Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a munkáltató nem ad karácso...

Ha a munkáltató nem ad karácsonyra semmit, akkor az anyagi megfontolás vagy egyszerűen semmibe se nézi az embereit?

Figyelt kérdés

Ismerősi körömben én vagyok az egyetlen aki semmit se kapott karácsonyra. Mindenki rajtam kívül utalványt pénzt ajándékcsomagot stb kapott.

Egyikük 50.000 erzsikét kapott, a másik 100.000et utalva, a harmadik 13. havi bért stb stb.

Én meg semmit, de még 5 ft-ot se.


Na most azt felesleges vitatni hogy a karácsonyi jutalom az kötelező-e. Nem kötelező, nem kell adnia egy cégnek se, mégis adnak (szinte) mindenhol.


A kérdés ahol nem adnak még egy buznyákot se, ott ez anyagi megfontolás (nem adnak mert miből adnának) vagy egyszerűen a munkaerő semmibe vétele (nem adnak mert minek adjanak,, számukra az ember csak egy senki, nem jár annak semmi)?


Ez a kérdésem!


2018. dec. 24. 11:27
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
Volt karácsonyi bulitok, méghozzá munkaidőben. Elmentél? Kaptatok valamit, csak te sz_rtál rá, mint minden évben. Én sem adnék nektek semmit, ha semmit nem tudtok értékelni.
2018. dec. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 A kérdező kommentje:

"Volt karácsonyi bulitok, méghozzá munkaidőben"


Igen, amire MI A DOLGOZÓK VITTÜK A KAJÁT PIÁT SAJÁT PÉNZBŐL MERT A CÉG AHHOZ IS SPÚR VOLT HOGY 1 ÜVEG KÓLÁT VEGYEN!!! De azért elvárta hogy legyen "ez az".


Igen, volt "buli".


Na ennél jobb bulid neke daz életedben ne leygen azt kívánom.

2018. dec. 24. 13:10
 13/59 anonim ***** válasza:
Te hogy tudsz ennyi mindent összehazudni?
2018. dec. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 A kérdező kommentje:

ez meg már a hárítás a mellébeszélés az önmentegetés szakasza. mert egyszerűbb odaböfögni hogy "hazudsz" mint elfogandi hogy bizony ilyen helyek vannak.

Vannak ám! És az ember mit tehet ha félti az állását ? Letérdel és szopik. Mást mit tehet?

Hova mehet? Örülhetek hogy van állásom nem merhetek semmiben szembeszállni a főnökkek!!


De könnyebb ráfogni hogy kami mint elfogadni hogy ilyen hely is van.

És hány és hány ilyen hely van.

2018. dec. 24. 13:33
 15/59 anonim ***** válasza:
93%
Ne akard már bemesélni nekünk, hogy van akkora balf_sz, aki mindezt elviseli
2018. dec. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 A kérdező kommentje:

VAn???? Kb 15.... igen, van.


Hogyne lenne. Miért ha innen elmenne ugyan hova menne?


Na ezért van itt és marad is.

2018. dec. 24. 15:42
 17/59 A kérdező kommentje:
Az a 6000 ember akit épp idén év végén építettek le az államigazgatásból az a 6000 ember per pillanat sztem örülne még ennek a helynek is.
2018. dec. 24. 15:43
 18/59 anonim ***** válasza:
Én bárminek örülnék, persze csak pénzért dolgozom, havi 50.000 Ft-ért meg nem járok be sehova, akkor inkább lépek le.
2018. dec. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
Nekünk is 100 ezret adott, de ez évek óta ennyi. Most akkor nekem meg amiatt kéne elégedetlennek lennem, hogy miért csak ennyi? Hiszen 5 éve sokkal többet ért 100 ezer, mint ma. Ez bizony reálbér csökkentés!
2018. dec. 25. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 A kérdező kommentje:
Látod nekünk itt nincs ilyen gondunk... mi a kezdet óta konstans NULLÁT kapunk.
2018. dec. 25. 10:02
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!