Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az emberek miért vannak...

Az emberek miért vannak túlnyomó többségében azon a véleményen, hogy akkor is dolgoznának, ha a pénz miatt nem kellene?

Figyelt kérdés

Miért unalmas hobbikkal foglalkozni, alkotni, túrázni, utazni, sportolni?

Miért nem unalmas egy munkahelyre bejárni, ott non-stop egy kényszerközösséget elviselni?

Miért nem unalmas heti 40 órában, de jó, ha a pénz megvan, valaki részmunkaidőben van, akkor heti 30 órában ugyanazt csinálni, ráadásul nem úgy, ahogy te szeretnél, hanem más utasítása alapján?


Csak én utálom a munkát, mint olyat velejéig?

Nyilván elvégzem, mert abból jön a pénz, de....


2020. febr. 9. 13:48
 41/97 anonim ***** válasza:
57%
Ja, és amit lefelejtettem, nálunk a munkahelyen egész jó a közösség, ahol most vagyok, voltunk már bowlingozni, hajókázni, kipróbáltuk a szabadulószobát, rendszeresen vannak sörözős/társasozós estek.
2020. febr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/97 anonim ***** válasza:
26%
Raktárháborút én is imádom :)
2020. febr. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/97 A kérdező kommentje:

Én budapesti vagyok, itt inkább kb 45 perc utazás az átlag. Tehát oda-vissza másfél óra.

Hétköznap bizony nem sok idő van este, 2-4 óra.


Megőrülnék, ha szabadidőben is állandóan munkatársakkal kellene lenni. Barátokkal nem vagyok ennyit.

2020. febr. 10. 10:54
 44/97 anonim ***** válasza:
57%

"Én budapesti vagyok, itt inkább kb 45 perc utazás az átlag. Tehát oda-vissza másfél óra.


Hétköznap bizony nem sok idő van este, 2-4 óra."


Én is budapesti vagyok, de 30 perc alatt be lehet érni a munkahelyemre, ha pont minden jön, ha nem, akkor is max. 40 perc, annyi, hogy szinte végig van metró/villamos, vagyis kötött pálya, és a város másik felébe járok dolgozni, de van olyan kollégám is, aki agglomerációból jár be, és olyan is, aki 10 percre lakik.


Amúgy én vagyok az a válaszoló, akinek kutyája is van és hétvégén túrázik, meg a menetidőt kihasználom olvasásra... stb.

2020. febr. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/97 anonim ***** válasza:
26%

Kérdező,

Én ingázok Budapestre, kicsit több mint 1 óra az út csak az egyik irányba, és még így is van hétköznapokon úgy napi 5-6-7 órám szabadidőre, vagyis amit otthon töltök....

2020. febr. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/97 A kérdező kommentje:

9 óra a munkahelyen, 1,5 óra utazás, 8 óra alvás.

És akkor nem értél be munkaidő előtt pár perccel, nem volt túlóra és délután pontban kiesett a munka a kezedből.


5,5 marad, az se mind szabadidő.

2020. febr. 10. 15:37
 47/97 anonim ***** válasza:
26%
Ha az 5,5 órából lejön 1,5 házimunka és egyéb, akkor is van még napi 4 óra szabadidőd, ez azért szerintem nem olyan húdekevés.
2020. febr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/97 anonim ***** válasza:
26%
Te valószínűleg szarul osztod be az idődet, azért érzel így.
2020. febr. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/97 anonim ***** válasza:
0%

#45 vagyok

Hmm. Nekem tök jól kijön:

6:00-kor kelek

6:30-kor indulok otthonról

7:30 és 7:40 között beérek melóba, letolom a 8 órát.

16:00 körül végzek, indulok haza.

17:00 körül áll meg a vonatom, onnan pár perc séta haza.

Onnantól szabad vagyok, 23:00 és 00:00 között próbálok lefeküdni aludni.

Simán van időm a hobbijaimra is.

2020. febr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/97 A kérdező kommentje:
Azért ne a 6 óra alvás legyen már normális... Én se sokkal többet alszom, de ne az legyen a normális.
2020. febr. 10. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!