Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi értelem külföldre költözni...

Mi értelem külföldre költözni örökre és cserbenhagyni az országot?

Figyelt kérdés

Ha valaki kimegy pár évre és gyűjt lakásra, autóra akkor azt mondom oké, renben van.


De, hogy átálni külföldinek és az egész kulturát felforgatni az... nem helyén való.


De ha a települést nézem ahol élek, itt majden minden 30 év alatti kiment külföldre és ott ragadt. A település meg ki van öregedve, halva. Nincs ember ki dolgozzon.


Külföldön élőket megnézve 110/9-nek konkrétan most egy tiszta gatyája ninc, 10 éve kint él, de olyan tervekkel mentek ki, hogy vesz lakást meg autót stb.


pénzt szórják két kézzel, qrvákra, bulikra, meg telefonokra .



Azt még mindig mosógat, meg takarít... nem lépet fejebb a létrán.



2018. okt. 7. 10:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/90 anonim ***** válasza:
81%

10

Az előbb elütöttem: rasszista.


Nem, nem KELL senkinek visszajönni és sokkal kevesebb pénzből "kijönni".

Nem, nem KELL senkinek a fajtádnak hagyni beleszólást az életébe.


Újra kérdezem: mi közöd van hozzá?

2018. okt. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/90 A kérdező kommentje:

9-en nem csak ez a baj! Egyszerűen, itthon lenne a helye, már minum 1 gyereke családjának, házának, kocsinak kéne lennie és 3x évesen még playboy életett él és kavar a kis fruskákkal, akiket havonta hazahoz feszíteni.


Ez nem normális...

2018. okt. 7. 10:52
 13/90 anonim ***** válasza:
98%

14

Nem te mondod meg, hogyan éljen és hol van a helye.


Egyedül a saját életedbe szólhatsz bele, mint látod. A többi a lőtéri kutyát nem érdekli, és nem befolyásol semmit.

2018. okt. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/90 A kérdező kommentje:
Na akkor had haljam, mit értetek el külfölddel amit idehaza nem?
2018. okt. 7. 10:56
 15/90 anonim ***** válasza:
89%
Gyonyoru peldaja a forum annak hogy lehet (szandekosan?) felreerteni valamit! :D hajra magyarok!
2018. okt. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/90 anonim ***** válasza:
98%

16

Nincs ilyen, hogy "hadd haljam, mit értetek el".

Semmi közöd hozzá.

Nem kell senkinek sem feléd igazolni a saját életét.

Érted? Semmi közöd hozzá.


(A helyesírásod penetránsan rossz, te irigy mélymagyar.)

2018. okt. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/90 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, most komolyan. Nevetségessé teszed magadat.

:)


Idejössz mélymagyarkodni, hogy "cserbenhagyni az országot" s egyebek, olyan rossz helyesírással, amilyet régen láttam. S el akarod az idegeneket számoltatni az életükkel, amibe semmi beleszólásod, s amihez semmi közöd nincsen.


A végén pedig kibújik a szög a zsákból: igazolást keresel arra, hogy az ismerőseid, ugye, milyen rosszul teszik, hogy harmcakárhány évesen laza, gontalan életet élnek és csajoznak, miközben szerinted gyerekük kellene legyen, s kuporgassanak vagyont. Tehát az irigységedet leplezendő, a vélten helyes életpályádnak keresel igazolást, egy kis magyarkodással megtámogatva.


Élj, ahogy akarsz. Törődj a magad dolgával.

Más is azt teszi.

2018. okt. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/90 anonim ***** válasza:
97%
Azt értem el hogy sokkal gyorsabban építettem fel magam és a családom jövőjét. Azaz időt nyertem, amit nem is lehet pénzben kifejezni.
2018. okt. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/90 anonim ***** válasza:

*laza, gondtalan stb.

Elütések, bocs.

2018. okt. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/90 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy még nagyon fiatal vagy, kérdező, vagy nagyon irígy és frusztrált, maximum 8 általánossal.

A helyesírásodat látva remélem, hogy az előbbi.

Ha olyan nagymagyarnak érzed magadat, legalább a hazád nyelvét tanuld meg!

Mert látod, én kijöttem ugyan külföldre, de ha nem tudnék helyesen írni és beszélni magyarul, nem jutottam volna oda, ahol most vagyok.

Mert előfordulhat, hogy egy olyan könyv kerül a kezedbe, amit én fordítottam.

Bár kétlem, hogy valaha is elolvastál volna aká

2018. okt. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!