Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elmennétek így próbanapra?

Elmennétek így próbanapra?

Figyelt kérdés
A múlt héten voltam interjún egy raktári adminisztrátori pozícióval kapcsolatban, de egy szó sem esett a fizetésről. Tegnap kaptam egy e-mailt, hogy sikeres volt az első kör (ami csak beszélgetés volt), ha gondolom, akkor jövő héten menjek be fél napra próbanapra. Az e-mailben szintén egy árva szót nem írtak, hogy arra jár-e fizetés vagy sem. Utána néztem a cégnek és minden rendben van náluk, a tavalyi forgalmuk több száz millió volt. Nem értem, hogy ilyen nagy forgalom mellett miért kell sumákolni a fizetéssel, miért csak az ő részükről legyen rendben a dolog, nekik feleljen meg az alkalmazott, én meg majd megtudom valamikor, hogy mégis mennyit fizetnének... Kb. 40 embert foglalkoztatnak egyébként. Szóval hova ez a nagy titkolózás? Ezzel csak azt érik el, hogy bizalmatlan leszek velük és lehet, hogy el sem megyek a próbanapra. Ti mit tennétek? Egyébként Pesten van a cég. Előre is köszi az értelmes válaszokat!

2017. febr. 25. 13:03
1 2 3 4 5
 11/41 Fatal_3rror_ ***** válasza:
40%
Szerintem ez megint egy kamu sztori.
2017. febr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:

Az sem korrekt hogy fizuról nem esett szó.


Ez kb olyan mint hogy nem mondják el mettől meddig van a

munkaidő. Hány napot kell dolgozni, ilyenek voltak egyáltalán?


Akkor meg miről is beszélünk???

2017. febr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
Nem kamu sztori. Hétfőtől-péntekig lenne, 6 vagy 8 órában. Diplomám is van, kicsit kevésnek tartanám a bérminimumot. Igaz ide elég az érettségi.
2017. febr. 25. 13:54
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég az érettségi akkor közepfoku alkalmazott leszel.
2017. febr. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

Nekem állásinterjún megmondták mennyit kapnék próbaidő alatt és után. Szerintem van valami susmus ha nem beszélnek róla.

Amúgy nekik kellett volna erről is felvilágosítaniuk téged.

2017. febr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha a munkához az érettségi a feltétel, akkor a diplomád nem érdekli őket.
2017. febr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
Eddig a legtöbb helyen, ahol voltam interjún, mindenhol a munkaadók hozták szóba a fizetést. Ezért is tartom ezt furcsának...
2017. febr. 25. 14:02
 18/41 anonim ***** válasza:
65%

# 3:


""Utána néztem a cégnek és minden rendben van náluk, a tavalyi forgalmuk több száz millió volt"


Aha jól van apám, és hol néztél utána, az interneten???


Mert akkor az biztos valós. Ha oda van írva biztos úgy van ám, minden rendben a céggel, mert az internet írta, nem??? Az internet meg k@@rva korrekt egy forrás."


[link]


[link]

2017. febr. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Én a ceginformacio.creditreform.hu honlapon néztem utána. Szerintem ha jó fizetést adnának, arról biztos beszéltek volna, mivel az jót tesz a cég hírnevének is és arra egy munkáltató is büszke lehet, hogy ki tudja gazdálkodni.
2017. febr. 25. 14:35
 20/41 anonim ***** válasza:
49%

19: Miért kell előre mindenféle rosszat feltételezni? Nem akarsz dolgozni és így akarod magad lebeszélni a munkáról?

Hívd fel őket és kérdezd meg és akkor kiderül.

2017. febr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!