Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális e ha valakit kifúrnak...

Normális e ha valakit kifúrnak az állásából, csak mert más személyiség mint a többség?

Figyelt kérdés
Az nem az ő megélhetésével való játszadozás?
2023. márc. 17. 18:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/87 A kérdező kommentje:
Nemár! Azt vártam hogy "rébuszos" leszek. :D
2023. márc. 19. 21:05
 82/87 A kérdező kommentje:
71! Ne várj csodát tőlük. Ezek nem tudják hogy mi az az idomítás, felzárkóztatás, bevonás. Sértett önérzetes kategória nem ismeri eme idegen kifejezéseket, na meg a tartalmukat sem. (Ahogy engem is lehetett itt mindennek feltételezni, én is megtehetem természetesen, bár ez közelebb jár a valósághoz)
2023. márc. 19. 21:44
 83/87 anonim ***** válasza:
20%
Még mindig nem mondtad el mi és hogyan történt és most már érdekel. Kamu történet?
2023. márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/87 A kérdező kommentje:

Áh értem. A szokásos gyakoris vallatás. Amikor vagy kamunak minősítik más esetét amit nem akar megosztani, vagy elkezdik mindenféle feltételezéssel vádolni, hogy aztán magyarázkodjon és kénytelen elmondani. Találjatok már ki új módszert, mert ez már rohadtul unalmas és már a hüle se veszi be.


Amúgy meg nem csak nekem vannak ilyen történeteim, sokaknak a környezetemben (is), és hát a lényegei ezeknek pont ez, amikről szó van, tehát a lényeget tudod ha elolvastad. Ha meg nem akarod érteni. Ha meg nem akarod érteni, megint nincs miről beszélni.

2023. márc. 19. 21:57
 85/87 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert valaki nem szimpatikus, nem helyénvaló ellehetetleníteni az állásától. Az hogy valaki nem szimpatikus, az nem jelenti autómatikusan azt, hogy hátráltatja a munkavégzést és hogy emiatt rosszul végzi a munkáját.


A munkahely nem egy hétvégi asztaltársaság, mert oda nem a megélhetéséért megy az ember, ha onnan ki van utálva, azzal nem veszélyeztetik az életét (a megélhetésén keresztül) de ha a munkahelyétől fosszák meg, azzal igen. Más kenyerével játszani meg felér egy bűncselekménnyel.

2023. márc. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/87 anonim ***** válasza:
100%

"Az a miniumum, hogy a munka jól el legyen végezve."

"A munkahely nem jótékonysági intézmény, nem a munkahely tart el."


Na majd akkor legyen ekkora arcotok, és akkor mondjatok ilyen b*romságokat (vagy döntő) pozícióban lesz a munkavállaló, és úgy kell bekönyörögni a cégbe az embereket, annyira nem lesz ember. Megnézném a fejeteket akkor, de tényleg.

2023. ápr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/87 anonim ***** válasza:
100%
Mobbingerek vagytok, vagy mi? Szégyelljétek magatokat!
2023. aug. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!