Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális e ha valakit kifúrnak...

Normális e ha valakit kifúrnak az állásából, csak mert más személyiség mint a többség?

Figyelt kérdés
Az nem az ő megélhetésével való játszadozás?
2023. márc. 17. 18:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/87 anonim ***** válasza:
63%

9


Új munkát bármikor lehet találni. Nehogy már 10-20 szenvedjen, mikor eggyel van a hiba. Persze lehet ő se hibás, be lehet kerülni totál proli, vagy épp sznob csapatba, ott nyilván nem te vagy a hibás. De ilyenkor az adott kívülállónak is jobb kilépni.

2023. márc. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/87 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen normális. Ha így érzed az azt jelzi, hogy a magad bizniszét kell intézni. Így voltam én is. Most saját magamnak dolgozom. Kialakítottam magam körül egy csapatot, akik nekem dolgoznak és én fizetem őket. A fúrást nem engedem és nincs is rá szükség.
2023. márc. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/87 A kérdező kommentje:
Az megvan hogy a munkahely az nem klub vagy délutáni sportcsapat? Ide nem szabadidőt eltölteni meg társaságkörbe megy az ember, hanem a megélhetését finanszírozni. Ha valaki szerint ez normális, az megérdemel egy kis álláskeresési nehézséget. Nem azért mert rosszindulatból, hanem tanulási célzattal. Meg hogy kicsit javuljon a hozzáállása.
2023. márc. 17. 19:21
 14/87 A kérdező kommentje:
11! Nem kell elmondani mit láttál a híradóban, én is nézem.
2023. márc. 17. 19:22
 15/87 anonim ***** válasza:
20%
Nem akartok tükröt köpködni?
2023. márc. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/87 anonim ***** válasza:
32%

Nem normális.

És nem csak a megélhetésével játszanak. Az ilyen furkászok egyszer lennének a másik oldal helyében...

2023. márc. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/87 anonim ***** válasza:
30%

"Az megvan hogy a munkahely az nem klub vagy délutáni sportcsapat? Ide nem szabadidőt eltölteni meg társaságkörbe megy az ember, hanem a megélhetését finanszírozni."


A munkahely az, ahol az életed harmadát letöltöd, vagy akár majdnem felét, ha az utazást is számítjuk. Ha olyan munkahelyed van, ahova úgy mész be, hogy legyen kész a munka, de én itt nem haverkodok senkivel, az egyet jelent. Nem vagy jó csapattag, nem tudsz beilleszkedni a többiek közé. Normális ember a munkahelyére úgy megy be, mintha baráti társaságba érkezne. Dolgozik, de szórakozik is és jól telik az idő. Nem csak dolgozunk, hanem igaz a "családias légkör" is. Mi szeretünk időt együtt tölteni. :)

Tudom, vannak, akiknek ez fura. Sajnálom is őket.

2023. márc. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/87 anonim ***** válasza:
100%
Már csak azért sem normális, mert minden ember más személyiség. (Ezzel nem lehet vitatkozni, ha valaki mégis megpróbálja, az erőlködés)
2023. márc. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/87 anonim ***** válasza:
91%

#17

Vannak, akik nem azért nem haverkodnak, meg pacsiznak stb., mert valami bajuk van.

Nézd meg az ország statisztikáját, hogyan állunk szociállis szorongásban, depresszióban, autizmusban stb. A statisztikát pedig nézd úgy, hogy ennél a valós szám nagyobb, mert egy csomóan el se mennek kivizsgálásra.

Nem kell rögtön arra gondolni, hogy valaki bunkó. A kirekesztéses megoldás meg már a történelemben se vezetett jóra.

2023. márc. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/87 A kérdező kommentje:
Hát a 9-es hozzászólásomra sem született sok értelmes reakció.
2023. márc. 17. 19:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!