Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi értelem külföldre költözni...

Mi értelem külföldre költözni örökre és cserbenhagyni az országot?

Figyelt kérdés

Ha valaki kimegy pár évre és gyűjt lakásra, autóra akkor azt mondom oké, renben van.


De, hogy átálni külföldinek és az egész kulturát felforgatni az... nem helyén való.


De ha a települést nézem ahol élek, itt majden minden 30 év alatti kiment külföldre és ott ragadt. A település meg ki van öregedve, halva. Nincs ember ki dolgozzon.


Külföldön élőket megnézve 110/9-nek konkrétan most egy tiszta gatyája ninc, 10 éve kint él, de olyan tervekkel mentek ki, hogy vesz lakást meg autót stb.


pénzt szórják két kézzel, qrvákra, bulikra, meg telefonokra .



Azt még mindig mosógat, meg takarít... nem lépet fejebb a létrán.



2018. okt. 7. 10:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/90 A kérdező kommentje:
Magyar tartalom a legjobb, nem halgatok hazaárúló Angol köcsögöket!
2018. okt. 27. 20:30
 82/90 anonim ***** válasza:
91%

Mondjuk ez vacak, bárhogy nézzük. :/


17/L

2018. okt. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/90 anonim ***** válasza:
94%

Tartalom?! Hol ebben a tartalom? Ez egy rakás fos amit direkt a hozzád hasonló proliknak gyártanak.


Amúgy hogy lehet hazaáruló(gondolom Magyarországot árulta el), ha angol?! Vagy minden angol zenész lepaktált az illuminátusokkal és együtt találták ki a brexitet? Nemsokára kijön egy szám, ami olyan mint a "we are the world", csak "we are the illuminati" címmel? Egyre betegebb hülyeségeket beszélsz.

2018. okt. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/90 anonim ***** válasza:

Mindegy... ettől függetlenül nem válaszoltál még arra a kérdésre, hogy ha ennyire utálod a Z generációt és a "hazaárulókat", akkor miért akarod, hogy bárki is maradjon ebből a korosztályból, ill. csoportból Magyarországon?!


16/L

2018. okt. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/90 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem fog válaszolni, mivel nem tud. A gyűlölködés megy neki, de az nagyon.


17/L

2018. okt. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/90 anonim ***** válasza:
92%
16L és 17L. A kérdező egy (nagyon rossz) troll. Egyértelműen. Ne pazaroljátok rá az időtöket. Valószínűleg magányos, és csak egy kis figyelemre vágyik.
2018. okt. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/90 A kérdező kommentje:

Mindenki oda megy ahova akar, de ne sírjon mikor a szülei itthon nyomorognak és a közmunkásokra bízza őket.


Mert rengeteg ilyen van! és ez szégyen.

2018. okt. 28. 11:17
 88/90 anonim ***** válasza:

Továbbra se válaszoltál a kérdésemre, na mindegy.


A szüleim jól élnek, köszönik érdeklődésedet. Előttem is megvoltak, és mivel ők tartanak el, ezért tulajdonképpen én plusz költségvetést jelentek nekik. Hidd el, őket nem féltem, mert nincs miért. :)


A saját életem pedig ne haragudj, de fontosabb, mint számomra ismeretlen közmunkásoké, vagy akárkié.


17/L

2018. okt. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/90 anonim ***** válasza:

"Mindenki oda megy ahova akar, de ne sírjon mikor a szülei itthon nyomorognak és a közmunkásokra bízza őket."


Te viccelsz?

Aki kiment és tudott rendes munkát szerezni, az tízszer jobban tudja segíteni a szüleit, mint ha otthonmaradt volna, és a minimálbérből kellene magának is kínlódnia.

Most már csak azt áruld el, te hogy segíted a szüleidet, hohy ilyen nagy hanggal szidsz olyanokat, akiket nem is ismersz, és a helyzetükről sincs fogalmad?

2018. okt. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/90 anonim ***** válasza:

Okés... tehát az nem zavar, hogy ha valaki kimegy külföldre, de az igen, ha a külföldre ment személy szülei, azok akik felnevelték azt aki kiment külföldre, közmunkasokra vannak bízva itthon?!

Tehát akkor az zavar, hogy a szülei nem mentek vele? De nem azt mondtad, hogy tőled mindenki oda megy ahova akar? Akkor most az a baj, hogy a szülők maradnak, vagy az hogy a gyerek nem?


Elmagyaráznád? XD


Amúgy köszi, az én szüleim is megvannak, Apám épp külföldre tervez, sőt, ott is lenne már lassan 10+ éve, ha anyámnak nem lett volna nagy honvágya, úgyhogy őt nem féltem. Anyam nem akar külföldre menni, ő itt elvan, szintén nem féltem. Én külföldre tervezek, a hugom szintén.


Jól elvagyunk. De akkor meselj már te is magadról! Elösször is azt, hogy mi is a problémád, pontosabban melyik a fentebb kifejtettek közül?


16/L

2018. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!