnék költözni. Élő rokonaim nincsenek. Tényleg ez az egyetlen munka amivel egyedül megkereshetném egy albérlet árát? Akaszkodjak rá egy férfira az jobb? Csak 19 vagyok, még nincs semmilyen végzettségem :(

2019. jún. 9. 21:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
96%
Biztatásképp írom, hogy igenis legyen jobb célod mint hogy prostinak menj. Akármi történt az életben, ha rendesen állsz hozzá, akkor az nagyon sokat segít akár tovább tanulásnál is. És ahogy páran írták, tényleg megéri megpályázni a kolit, vagy 3an egy albérlet simán bevállalható.
2019. jún. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
áááá gondolni is rossz rá, hogy egy szexuális segédeszköz legyél, ha vigasztalásra vágysz írj, megpróbálom a tőlem telhetőt.
2019. jún. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok de voltam én is kellemetlen helyzetben a te korodban és megértelek. Ne menj prostinak. Szerintem neked az első lépést nehéz megtenned. Én tanultam és úgy tudtam kiszabadulni az otthoni pokolból. Próbáld meg te is. Keress valakit akivel elmehetnél albérletbe. lehet egy barátnő vagy egy barát. Amint mondták egyetem mellett lehet kicsit dolgozni is. Fent tudod tartani magadat csak az első lépést kell megtenned. Utána egyre könnyebb lesz, meglátod. Én amikor családot alapítottam szinte semmim nem volt csak az egyetemi végzettségem. Akkor már a szüleim sem éltek, sírba tette őket az alkoholizmusuk. Testvérem nekem sincs de van családom, feleségem és két gyerekem. Nekik már könnyebb :)

Elnézést, hogy magamról meséltem de azért tettem mert mutatni akarom neked az utat. Sikerülni fog.

2019. jún. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
96%

Ha egyszsr qrva leszel, akkor nincs visszaút.


Hiába tanulsz 5 évig, majd leteszed a doktorit... soha a büdös életben nem lesz 30-40+ ezres órabéred.


Gondolj bele, senior programozóként, ami az egyik legjobban fizető állás... keresel 1 millió Ft nettót kiemelkedő esetben!

Ahhoz is végig kell járni 40 állásinterjút kb.


...mennyi az 160 órára lebontva? 6250 Ft!


Budapesten a lakásos cédák fél óráért 15-18 ezret rántanak le, ha még extrákat is kérnek az ocsmány arcok, akkor felmehet simán 30-40 ezerre is az órabér.


Ha egyszer megérzed a bűnös pénz illatát, mint a drog... többé nem szabadulsz. Pszichopataként félreteszed minden érzelmed, és jönnek az állomások. Külföldön, Németeknél, Svájcban, Dubaiban 1-1 hosszú hétvége... ennek többszörösét keresed meg.10 vendég/ napos nyugati hétvégék, és a végén ott találod magad, ahogy egy Dubai-Budapest repülőn jössz haza. Már nem tudsz sírni, semmin mert kiégtek az érzelmeid.


Nem csak a sejk dugott meg, de a teljes udvartartás, a limuzinsofőrön keresztül a teveidomárig. Mindenki beverte a dubai husángot. Ott pedig nem kímélik a porcelánmuffot. Erős iramban 30-40-en végigmennek rajtad, kék-zöld foltok, marcangos körűti gyroshús marad a pitátból. Derekad sajog az erőkúrástól, s a hétvége alatt PEZ-ként kapdostad be a 72 órás hormonlöketet az ekivel együtt - mert az arabok csődörteje gene poolként töltötte fel a méhed.


Ez a jövő vár rád. Nem az egyetem.

2019. jún. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm szombathelyről költözött fel pestre és ott 3-an bérelnek egy lakást, amit a melójából ki tud fizetni. Mivel neki sincs nagy végzettsége ezért gyárban dolgozik, viszont így már van hol élnie és tovább tud mozdulni ha szeretne. Amúgy sajnálom, hogy valakinek idáig romlik a helyzete. Senkinek se szabadni ilyesmiken törnie a fejét, hogy a testét kezdje árulni, főleg hogy értelmes és szimpatikus lánynak tűnsz. :/
2019. jún. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
39%

Jaaaa....


Éljen az egyenjogúság és az egyenlő empátia és lehetőségek. Ha egy lány meg van szorulva elmegy qrvának és puff meg van oldva minden. Egy srác meg van szorulva akkor jön a vesztes vagy duma....

Azt leszámitva hogy kamu a kérdés, provokáció !


19 évesen min az érettségi meg kell hogy legyen.

2 tanfolyam ingyenes államilag

Munkaügyi hivatalba szintén van ingyenes okj és nyelvtanfolyam, sőt még képzési támogatást is adnak.

Ezenkivül rengeteg munka van amihez bőven elég ha csinos fiatal lány vagy ( persze ez se megkülönböztetés a fiúkkal szembe) nem kell hozzá papir. Sok olyan van ahol lehet annyit keresni hogy egyedül lakhass, de ha mégse akkor lakótársakkal.

Az pedig már full magányügy hogy miért vagy egyedül...

2019. jún. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!