Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy munkahelyen miért lehet...

Egy munkahelyen miért lehet gond az, ha egy alkalmazott sosem mosolyog?

Figyelt kérdés
Egy párszor már megkaptam több helyen is. Pedig leginkább éttermekben mosogatóként dolgozom, tehát még csak vendégekkel sem kell kommunikálnom, vagy ilyesmi. Miért kérdik meg néha, hogy miért nem mosolygok? Valamint néha láthatólag az is baj, hogy a közhelyes "Hogy vagy?" és "Minden oké?" kérdésekre csak egy gyors "Jól."-lal, illetve "Igen."-nel felelek. De ezek miért problémák? A fő, hogy menjen a munka, nem? Én sajnos ilyen vagyok, munka közben nem nagyon tudok jókedvű lenni, csak szabadidőben.

2022. jan. 19. 10:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:
86%

Az nem lehet hogy lélekölő munkát végez és azért nem mosolyog? Minek örüljön akkor? Gondolom nincs agyonfizetve sem, hogy legalább az. Jaaa hogy örüljön hogy van munkája, mosolyogjon mint utópiában, értem.


Ha olyan a társaság, amúgy én sem tudom se mosolyogni, se feloldódni.

2022. jan. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 anonim ***** válasza:
11%
Töröltetheted a kommentem de akkor sincs igazad kérdező. Nem véletlenül írjak ugyanazt mások is. De persze mindenki téved csak te nem. :D
2022. jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 anonim ***** válasza:
65%

52


Miért fontos neked hogy bizonygasd az igazad ? Egy általad depressziósnak/megkeseredettnek vélt emberbe többszörösen belerúgni.


Egyszer leírod, mások is leírják..." doszt elég" csórinak :D

2022. jan. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/80 anonim ***** válasza:
0%
Semmire sznobizmusból gond.
2022. jan. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 anonim ***** válasza:
56%

#53 mert utálom az ilyen rosszindulatú embereket akik bunkoznak másokkal csak azért mert nekik szar életük van.

Én is voltam depressziós, voltam nagyon mélyen de soha nem bunkoztam másokkal ok nélkül.

Ő igen. Mert van benne egy jó adag rosszindulat is. És ez bicskanyitogato. Főleg hogy még neki áll feljebb mert torolteti a kommentjeimet.

2022. jan. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 anonim ***** válasza:
19%

49-re: de igenis tökmindegy, ki kezdte. Az nem mentség, hogy csak reagálsz. Reagálni lehet normálisan is pl: valóban nagy forgalmunk volt, több a munkám, szeretném végre befejezni.

Ennyike. 🙂

2022. jan. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 A kérdező kommentje:
Bírom ezt a fószert. Dunsztja nincs, milyen életem van a munkahelyen kívül, de játsza itt az önjelölt terapeutát. :)
2022. jan. 24. 19:35
 58/80 anonim ***** válasza:
95%

55


Köszi a választ.


57


Most már fixen látszik hogy direkt kötözködnek veled.

2022. jan. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim ***** válasza:
20%

Azért sok mindent le lehet szűrni a kommentekből.

Mint ahogy az enyembol leszurik hogy direkt kotozkodok (ami igaz de attól még igazam van, a kettő nem zárja ki egymást), a tieidbol le lehet szűrni hogy borzasztó depis és undok vagy, a jelentgetesbol meg hogy azért önélzetes is a kis latol.

Igazából az pöccentett be nagyon hogy a kerdezo feltesz egy kérdést amire elvileg őszinte választ vár, a kérdésben leirja hogy beszolt indokolatlanul bunkón a kollégájának és mikor valaki tükröt tart elé hogy ez miért nem oké akkor neki áll jelentgetni mert ő van megsertve.

Nem érzed ebben a kepmutatast?

Ahogy te szaladsz a moderatorokhoz jelenteni hogy van egy csúnya rossz kommentelo aki undi volt veled úgy szaladnak majd a kollegaid a fonokhoz jelenteni hogy a mosogató undin válaszolt.

Érted?

Most azt gondolod vajon rólam hogy egy szemét vagyok vagy azt hogy "oh hát amúgy biztos jól el lehet vele beszélgetni csak nem erről". Ugye hogy nem az utóbbi.

A kollégáid le se tojjak hogy miről lehet veled beszélgetni, az marad meg nekik hogy mikor megprobaltak bunkó voltal.

Ha még mindig nem érted mi a probléma és nem is akarsz változtatni akkor jó bongeszest az allashirdetesek között. Na pá.

2022. jan. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 A kérdező kommentje:
59: Ha neked az "Elég látnom, nem kell mondogatni is." egy ótvar, alpári, bunkó beszólás, akkor te valami extrém gyenge idegzetű, über érzékeny lelkű egyén lehetsz.
2022. jan. 24. 21:24
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!