Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális e ha valakit kifúrnak...

Normális e ha valakit kifúrnak az állásából, csak mert más személyiség mint a többség?

Figyelt kérdés
Az nem az ő megélhetésével való játszadozás?
2023. márc. 17. 18:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/87 anonim ***** válasza:
76%

Hát gratulálok utolsó.

Elég egy kis nyiff nyaff a nagyfőnök irodájában, és már repül is a csoportvezető. Remélem büszke vagy magadra.

Tipikus magyar mentalitás, hogy akinek kicsit is nem tetszik a pofája, azt el kell zavarni. Ahelyett, hogy megpróbálnátok megbeszélni/megoldani a dolgokat.

2023. márc. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/87 anonim ***** válasza:
29%

71


Mivel mind az öten felmondtunk volna miatta, ezért igen, büszkék vagyunk magunkra, hogy mertünk lépni. :) És egy csodálatos vezetőnk van azóta, akit mindenki szeret és még a munkája is jobb. ;)

2023. márc. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/87 anonim ***** válasza:
67%

#71, mibol hiszed hogy nem volt megprobalva valami megoldas?

Az en kollegam is 2x kapott uj eselyt, megsem tanult belole, sot rosszabb lett. De akkor a tobbseg a hibas ugye hogy tizen nem tudnak elviselni egy szemelyt?

2023. márc. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/87 A kérdező kommentje:

Abból is látszik hogy nincs igazatok, hogy itt kényszeresen folyton azt szajkózzátok, hogy a kifúrt ember elviselhetetlen, kiállhatatlan, pedig itt nem az ilyenekről van szó, hanem olyan aki más világ, más az ízlése, máshogy néz ki stb. De lehet hogy nem arról van szó hogy kényszeresen ezt magyarázzátok bele, hogy igazoljátok a nem létező igazatokat, hanem csak egész egyszerűen olvasási vagy értelmezési problémákkal küszködtök. Nem kérdezem meg melyikről van szó, mert úgysem kapnék rá őszinte értelmes választ, hiába van anonimitás. ;)


Tényleg amúgy hogyhogy nem lettem még rébuszos? :D

2023. márc. 19. 20:00
 75/87 anonim ***** válasza:
73%

Ahogy a masik oldalt is megszolhatod. Mint pl a #71.

Mellesleg, nagyon sokszor kilogok a sorbol, mint mentalitas, mint izlesek. Es megis a csapat tagja voltam, sehonnan sem akartak kiturni.

Es ahol fontos a csapatmunka oda kell egy jo csapat is.

Aki csak fapofaval, szotlanul egyedul egy sarokban akar dolgozni, az fogadja el hogy nem lessz a kozonseg kedvence.

A munkahely a masodik otthonod, es ahogy otthon se rajongsz minden csaladtag utan, ugy a meloba se fogsz.

2023. márc. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/87 anonim ***** válasza:
70%

"hanem olyan aki más világ, más az ízlése, máshogy néz ki stb."


Az ilyenek nem szoktak kifúrva lenni a munkahelyek 90%-án. :) Max valami utolsó csöves gyárban, ahova minden embert felvesznek, tudom elképzelni, hogy aki kicsit is különc, azt nem kedvelik. De elmondom, hogy ez is nagyon ritka. Több gyárban is dolgoztam már, és a legfurább srácot, kicsajt is a pártfogásába vette előbb utóbb valaki.


És a rébuszolás helyett, elárulnád, hogy hol és kivel történt ez a "felháborító" eset? :)


Mert két eset áll fenn. Vagy annyira xar helyen dolgozott az illető, mert csak ez jutott neki a végzettségével, vagy pedig valójában tényleg annyira kiállhatatlan a személyisége, hogy azt 8 órában senki nem tudja elviselni.

2023. márc. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/87 A kérdező kommentje:
De ki szokták. De ha az ez irányú "tapasztalataidat" tv-ből vagy mások önérzetes történeteiből hallod, akkor nincs miről beszéljünk.
2023. márc. 19. 20:13
 78/87 anonim ***** válasza:
40%

77


15 év alatt 7 cégnél dolgoztam. 4 fős és 1500 fős cégeknél is, betanított melóstól egészen középvezető pozícióig. Tudom, hogy mennek a dolgok. :) De úgy látom példát nem tudsz hozni a személyes életedből, se füle se farka a sztoridnak, csak tekered csavarod, hogy igenis neked van igazad. Egy újabb kommentgyűjtögető kérdés, értelem nélkül.

2023. márc. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/87 A kérdező kommentje:
Az értelem hiánya a válaszok nagy részében van, ha már annyira szeretnél értelmetlenségeket keresni.
2023. márc. 19. 20:38
 80/87 anonim ***** válasza:
53%
Kezdem azt érezni, hogy megint az alapítványi sulis kérdezővel van dolgunk. 8 oldalon keresztül sem tudott semmilyen információt közölni, csak ugyanazt a dolgot háromféleképpen körülírni.
2023. márc. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!