Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi az a dolog amit nagyon...

Mi az a dolog amit nagyon szeretnél de soha nem fogod tudni megfizetni bármennyit dolgozol is?

Figyelt kérdés

Én youtubon láttam olyan 4 évvel ezelőtt egy videót, amin egy luxus házat mutattak be. Annyira eltudtam volna magam képzelni benne és annyira az én stílusom volt, hogy azóta is szerelmes vagyok abba a házba. Eleinte motivált is az egyetemi tanulmányaim alatt de aztán rájöttem hogy sajnos bármennyit dolgozhatok/dolgozhatunk a párommal, soha nem tudnánk felépíttetni + fenntartani egy ilyen házat.

(Örülök egyébként annak amink van, tudom hogy másoknak még ennyi sincs szóval nem kesergek ezen csak néha rámjön az álmodozás)


Nektek van/volt ilyen "drága álmotok"? Ház, autó, utazás, valamilyen tárgy?



2020. júl. 15. 11:22
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
29%
Érdekes, hogy kokóról senki nem álmodozik, mégis elég gyakran összejön...
2020. júl. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
100%
egy saját hegyet, egy tavat a hegyben sziklákkal körbevéve, és a tóba lehet ugrálni, mert elég mély hozzá
2020. júl. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
81%
nincs ilyen. szerintem amire vágyok, azt meg tudom fizetni, max. idővel.
2020. júl. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is luxusingatlan. Mivel a nagy hàz nem lenne kihasznàlva ill nem lenne ertelme baratok nelkül igy tovabb is füztem azzal az életmoddal, amit videokon latok pl Miamiban. Jo kocsik jo nök pàlmafa cabrio, bandàzàs gondtalansàg zene.(nem drogos lerészegedös partyk, hanem normalis élet)


Egyszer mikor bébiszitter voltam németben(Németorszagban), kivitt a csalàd olaszba(Olaszorszàgba) a kicsikkel, adtak sok/rengeteg szabadidöt is amikor azt csinalok amit akarok, es en voltam a tengerparton a sunshine barbie, hot' egyedül. Igaz megismertem pàr sràcot, bevontak sokmindenbe, de aztan (2 hét)mehettünk haza vissza.

Ugy érzem ilyen életbe valahogy bele kell születni eleve. Mashogy nincs esély hogy te pl Miamiban Cabriozz a spanjaiddal. Es nem bérelt kocsiban.

2020. júl. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
100%
*es olyanok legyenek a hobbyd mint a szörfözés pl
2020. júl. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
100%

34 vagyok.


Itt is a sracrol atjön valami hasonlo flow

Jo kocsi szabadsag es a legnagyobb gondod csak az, hogy minel jobban tancolj


[link]

2020. júl. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim válasza:
100%

Hogy Kanadában élhessek egy farmon lovakkal, a párommal.

Autó szempontjából egy GMC, viszont amiből nem engedek, és biztosan megdolgozom érte, mert ez meg elérhető, az egy Mazda 6-os.

2020. júl. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
100%

Hogy Kanadában élhessek egy farmon természetesen a párommal és a lovaival. <3


Szeretlek!

2020. júl. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim válasza:
100%

#38

????

#37-es vagyok😅

2020. júl. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
100%

39


;);)


Puszika! <3

2020. júl. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!