Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi az a dolog amit nagyon...

Mi az a dolog amit nagyon szeretnél de soha nem fogod tudni megfizetni bármennyit dolgozol is?

Figyelt kérdés

Én youtubon láttam olyan 4 évvel ezelőtt egy videót, amin egy luxus házat mutattak be. Annyira eltudtam volna magam képzelni benne és annyira az én stílusom volt, hogy azóta is szerelmes vagyok abba a házba. Eleinte motivált is az egyetemi tanulmányaim alatt de aztán rájöttem hogy sajnos bármennyit dolgozhatok/dolgozhatunk a párommal, soha nem tudnánk felépíttetni + fenntartani egy ilyen házat.

(Örülök egyébként annak amink van, tudom hogy másoknak még ennyi sincs szóval nem kesergek ezen csak néha rámjön az álmodozás)


Nektek van/volt ilyen "drága álmotok"? Ház, autó, utazás, valamilyen tárgy?



2020. júl. 15. 11:22
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne legyek beteg
2020. aug. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
100%
Mindig kapjam meg a legújabb ferrarit
2020. aug. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
100%
Jó nő felfogó gát
2020. aug. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
100%
Beutazni a világot.
2020. aug. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
100%

1.Én is múltkor láttam egy videót, egy szép kastélyról, ami mellé még járt egy csomó föld és tó, emellett közel volt Párízshoz autóval.

2.Nagyon szívesen mennék Japánba egyetemre, ez még lehetséges is, ha a jegyeimet fent tartom és nyerek mellé támogatás, szóval ez olyan fele fele, esélyes.

3.Én mindig is szerettem a zenét, de sose tudtam/tudtuk kifizetni az órákat, meg persze a hangszerek is tudnak drágák lenni.

2020. aug. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
100%
Én már jóideje álmodozom azon, hogy akkor mondanám azt, hogy én már anyagilag mindent elértem az életben, ha egy szép házon és drága kocsin túl lenne egy saját szakácsom és személyi edzőm, akik csak velem foglalkoznak. A szakács készítené az ételeket, kizárólag rám szabva minőségi és egészséges alapanyagokból, meglenne a napi 5x étkezés az edzéssel is összehangolva, a tréner pedig csinálná és betartatná velem az edzéstervet. Az ok amiért ezen álmodozom: utálok főzni, és borzasztóan lusta vagyok egyedül sportolni. Bár nem vagyok elhízva, de sosem sportos alakom, de mindig vágytam rá... 27F
2020. aug. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
100%
Eljutni egy külföldi nagy metal fesztiválra. Azért az nagyon kedvezne nekem. De olyan gazdag sose leszek, mindig kell a pénz valami hasznosabbra. Így maradnak a hazai fesztiválok, koncertek.
2020. aug. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
100%
Saját gokartpálya.
2020. szept. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
100%

Orok elet es duhito, felhaborito emberi szemetsegektol valo szabadulas.

Alombeli szeretokbol harem, anelkul, hogy ezert bantanam a ferjemet.

Minden regi vagyam amugy teljesult, illetve teljesitheto.

2020. szept. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
100%
Egy sajat galaxis, tavol a foldi idiotaktol.
2020. szept. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!