Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi az a dolog amit nagyon...

Mi az a dolog amit nagyon szeretnél de soha nem fogod tudni megfizetni bármennyit dolgozol is?

Figyelt kérdés

Én youtubon láttam olyan 4 évvel ezelőtt egy videót, amin egy luxus házat mutattak be. Annyira eltudtam volna magam képzelni benne és annyira az én stílusom volt, hogy azóta is szerelmes vagyok abba a házba. Eleinte motivált is az egyetemi tanulmányaim alatt de aztán rájöttem hogy sajnos bármennyit dolgozhatok/dolgozhatunk a párommal, soha nem tudnánk felépíttetni + fenntartani egy ilyen házat.

(Örülök egyébként annak amink van, tudom hogy másoknak még ennyi sincs szóval nem kesergek ezen csak néha rámjön az álmodozás)


Nektek van/volt ilyen "drága álmotok"? Ház, autó, utazás, valamilyen tárgy?



2020. júl. 15. 11:22
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
83%
Én szeretnék külföldi egyetemen tanulni, de nem valószínű, hogy lesz annyi pénzem, amiből ezt meg tudnám finanszírozni.
2020. júl. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 Mansour ***** válasza:
100%
Egy gótikus várkastély egy hegyoldalban, tengerre néző panorámával. Na jó, elég lesz a Balatonra vagy a Dunakanyarra néző is.
2020. júl. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 Metionin ***** válasza:
100%
Szeretnék egyszer elutazni Izlandra de sajnos a gatyám is rámenne :D
2020. júl. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretnék sok országba eljutni, mondhatni, körbeutazni a világot.


Szívesen elmennék egy űrutazásra is.

2020. júl. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
95%

"bármennyit dolgozhatok/dolgozhatunk a párommal, soha nem tudnánk felépíttetni + fenntartani egy ilyen házat"


Nem így van.

Persze mi is sokáig ezt hittük. Csak ugye az a kérdés, hogy mit dolgozol, és abból mennyi pénzt csinálsz.


Alkalmazottként nehéz ilyen anyagiakra szert tenni, igazából csak vállalkozással lehet, sok év tanulás és fejlődés után.

2020. júl. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
100%
Saját, tehermentes, lakható ingatlan.
2020. júl. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
40%
Bepisilni az iskolában, mert a tanárnő nem enged ki a wcre, de már kijártam a sulit, így ez nem történik meg.
2020. júl. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
100%
Én egy svájcibicskát szeretnék.
2020. júl. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
77%
Egy újépítésű, nagy erkélyes lakás Budapest belvárosában, egy 67-es Mustang GT, és egy tengerparti lakás, lehetőleg Mexikóban, de Görögországban is "elfogadnám". :D
2020. júl. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
100%
Anyagiakkal megszerezhető vágyaim sohasem voltak. Nem az mondom, hogy nem tudnék hova tenni hirtelen 10 misit, de jobban szeretem előteremteni a szükségleteimet, mint csak úgy megkapni.
2020. júl. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!