Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak, ha már most...

Mit csináljak, ha már most utálom az új kollégát, nagyon gonosz vagyok?

Figyelt kérdés

Kaptam egy újoncot, engem bíztak meg a betanításával. Én már korábban jeleztem a főnöknek, hogy nem kérek betanulót, max azok közül, akik hozzánk jártak gyakorlatra. Egy másik egyetemről jön a fiatal hölgy, kérésem ellenére mégis rám bízta a főnök, mivel én foglalkozok ezzel a területtel. Egyedül vagyok itt, és ez nekem tökéletesen megfelelt, fél éve ment nyugdíjba a kolléga, előtte ketten voltunk, és nagyon jól kijöttünk, mindent megtanított nekem. Azóta nem raktak mást a helyére, most meg beraknak egy újoncot, aki máshonnan jött és meg ráadásul nekem kell betanítanom. Semmi kedvem hozzá, tanítsa be az, aki fölvette. Mondtam is a főnöknek, azt mondta muszáj két ember, ha esetleg én megbetegszem vagy akármi, legyen "tartalék" és legalább nekem is kevesebb doglom lesz, mert lesz segítségem. Mondtam, legalább a mieink közül kapjak egyet, akik nálunk voltak tanulók, de nem ment bele. Kérte, hogy az alapvető munkaeszközöket készítsem össze neki, mert holnap jön, de úgy vagyok vele, majd szépen összegyűjti ő magának, elvégre egy végzős egyetemistának kell ennyire talpraesettnek lennie, oldja meg. Nagyon remélem, hogy elveszik tőlem, lehet gonoszan hangzik, de miért kell nekem pesztrálnom valakit, akit nem is én akartam, hogy ide jöjjön? Ti mit csinálnátok? Voltatok már így?


26/N


2019. szept. 16. 19:59
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Kellemesen csalódtam benne (de azért nem leszünk öribarik). Tisztelettudó és okos. Csöndben van és végzi a munkáját. Amíg ilyen, nem lesznek gondok.
2019. szept. 22. 21:07
 32/33 anonim ***** válasza:
Hogyan alakultak utána a dolgok? Ott dolgozol még?
2020. szept. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
64%
Hogy a rák enné meg az ilyen g*ci kuhrvákat, mint amilyen te vagy.
2022. okt. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!