Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális e ha valakit kifúrnak...

Normális e ha valakit kifúrnak az állásából, csak mert más személyiség mint a többség?

Figyelt kérdés
Az nem az ő megélhetésével való játszadozás?
2023. márc. 17. 18:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
51%
Ha valaki nem illeszkedik bele a csapatba, gyakran mindenkinek jobb, ha máshova megy.
2023. márc. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 A kérdező kommentje:
De ha mondjuk elvégzi rendesen a munkáját. Vagy netán jól végzi.
2023. márc. 17. 18:53
 3/87 anonim ***** válasza:
51%
Az kevés, hogy ő azt hiszi, hogy jó. A többieknek is úgy kell látni. És ebbe beletartozik a csapattal való kommunikáció stb is.
2023. márc. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 A kérdező kommentje:
Nem azt hiszi magáról hogy jó, hanem hogy tényleg jól dolgozik mindazok ellenére. Létezik ilyen is.
2023. márc. 17. 18:56
 5/87 anonim ***** válasza:
97%
Minden munkahely ilyen, mindenhol megy a fúrás.
2023. márc. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/87 anonim ***** válasza:
96%

Ez már sokadik ilyen...


Nem nem normális.


(Most jön: hát, márpedig ez történt)

2023. márc. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 anonim ***** válasza:
84%

Én pont ezért hagytam ott az előző munkahelyemet 3,5 év után. Nem bírtam beilleszkedni a sznob csapatba.


Most olyan helyen vagyok 3 éve, hogy olyan érzés, mintha hazamennek. 100 %-ban otthon érzem magam a kollégák között.


Sztem egyik félnek sem jó, ha nem tudnak összhangban dolgozni.

2023. márc. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/87 anonim ***** válasza:
73%
Egy idő után úgyis elkezdődik ez a furkálódás, ha más személyiség vagy vagy ha nem akkor is. Amint jobb vagy valakitől (vagy több embertől) akkor szúrni fogja a szemüket és minden áron feléd akarnak majd kerekedni. Ez sok dologban megnyilvánulhat.
2023. márc. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 A kérdező kommentje:
És ha valakit emiatt kifúrnak, és megélhetési gondjai lesznek mert nem talál más munkát, nem bírja fizetni az albérletet, meg ilyenek... melyik kifúró vállalja a felelősséget? Mert hát ez nem történt volna meg, ha nem fúrják ki.
2023. márc. 17. 19:16
 10/87 anonim ***** válasza:
67%

A más személyiség az egész munkát elviheti. Normális munkahelyen (nem multi) a HR-es nézi, hogy a személyiség is illeszkedjen a csapatba, ne legyen felmondás, vagy kirúgás a vége. Nálunk pont emiatt volt már mindkettőre példa. Sajnos vettek fel olyat is, akinek a munkája jó volt, de állandóan feszültség volt miatta.


Az egyik például egy prűd pitsa volt. Mellette nem lehetett egy bas*dmegot sem kiejteni a szádon, vagy viccelődni, mert úgy nézett rád, mint aki egy kanál vízben megfojt. Folyton motyogott az orra alatt, minden szavába bele tudott kötni az embernek.

Aztán volt egy szintén jó munkát végző munkatárs. Na, neki olyan felsőbbrendűségi érzete volt, hogy konkrétan a plafon felé fordítva hordta az orrát 0-24. Neki a "rendben van, azonnalon" kívül semmilyen válasz nem volt jó.

Aztán volt olyan is, aki úgy beszélt a munkatársaival, mint a kutyával. Mindegy, hogy sima melós volt, vagy vezető. Mindenkivel úgy, mintha a seggéből húzta volna elő őket.


Látod mennyi személyiségbeli probléma lehet, ami az egész munkanapra, a munka menetére rányomhatja a bélyegét?

Teljesen normális tehát, hogy előbb utóbb a nem odaillő láncszem kiesik, vagy kiejtik, mert nem megy nélküle a sor.

2023. márc. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!