Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális e ha valakit kifúrnak...

Normális e ha valakit kifúrnak az állásából, csak mert más személyiség mint a többség?

Figyelt kérdés
Az nem az ő megélhetésével való játszadozás?
2023. márc. 17. 18:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/87 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Hát igen, sajnos tudom hogy ez nem erkölcsi igazság alapon működik. Kíváncsi voltam hogy mennyire tartják sokan normálisnak ezt, és ha igen, akkor miért. Hát hoznom is kellett a vödröt néhány kommenten.
2023. márc. 17. 23:02
 62/87 anonim ***** válasza:
63%
Primitív balkáni parasztok! Olyanról még nem hallottatok, hogy beidomítás és felzárkóztatás? Csak kifúrás? Ilyenkor értem meg, hogy miért utálnak minket a nagyvilágban. Állítsátok le magatokat, mert rohadtul de nem akarom, hogy az ilyenek miatt utáljanak engem is mint ti, amikor külföldre megyek.
2023. márc. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/87 anonim ***** válasza:
28%

Kulfoldon vagyok, es nem utal senki, egybol elfogadtak, mert tudok viselkedni.

Ellenben a spanyol kollegamat, aki ugyanazt dolgozta mint en, csak elegge hasonlit a kerdezore, 3 honap utan kirugtak. Nem kellett kifurni, maga a vezetosegnek lett elege belole.

2023. márc. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/87 A kérdező kommentje:
63! Honnan ismersz? :P
2023. márc. 18. 20:01
 65/87 Lilluci27 ***** válasza:
22%
Ha úgy érzed hogy valaki miatt nem tudsz megélni akkor indíts ellene pert. Had rohogjenek ők is
2023. márc. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/87 A kérdező kommentje:
A sok mellébeszélés és "félreértelmezés" is azt bizonyítja, hogy igazam van. Ha nem lenne, akkor nem kéne mit elsumákolni az előbb említettekkel. :)
2023. márc. 18. 20:54
 67/87 Lilluci27 ***** válasza:
67%
Mondom keresel egy ügyvédet és feljelentés ha pedig a bíróság neked ad igazat kárpótol téged.
2023. márc. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/87 anonim ***** válasza:
19%

66


Nincs igazad. Aki nem illeszkedik a csapatba, az hátráltatja a munkát.

Lehet, hogy az ő hibája (mert olyan kretén, mint te, és ezért utálja mindenki, mint a xart), vagy az is lehet, hogy csak rossz csapatba került, ahol sok a retardált. De arról már csak ő tehet, hogy olyan helyre tud csak elmenni dolgozni, ahol a 8 általánosnál több osztály nem nagyon jellemző.

2023. márc. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/87 A kérdező kommentje:

68. Feljebb megbeszéltük, hogy aki másmilyen személyiségileg mint a többiek, de jól dolgozik az nem feltétlenül hátráltatja a munkát. Vagy szerinted ez olyannyira nem lehet másképp, mint mondjuk nem is tudom, hogy mondjuk a nullával nem lehet osztani?


Szerintem ne vállalj fel egy ilyen szélsőséges gondolkodást, mert csak magadat égeted vele! Bár tudom mennyire énközpontú, érzelmi alapon megy a világ és még akár az ilyen buta hozzáállás is beleférhet, de azért hát na. Itt írásos nyoma is van. :D

2023. márc. 19. 07:15
 70/87 anonim ***** válasza:
0%

69


Nem gondolkodom szélsőségesen.

Csak olyan munkahelyen, ahol 3 embert rúgtak már ki, mert nem lehetett velük együtt dolgozni. Nem, nem a munkájuk miatt, hanem a személyiségük miatt. Sajnállak, ha te se tudsz sehova beilleszkedni, de az ilyeneknek menni kell.

Ha egy ember feszélyezi a többi 10 munkáját, akkor vagy az az egy ember mond fel, vagy a többi 10. Szerinted a cégnek melyik lesz jobb? Egy embert kirúgni, vagy 10-et elveszteni.

Mi legutóbb 5-en mentünk fel az irodába, hogy a csapatvezetővel nem lehet együtt dolgozni, hiába jó a munkája. Kirúgták. Hálistennek. Azóta minden olajozottabban megy. Ezerszer jobb embert találtak a helyére.

2023. márc. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!