Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális e ha valakit kifúrnak...

Normális e ha valakit kifúrnak az állásából, csak mert más személyiség mint a többség?

Figyelt kérdés
Az nem az ő megélhetésével való játszadozás?
2023. márc. 17. 18:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/87 A kérdező kommentje:
48! Köszönöm szépen! :) De amíg a legrosszabb munkahelyekre is sorban állnak, addig elgyerekesedhetnek, legalább arra a szintre, mint azok a diákok akik itt ellenkeznek. ;)
2023. márc. 17. 21:17
 52/87 anonim ***** válasza:
14%
#44 azt tudod hogy a grafológia kézírást elemez, ugye zsenkiém?
2023. márc. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/87 A kérdező kommentje:
50! Bukta! :D Mondom én hogy iskolába jársz még! :D Az iskolákban a szombat vasárnap a hétvége. A munkahelyeken nem feltétlenül. :P De majd meglátod érettségi után. :D
2023. márc. 17. 21:18
 54/87 anonim ***** válasza:
11%
😶🍿
2023. márc. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/87 anonim ***** válasza:
31%
#53 Izé... én viszonylag régen jártam suliba, de még emlékszem, hogy mindig a szombat-vasárnap volt a "hétvége". Szerinted ezt csak annak szabadna tudnia, aki még iskolába jár? Mi van az iskolás gyerekek szüleivel? Ők se tudhatják?
2023. márc. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/87 anonim ***** válasza:
32%

"Neked holnap suli van"


Szerintem ellent mondtál magadnak Kérdező.

2023. márc. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/87 A kérdező kommentje:
Nem mondtam ellent. Ez egy csapda volt. Bele is sétáltál. Szép volt. :D
2023. márc. 17. 21:36
 58/87 anonim ***** válasza:
60%
Nem grafológiabol élek édes, nem kell aggódni.. 😀 De te nem sokáig lennél az én munkatarsam se, az ziher.
2023. márc. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/87 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam drága. :D De virtuális grafológiából sem. :D Én meg nem hogy nem sokáig lennék az alkalmazottad, hanem egyáltalán nem, az ziher, úgyhogy ettől ne félj! :D
2023. márc. 17. 22:39
 60/87 anonim ***** válasza:
43%
Én abszolút megértem kérdező, hogy miről beszélsz, voltam már hasonló helyzetben. Én azt gondolom, erkölcsileg igazad van, viszont sajnos ez nagyon keveset számít. Sok olyat láttam én is, hogy kicsináltak valakit, mert ő a munkatársakkal ellentétben nem volt sportos / nem volt beszédes / nem volt izgalmas személyiség. Én is jártam így, mint említettem. Sajnos be kell látni, hogy a magyar emberek nagy része rosszindulatú és frusztrált, és egy 10 éves érzelmi intelligenciájával rendelkezik. Sok munkahelyen sportot űznek abból, hogy kicsináljanak másokat, nálunk például ez abszolút jellemző, főleg a pályakezdő, lelkes fiatalokat szeretik szivatni, akiknek nincs tapasztalatuk. Meg aki nem valakinek a valakije. Meg akin látszik, hogy nincs önbizalma. Attól függetlenül viszont, hogy ez gyerekes viselkedés, és nem helyes, sajnos nem tudsz vele mit kezdeni. Könnyen lehet, hogy 10 idiótára jut egy normális, és azt az egyet csinálják ki, de az élet nem úgy működik, hogy majd a főnök a 10 embert fogja kirúgni. És kárpótolni sem fog senki. A való életben nincs igazság. Szerintem próbálj meg egy olyan munkát keresni, ahol jobban megtalálod a közös hangot másokkal, ha ilyet nem találsz, vállalkozz, vagy keress home office munkákat.
2023. márc. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!