Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyen negatív sok ember?

Miért ilyen negatív sok ember?

Figyelt kérdés

Folyton azt tapasztalom hogy sok ember nagyon negatív.


Pl.- Mindig panaszkodnak

- Nem tetszik nekik az a zene ami a rádióban megy pedig a legtöbb embert feldobja a jó zene.

- Ha felhozunk egy témát akkor mindig negatívan reagálnak.

- Felesleges dolgokkal foglalkoznak mint politikai, környezetszennyezés, dohányzás, ivás károssága, felesleges pótcselekvések.

- Ha megkérdezem hogy szeretnek valamit akkor tuti hogy azzal jönnek az felesleges pénzkiadás és jobbra is lehetne fordítani.

- Mindig magukban kuporognak és olvasnak, nem is akarnak szocializálódni.

- Nem járnak a céges bulikra ahol mindig jó a hangulat és olyanok vagyunk mint egy nagy család.


Ezeknek az embereknek semmi sem jó.

Pedig nem látják hogy milyen színes az élet és mennyi vidám mosolygós ember van tele élettel.


Mi lehet a bajuk ezeknek az embereknek amiért csak gubbasztanak mint egy sebzett gazella?


Még csokival meg bonbonnal is megkínáljuk őket minden héten, mert ez szokás a cégnél.

Megünnepeljük a születésnapokat is, de ők sosem, inkább szabadságot vesznek ki és egyedül ünnepelnek.


Nagyon nagyon maguknak valóak. Lehet hogy ki kellene őket rúgatni hogy ne rontsák a hangulatunkat?

Sokkal könnyebb pozítívan gondolkodni és az univerzum meg a karma is meghálálja.


Szerintem ez az egyetlen út.



2019. aug. 9. 16:16
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
72%
Tök jó, hogy te ezt így látod. Te mit teszel, ha felhúznak az nap, hogy tudod megállni, hogy ne add tovább és ne legyen még több negatív ember?
2019. okt. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
15%
31: Edzőterembe járok.
2019. okt. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
0%

Kit erdekelnek a negativak?

Szerencsere nem nekik kell megfelelnem.

Lepj tul ezen, sajnos a legtobbje bevan fasulva es csak a rosszra kepes koncentralni

2019. okt. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
24%
Aki élt már külföldön, más kultúrában, más emberek között, az tudja csak igazán, hogy mennyire depressziósak, negatívak a magyarok. Volt szerencsém külföldön egyetemre járni és itthon is. Ott kint mindenki feldobva jön be be órákra, mindenki szívesen ismerkedik, beszélget, mosolygós mindenki, ezzel szemben itt meg azt tapasztalom, hogy a tanárra várva mindenki ül egy helyben a telefonját nyomkodva, mogorván, akivel meg sikerül pár szót váltani, az rögtön panaszkodik, hogy fuu már megint ez a korán kelés, nem tanultam semmit, szar a tanár, elegem van a suliból stb duma megy. Ilyen külföldön soha nem volt. Persze akikkel sikerült össsebarátkoznom azokkal sokkal vidámabb az együtt töltött idő, de elsőre elég elkeserítő tényleg amit lát, tapasztal az ember.
2019. okt. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó, nem tudom te milyen egyetemre jártál, de nálunk minden óra előtt iszonyat hangzavar és társasági élet volt (orvosi).

Ami szerintem iszonyat gusztustalan az a külföldön a sz.r is rózsa illatú mentalitás, meg a magyar ember így, a magyar ember úgy negatív csak éppen amikor ezt leírod te is szerinted tipikus magyar emberként viselkedsz. Ha nem tetszik itthon, akkor ki lehet menni, de a franc se kíváncsi a negatívkodásotokra. A képmutatásotokra meg pláne nem.

2019. okt. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
33%

35: Innen kívülről látszik igazán, hogy milyen otthon. ÉS valami csak lehet a mentalitásbeli különbségben, ha ennyire eltérő dolgokat tapasztalunk. A másik lehetőség, hogy a sors velem furcsa fintort űz, odahaza véletlenül csupa olyan munkahelyet adott nekem, ahol negatívak az emberek, idekint pedig véletlenül csupa olyat, ahol pozitívak. De lássuk be, erre elég kevés az esély.

Mindazonáltal, ha jól veszem ki, nem éltél még külföldön, nincs semmi tapasztalatod a dologban, legjobb lenne nem okoskodni látatlanban.

2019. okt. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
19%
Nem éltem külföldön de nem is akarok, mert alapvetően jól érzem magam itthon. Ami nekem problémát okoz, arról nem az ország tehet, jó a fizetésem lehetne több. Az viszont rohadtul irritáló amikor az itthon életképtelen egyének külföldről osztják az észt. Kimentél? Jó. Jól érzed magad? Jó. Akkor foglalkozz a magad dolgával és hagyd Magyarországot békén, foglalkozz a szép új hazáddal és kímélj meg minket a külföldre szakadt magyar mentalitásodtól.
2019. okt. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
100%

37:


Pont a magadfajták miatt tettem fel ezt a kérdést:


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..

