Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi az a dolog amit nagyon...

Mi az a dolog amit nagyon szeretnél de soha nem fogod tudni megfizetni bármennyit dolgozol is?

Figyelt kérdés

Én youtubon láttam olyan 4 évvel ezelőtt egy videót, amin egy luxus házat mutattak be. Annyira eltudtam volna magam képzelni benne és annyira az én stílusom volt, hogy azóta is szerelmes vagyok abba a házba. Eleinte motivált is az egyetemi tanulmányaim alatt de aztán rájöttem hogy sajnos bármennyit dolgozhatok/dolgozhatunk a párommal, soha nem tudnánk felépíttetni + fenntartani egy ilyen házat.

(Örülök egyébként annak amink van, tudom hogy másoknak még ennyi sincs szóval nem kesergek ezen csak néha rámjön az álmodozás)


Nektek van/volt ilyen "drága álmotok"? Ház, autó, utazás, valamilyen tárgy?



2020. júl. 15. 11:22
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincsen. Annyira nem vágyom rá, hogy évekig sporoljak. Bankot sem gazdagítanám az ingyenélő senkiháziakat, aki a kamatból lettek milliárdosok.
2020. szept. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
100%
Póniváros.
2020. szept. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
100%

En a Margitszigetet akarnam sajat magamnak megvenni.


Jo lenne megvenni egy multit es visszajatszani,amit velem muveltek az ilyen cegeknel a hr-esek meg cegvezetok. Ok nelkuli lecseszes,kirugas,kritizalas,stb stb.

2020. nov. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
100%

Hogy végre itthon is kifejlesszenek egy olyan gépet,ami képes normálissá tenni legalább az emberek 1%-át,és elég erős legyen ahhoz,hogy az összes szutykot,ami elrontja az embereket törölje a netről.

Legalábbis a magyar bugyraiból.

Mert hogy milyen undorító közmentalitás van,és hogy ezt konkrétan növelik azzal,hogy itt beszélgetnek is róla,stb...

Ennek a gépnek sok kilóméterre is képesnek kell egy kisebb áramütést okoznia,mikor anyuka a gyerek kezébe 350 lóerős tabletet ad.

2022. febr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
100%
Tárgyakra nem vágyok ‒ legalábbis olyanra nem, ami luxuskategória, tehát egy házra azért vágyok, csak nem villára. Amire viszont vágyok, hogy eljuthassak messzire, ez szintén sokba kerül(ne)
2022. febr. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!