Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyen negatív sok ember?

Miért ilyen negatív sok ember?

Figyelt kérdés

Folyton azt tapasztalom hogy sok ember nagyon negatív.


Pl.- Mindig panaszkodnak

- Nem tetszik nekik az a zene ami a rádióban megy pedig a legtöbb embert feldobja a jó zene.

- Ha felhozunk egy témát akkor mindig negatívan reagálnak.

- Felesleges dolgokkal foglalkoznak mint politikai, környezetszennyezés, dohányzás, ivás károssága, felesleges pótcselekvések.

- Ha megkérdezem hogy szeretnek valamit akkor tuti hogy azzal jönnek az felesleges pénzkiadás és jobbra is lehetne fordítani.

- Mindig magukban kuporognak és olvasnak, nem is akarnak szocializálódni.

- Nem járnak a céges bulikra ahol mindig jó a hangulat és olyanok vagyunk mint egy nagy család.


Ezeknek az embereknek semmi sem jó.

Pedig nem látják hogy milyen színes az élet és mennyi vidám mosolygós ember van tele élettel.


Mi lehet a bajuk ezeknek az embereknek amiért csak gubbasztanak mint egy sebzett gazella?


Még csokival meg bonbonnal is megkínáljuk őket minden héten, mert ez szokás a cégnél.

Megünnepeljük a születésnapokat is, de ők sosem, inkább szabadságot vesznek ki és egyedül ünnepelnek.


Nagyon nagyon maguknak valóak. Lehet hogy ki kellene őket rúgatni hogy ne rontsák a hangulatunkat?

Sokkal könnyebb pozítívan gondolkodni és az univerzum meg a karma is meghálálja.


Szerintem ez az egyetlen út.



2019. aug. 9. 16:16
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
68%
Én is ilyen kis pozitív voltam de aztán annyi rossz dolog történt velem,hogy ez valahol megtört, és félek konkrétan az élettől. Sokat panaszkodom én is ami nagyon gáz de nem tudom mit csináljak ezzel. Szerintem valahol ez a korral is jár illetve,hogy milyen ingerek értek korábban. A lelkileg sérülékeny emberek negatívak általában.
2021. márc. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
100%

Azért arról tudjatok mind, hogy az, aki reményt vesztett, nem tud bízni a jobb jövőben és a saját képességeiben, ezek mind lehetnek a depresszió jelei, ami végül is olyan, mint egy mocsár, ami lehúz...


Azaz pont a saját képességeinkben és a jobb jövőben való hittel és reménnyel lehet harcolni a depresszió ellen.

2021. márc. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
45%
Ahogy te is panaszkodsz-màsokra
2021. aug. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
32%
Kár, hogy már nem lehet jelenteni, a kérdező troll, a kérdés kitaláció, a zenei ízlés meg nem vitatéma. Attól még nem negatív valaki, mert nem szereti azt az izét, ami a rádióban megy zene címszó alatt. És van, akit zavar munka közben. Olyan ország, ahol mindenki pozitív, nincs. Amúgy kérdező, te is panaszkodsz, épp ebben a kérdésben
2021. okt. 6. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
25%

54: Látom, levágtad a kérdés lényegét. Javaslom, ne csak a rádiós részt olvasd el, hanem az egészet!

Arra kíváncsi lennék, hogy milyen címen jelentenéd a kérdést. Mi a kitaláció benne? Provokatívnak sem provokatív, mert miért lenne az? Mert a kérdező nem híve a nihilizálásnak?

Nincs olyan ország, ahol minden egyes ember pozitív, olyan viszont igen, ahol az átlag jóval inkább az Magyarországhoz képest. Én is ezt tapasztalom, mióta külföldön élek, és rengetegen mások is erről számolnak be. Ezen el kellene gondolkodni.

2021. okt. 6. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
87%
Én külföldön élek, de többségben közép-európai emberekkel dolgozom, nálunk is mindenki panaszkodik valamire. Engem érzékenyen érint, hogy még a szünetemben is a kollégával kéne foglalkozzam vagy a születésnapomon, ahelyett, hogy példaul olvassak. Maga a kérdés úgy van megírva, mintha valaki konkrétan az én munkahelyemet írta volna le, azon belül meg engem. (Vita a rádió körül, olvasni, elhúzódni, nem járni a bulikba. Én ettől nem vagyok savanyú, és állítom, hogy a kérdező munkatársai sem, ha valóban így van.) Számomra onnan hiteltelen az egész, hogy arra PANASZKODIK, hogy mások panaszkodnak, és ki kéne őket rúgni, mert nem jópofiznak meg bulikáznak. Olvasd vissza a valaszokat, többen írják azt, amit én, csak más szavakkal. De nyilván én vagyok a hülye, amiért nem kisregényben írok választ.
2021. okt. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező,

te egy ritka gonosz, idióta és negatív ember vagy.

2021. okt. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
86%

Előző vagyok: valószínűleg ezért vagy ráhangolódva a hozzád hasonlókra: őket veszed észre, aki nem olyan, abban is ezeket a tulajdonságokat keresed.

Jöhet a felpontozás :)

2021. okt. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
88%

Nem hinném, hogy negatívan gondolkodnak. A leírtak alapján csak téged nem bírnak. A leírtak alapján pl. azért mert nem azonos az i...khmmm..., értékrendetek. Én munkahelyen pl. a környezetvédelem dumát tipikus hárító dumának szánom. Magyarul és még három nyelven tudok róla beszélni, ezért bármilyen szituációban elő tudom kapni jokerként, ha próbálkozik valaki. Inkább beszélgetek az olajpálma termesztés hátrányos hatásairól, mint arról, hogy mit csinált már megint Dávidka az óvodában...

(de amúgy szerintem is ez egy troll kérdés)

2021. okt. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
36%

Az utolsó valaszolokon kisüt milyen negatív értelmi fogyatékosok vagytok.

Kivétel az 55ös normális válasz.

2021. okt. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!