2019. okt. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
17%
Ja, és képzeld, nem vagyok életképtelen (ahogy nyilván a másik válaszoló sem). Odahaza is tudnék dolgozni. Csak éppen kb. feleenyiért, a létminimumon épp csak megélve. Ami itt alap, az odahaza már luxus.
2019. okt. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
82%

- Nem tetszik nekik az a zene ami a rádióban megy pedig a legtöbb embert feldobja a jó zene.- Neked jo zene! En pl ki nem allhatom a radiokban jatszott popszart. Jobban szeretem, amikor olyan emberek zenejet hallgathatom, akik tenyleg jatszanak hangszeren- blues, jazz, klasszikus, heavy metal. Attol, hogy valakinek mas az izlese mint neked, az nem azt jelenti, hogy negativ az illeto.


- Ha felhozunk egy témát akkor mindig negatívan reagálnak.-Milyen temat hozol fel draga? Pletykak? Celebek?


- Felesleges dolgokkal foglalkoznak mint politikai, környezetszennyezés, dohányzás, ivás károssága, felesleges pótcselekvések.- Igen, ezek abszolut felesleges dolgok HAHAHA


- Ha megkérdezem hogy szeretnek valamit akkor tuti hogy azzal jönnek az felesleges pénzkiadás és jobbra is lehetne fordítani.- mondj egy peldat! Es megint, az, ha valaki pl nem akar a legujabb iphone tulajdonosa lenni, az nem azt jelenti, hogy negativ, es tenyleg jobbra is lehetne forditani azt a penzt.


- Mindig magukban kuporognak és olvasnak, nem is akarnak szocializálódni.- Gondolom eletedben nem olvastal meg egy jo konyvet, meg eletedben egyszer se merult fel benned, hogy masnak az a kikapcsolodas, ha egyedul vannak, mert introvertaltak?? Es meg ok is, ha olyan a tarsasag, akkor szocializalnak, ne aggodj, csak valoszinuleg nem utod meg a mercet e felszines vilagnezeteddel.


- Nem járnak a céges bulikra ahol mindig jó a hangulat és olyanok vagyunk mint egy nagy család.- van akinek abbol all az elete, hogy dolgozni jar"olyanok vagyunk, mint egy nagy csalad", van akinek ez csak egy munkahely, es azert jar be, mert a szamlakat fizetni kell, a szabadidejeben meg a tenyleges barataival talalkozik, es a tenyleges csaladjaval tolti az idejet. Miert baj az neked, ha valaki nem jar ceges bulikba? Ismetelnem magam, csak azert mert valaki nem azt szereti amit te, attol meg nem lesz negativ.



Ezeknek az embereknek semmi sem jó- milyen negativ emberek, semmi nem jo neki, ami neked, pedig te istenkiraly vagy mi?


Pedig nem látják hogy milyen színes az élet és mennyi vidám mosolygós ember van tele élettel.- Van akinek az igazi elete a munkahelyen kivul zajlik. Lehet hogy ez elkepzelhetetlen szamodra, de vannak ilyen emberek.



Mi lehet a bajuk ezeknek az embereknek amiért csak gubbasztanak mint egy sebzett gazella? - Valoszinuleg te es a hozzad hasonlo kis 20 eves kolykok.


-

Még csokival meg bonbonnal is megkínáljuk őket minden héten, mert ez szokás a cégnél. - megkinaljuk oket! Remelem eszreveszed a megkulonboztetest. Ok es mi. Ahogy valaki leirta mar, igy kezdodik a fasizmus. Vagy talan elolvashatnad a Legyek Ura cimu konyvet, akkor megertened, hogy mirol beszelek. Ja bocs, hogy te nem olvasol.


Megünnepeljük a születésnapokat is, de ők sosem, inkább szabadságot vesznek ki és egyedül ünnepelnek.- En otthon se unneplem a szuletesnapomat 25 eves korom ota. Ugyhogy ha valaki ezt ram akarja eroltetni,az elkuldom a busba!! Es nem erdekel, ha nem fogja fel, hogy nekem mas dolgok fontosak az eletben.



Nagyon nagyon maguknak valóak. Lehet hogy ki kellene őket rúgatni hogy ne rontsák a hangulatunkat?- ismetles- nem mindenki bulizni jar be! Van aki dolgozni.


Sokkal könnyebb pozítívan gondolkodni és az univerzum meg a karma is meghálálja. A karma azt is meghalalja, ha elfogadod, hogy masok kulonbozoek.



Szerintem ez az egyetlen út. Mondta minden zsarnok, terrorista es Orban :D


Mondd mar el, hogy hany eves vagy es hol dolgozol? Hol van ez a sok negativ ember?

2019. nov. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!