Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi az a dolog amit nagyon...

Mi az a dolog amit nagyon szeretnél de soha nem fogod tudni megfizetni bármennyit dolgozol is?

Figyelt kérdés

Én youtubon láttam olyan 4 évvel ezelőtt egy videót, amin egy luxus házat mutattak be. Annyira eltudtam volna magam képzelni benne és annyira az én stílusom volt, hogy azóta is szerelmes vagyok abba a házba. Eleinte motivált is az egyetemi tanulmányaim alatt de aztán rájöttem hogy sajnos bármennyit dolgozhatok/dolgozhatunk a párommal, soha nem tudnánk felépíttetni + fenntartani egy ilyen házat.

(Örülök egyébként annak amink van, tudom hogy másoknak még ennyi sincs szóval nem kesergek ezen csak néha rámjön az álmodozás)


Nektek van/volt ilyen "drága álmotok"? Ház, autó, utazás, valamilyen tárgy?



2020. júl. 15. 11:22
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
100%

9 Végül is nem is kell Bp-en, elég a Balcsin is:D Sőt ott jobb is lenne:D


Kicsit sem vagyok telhetetlen, mi?:DD

2020. júl. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
2020. júl. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
100%
Erdo, kis to, csorgedezo patak, tisztas, rajta lakhato haz, szomszedok kilometerekre sehol. Biztonsag, szereto csalad, egeszseg, beke, auto kozlekedni, vasarolni. Szabadsag! Penz nem kell sok, csak ne fajjon a fejunk a holnap miatt.
2020. júl. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is egy lakás az ilyen álmom, ahonnan beláthatom az egész várost. Valamelyik budai dombon nagyon szívesen vennék házat, de ha van is építési telek, az is kétszer annyi, mint a mostani otthonom. Múltkor számoltam, hogy ha úgy raknék félre, mint most, akkor 50 éves koromra lenne 80 millió forintom. De az sem lenne elég, szóval hagyjuk is :'D
2020. júl. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
100%

Én jelenleg robotporszívóra, ellipszis trénerre (mert sokszor csak kb 20 percem van sportolni otthon), okosórára, smoothie-készítőre, testzsírszázalékot is mérő mérlegre vágyom. Ehelyett kell majd új mosógép, porszívó és mikró, mert régiek már és akkor ígyse marad spórolt pénzem. 😅


Amúgy egy erdőszéli kertesházra vágyom egy domboldalon.

Lehetőleg passzívház legyen csapadékvízgyűjtéssel és legyen nagyon napfényes. Nyáron még mindig le lehet árnyékolni, télen meg jól esik.


Én amúgy pont azért akarok (vagyis a vágyam) 6 órában dolgozni, hogy több időm legyen főzni és kertészkedni.

2020. júl. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 A kérdező kommentje:
Nagyon durva hogy vannak akik kb gondolkodás nélkül megvesznek egy akár több milliárd forintba kerülő házat is nekem meg 400-500 évig kéne félretennem a teljes fizetésem hogy megtudjam venni. :D
2020. júl. 15. 12:51
 17/65 anonim ***** válasza:
97%

Az a különbség köztük és közted, hogy ők vagy okosan oldották meg az életüket, vagy írtó szerencsések és vagyonhoz jutottak vagy bele születtek.


Én viszont kötve hiszem, hogy kellő energiaráfordítással bármely átlagos ember elérheti ezt a vagyonos szintet, viszont annyira megrögzötten hiszik, hogy ők erről már lemaradtak és beletörődnek, hogy meg se próbálják igazából.

2020. júl. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
30%

16 Vegyen, mit foglalkozol vele. Különben is 10 parancsolat!!!!


Ne kívánd felebarátod...


Adjon az Isten nekik még többet-de nekem is (ezt tedd hozzá)-ezt kívánd, és akkor jól lesz dolgod.

2020. júl. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 A kérdező kommentje:
Ne értsétek félre én nem sajnálom senkitől!! Csak nekem felfoghatatlan hogy vannak emberek akiknek ilyen sok pénzük van. :)
2020. júl. 15. 13:04
 20/65 anonim ***** válasza:
29%

Hm.. egy szép, nagy házat saját medencével Budán. :D Az igazi kánaán lenne, kár, hogy nem születtem kiváltságosnak és nem sikerült a lottón sem nyerni (még). Xd Ellenben 10 000 ftokat már sikerült kaparós sorsjegyen nyernem, bár abból nem lenne ház, de nagyon jól esett, hogy az ölembe hullt. :)

Amúgy nyilván egyszerűbbel is beérném, de néha olyan jó álmodozni ezekről, elképzelni, hogy mi lenne ha...

2020. júl. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!