Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi értelem külföldre költözni...

Mi értelem külföldre költözni örökre és cserbenhagyni az országot?

Figyelt kérdés

Ha valaki kimegy pár évre és gyűjt lakásra, autóra akkor azt mondom oké, renben van.


De, hogy átálni külföldinek és az egész kulturát felforgatni az... nem helyén való.


De ha a települést nézem ahol élek, itt majden minden 30 év alatti kiment külföldre és ott ragadt. A település meg ki van öregedve, halva. Nincs ember ki dolgozzon.


Külföldön élőket megnézve 110/9-nek konkrétan most egy tiszta gatyája ninc, 10 éve kint él, de olyan tervekkel mentek ki, hogy vesz lakást meg autót stb.


pénzt szórják két kézzel, qrvákra, bulikra, meg telefonokra .



Azt még mindig mosógat, meg takarít... nem lépet fejebb a létrán.



2018. okt. 7. 10:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/90 anonim ***** válasza:

"Együttes erővel higyétek el megállíthatjuk Soros Györgyöt és embereit!"


Te hülyébb vagy, mint gondoltam.

2018. okt. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/90 A kérdező kommentje:
Miért szerinted nem vették át az ukrán hatalmat, te okos? Hát bemondták a rádióban és a tv-ben sokan megerősítették
2018. okt. 23. 17:45
 73/90 anonim ***** válasza:
Na jó, mostmár fejezd be a trollkodást. Az elején még hihető volt, de mostmár nagyon túljátszod
2018. okt. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/90 anonim ***** válasza:

Hidd el, utolsó, nem trollkodik!

Tényleg ilyen eszement.

2018. okt. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/90 anonim ***** válasza:

Én voltam az kérdező? A 16/L aki korábban is írt? (#45 és #46-os válaszok) Én bántottalak meg?

Ha igen, akkor ugyan mivel?


16/L

2018. okt. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/90 A kérdező kommentje:
A parfümöd nem hat rám! Még érzem az illatát, pakold a cuccod és mondjuk ki, hogy viszlát!
2018. okt. 27. 06:34
 77/90 anonim ***** válasza:

Te jó ég...

Nagyon sürgősen kezeltesd magad.


17/L

2018. okt. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/90 anonim ***** válasza:

Na jó kérdező, szerintem fújjad ki magad, nagy levegő, és menj el egy pszichológushoz, vagy inkább egy pszichiáterhez.


1. A parfüm szagát nem érezheted az olvasott válaszokon keresztül


2. Soha, semmilyen holmim (avagy "cuccom") nem hagytam másnál, a nagyszüleimet leszámítva, de ők nem ilyen retardáltak, és nem is használják a gyakorikerdesek.hu-t.


3. Félig igazad van, TE ne menj külföldre, mert csak égetnéd a magyarokat, Puskás, Rákóczi és Széchenyi is tuti forog a sírjában miattad, meg a veled egy szellemi szinten levők miatt.


Na MOST megsértettelek. Korábban nem.

Amúgy, hogyan tehettem tönkre a nyaradat, amikor TE MAGAD a KÉRDÉST október 07.én írtad ki?!


16/L

2018. okt. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/90 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=LuPF2w27hZ8


:DDD Ebből idéztem a parfümöst :D


Félre értettél 16L


Nem te bántottál meg!


Az egy másik story, volt róla vagy 7-8 kérdésem, de már vége elmúlt és nem érdekel...

2018. okt. 27. 14:30
 80/90 anonim ***** válasza:
Ilyen sz_rokból idézel, aztán csodálkozol, hogy senki nem érti?
2018. okt. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!