Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi értelem külföldre költözni...

Mi értelem külföldre költözni örökre és cserbenhagyni az országot?

Figyelt kérdés

Ha valaki kimegy pár évre és gyűjt lakásra, autóra akkor azt mondom oké, renben van.


De, hogy átálni külföldinek és az egész kulturát felforgatni az... nem helyén való.


De ha a települést nézem ahol élek, itt majden minden 30 év alatti kiment külföldre és ott ragadt. A település meg ki van öregedve, halva. Nincs ember ki dolgozzon.


Külföldön élőket megnézve 110/9-nek konkrétan most egy tiszta gatyája ninc, 10 éve kint él, de olyan tervekkel mentek ki, hogy vesz lakást meg autót stb.


pénzt szórják két kézzel, qrvákra, bulikra, meg telefonokra .



Azt még mindig mosógat, meg takarít... nem lépet fejebb a létrán.



2018. okt. 7. 10:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/90 anonim ***** válasza:
97%
31: Na ja. Önmagában röhejes a felvetés, hogy hazaáruló vagyok, amiért nem akarok Viktor bá' droidcsicska biorobotja lenni.
2018. okt. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/90 A kérdező kommentje:

Hazaszeretett az kiveszet belőletek, sajnálom, hogy nem látjátok a fától az erdőt...


kaldozást meg valóban be lehet fejezni, ideje hazatérni családhoz. És nyomás dolgozni, nem hébe hóba londonozni mert annak is van egy jó oldala, de egy rossz is.


Meg ez a Budapestezés, már az agyamra megy azért annyi az alérlet, mert minden hülye odamegy, aztán meg sír nincs pénz...


Tesóm 10 éve ment fel, érdekes módon felismerte, hogy semmi értelme és egy másik városba költözzött fele annyi albérletért, most 325.000Ft keres nettóba és köszöni jól van.


Irigy?


Miért lennék irigy? arra, hogy megvan az iphone xs max zsebből vagy a macbook vagy az új bmw, audi ?


Ja, vagy mégsem na akkor miről beszélünk...


Helyesírásommal mi a baj, én nem látom...


8 osztályam van hűha, többet értem volna azzal is mint egy büfé nyíregyi diplomával, habár ott mindenki kap mindent szóval lehet beíratkozok, mert már unom a munkám :D


Amúgy hány évesnek tippeltek? N/F ?, megy a zöld egyébként 100% mindenki örültök?

2018. okt. 7. 18:11
 33/90 anonim ***** válasza:
83%

32

Tehát IGEN, önigazolást keresel, erősen vidéken, a Tiszántúlon.


Így legyen ötösöm a lottón.


Nem látod, mi a baj a helyesírásoddal? Nos, ennek is köze van ahhoz, hogy soh anem fogsz kitörni a közegedből, semmilyen érelemben.


Azonban másik embert hazaárulózni csak azért, mert el sem tudod képzelni, hogy másként is lehet élni, az eléggé ... kínos.

2018. okt. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/90 anonim ***** válasza:
96%
lol.... Mondjuk értelmes válaszra nem számítottam tőled kérdező de azért mégiscsak sok volt :DDDD
2018. okt. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/90 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, veled komoly bajok vannak.

Világot akarok látni, nem ugyanott meghalni, ahol megszülettem. Erre itt egy idézet, ami nagyon megfogott:

"Tis a big and beautiful world. Most of us live and die in the same corner where we were born and nevet get to see any of it. I don't want to be most of us."

Jártam Horvátországban. Sokkal nyitottabbak, kedvesebbek az emberek, szívesen élnék ott, ahol egy sarki bolti eladó, akivel életemben nem találkoztam is kedvesen érdeklődik felőlem.

Jelenleg két ország is van, ahol szeretnék továbbtanulni, bár abba se török bele, ha a Budapesten végzem el az egyetemen.

Szeretnék gyerekeket. De nem Magyarországon, ahol az egészségügy és az oktatás is romokban hever.

17/L

2018. okt. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/90 A kérdező kommentje:

Elég fiatalon, hazaárulást követtél kedves 17L. Igen te a z generációba tartozol. Jellemezném a Z: generációt, életcél=facebook, külföld, ingyenélés, ne keljen dolgozni majd eltartanak, csak nekem legyen jó, dögöljön meg a család, a többire meg teszek.



de talán 25 fele észbe kapsz és belátod itthon a helyed, én azért szurkolok, hogy jobbá tegyük Magyarországot és ne csak meneküljetek.

2018. okt. 7. 19:43
 37/90 anonim ***** válasza:
95%

Hazaárulás? Üss fel néhány történelem könyvet, ott láthatsz majd néhány IGAZI hazaárulást.

Szépen elhordtál egy egész generációt pár általános állítással, de miért is érdekelne?

Amúgy is, miért szeretnéd, hogy maradjak, ha ilyen megvetően állsz hozzám, és a generációmhoz?

17/L

2018. okt. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/90 anonim ***** válasza:
97%
Szóval a kérdező szerint a külföld egyenlő az ingyenéléssel, mert ott kolbászból van a kerítés. Ma is tanultam valami újat. :D
2018. okt. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/90 anonim ***** válasza:
96%
A kérdező az átlag fidesz szavazó mintapéldánya
2018. okt. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/90 anonim ***** válasza:
94%

36

Hazaárulás jelentése:

"Az a magyar állampolgár, aki Magyarország függetlenségének, területi épségének vagy alkotmányos rendjének megsértése céljából külföldi kormánnyal vagy külföldi szervezettel kapcsolatot vesz fel vagy tart fenn, hazaárulást követ el."


Tehát, kérdező, nem csak HÜLYE vagy és RÁGALMAZOL, de HAZUDSZ is.

2018. okt. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!