Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem hálás nekem az osztály?

Miért nem hálás nekem az osztály?

Figyelt kérdés
Végzős lány vagyok, hamarosan végzek a gimnáziummal. Alapvetően nyitott, nagyszájú vagyok és könnyen barátkozom, mindig sok barátom volt. Viszont azt érzem, hogy az osztálytársaim közül sokan azt gondolják, hogy nagyra vagyok magammal, beképzeltnek tartanak és olyannak aki mindig a középpontba akar lenni és azt akarja, hogy mindig minden róla szóljon. Pedig ez nem igaz. A szemembe általában nem mondják meg de látom rajtuk és egy-két dolgot visszahallok arról amit mondanak rólam. Általában a lányok beszélnek ki ilyen módon a hátam mögött. Úgy érzem, hogy egyáltalán nem hálásak azért a sok munkáért amit a közösségért teszek. Tény, hogy központi személy vagyok az osztályomban és fontosnak tartom, hogy az ilyen dolgok jól sikerüljenek. A szalagavató szervezéséhez is nagyban hozzájárultam, nélkülem nem siketült volna ilyen jól. Egyszer-kétszer volt, hogy megemeltem a hangomat amikor két fiú osztálytársunk nem tudott viselkedni. Többnyire szeretem az osztálytársaimat, két lányt leszámítva akikkel kölcsönösen levegőnek nézzük egymást, ők folyton kibeszélnek a hátam mögött undorító módon és nem akarnak semmiben részt venni. Én csak azt akarom, hogy mindenkinek jó legyen és jó osztályközösség legyen de sokszor azt veszem észre, hogy néhány osztálytársam nem veszi komolyan az osztály ügyeit.

2020. febr. 14. 16:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/87 anonim ***** válasza:
100%

Meg még azt is javaslom, hogy olvasd el a kommentjeid.


Látszik, hogy Te is érzed valami nincs rendben a lelkedben.


Összefoglalom a legutóbbi kommentjeidet.


"Engem igenis szeretnek az emberek és senkinek se mászok a privátszféránába, bár amúgy van, hogy nem kedvelnek, mert túl soknak éreznek engem. Én csak annyit szeretnék, hogy másoknak jó legyen és a fő célom csak az, hogy az osztály legyen jó közösség, ezért semmit sem várok cserébe, csak szeressenek feltétel nélkül. Én egy boldog ember vagyok, de sírok, ha negatív megjegyzést kapok."


Érzed a sok ellentétet? Egy kommentben ellent mondasz saját magadnak.



MINDEN kommentelő jól teszi, hogy nem pátyolgat téged, hiszen az hazugság lenne.


Nem gondollak rossz embernek, nem vagy az.


Csak rá kéne jönni, az, amin átmész, miért alakult ki.

2020. febr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/87 anonim ***** válasza:
100%

És, ahogy céloztál rá, a kérdés is azért született, hogy "kiálljanak érted".


Ha kell valaki, hogy kiálljanak érted, akkor nincs minden ok körülötted, kérdező.


Egy lelkileg stabil ember (és ismétlem nem vagy rossz) pedig ezt megérti és a kommenteket nem támadásnak veszi.


Gondolj bele, van kb 54 vagy mennyi egyhangú komment; nem is ismerünk Téged esélyünk se volt megutálni téged; mi az alapján adtunk tanácsot, amiket leírtál. És, ha egyhangúak a vélemények, akkor annyit jelent, hogy tényleg le kell ásnod magadban, hogy rájöjj, mi lehet a baj.

2020. febr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/87 A kérdező kommentje:
Mint azt láthatjátok, töröltettem pár kommentet. Azokat amelyek a legrosszindulatúbbak voltak. Ha valaki nekem fájdalmat okoz, azt nem hagyom szó nélkül!
2020. febr. 19. 16:03
 54/87 anonim ***** válasza:
100%
és hogy érzed magad? Te miért és kinek vagy HÁLÁS, és hogy fejezed ki?
2020. febr. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/87 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem írod ide be, szerintem senkinek fel se tűnik. Engem annyira nem érdekel, hogy meg se nézem az enyémek köztük vannak e.


De sikerült ismét alátámasztanod, hogy egy nárcisztikus személy vagy.

2020. febr. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/87 anonim ***** válasza:
22%
Kérdező, én jóindulattal segíteni szeretnék Neked. Az én kommentjeim nem töröltetted szerencsére, de kérlek érts meg!
2020. febr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/87 A kérdező kommentje:
A te kommentjeidet valóban nem töröltettem, mert te tényleg kedvesen szóltál hozzám és értékelem amit írtál. Viszont vannak akik rettentő rosszindulatúak.
2020. febr. 19. 17:03
 58/87 anonim ***** válasza:
100%
Na, pontosan ezért nem hálás neked az osztály. Ennél bővebb válasz nem is kell a kérdésedre. :)
2020. febr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/87 anonim ***** válasza:
92%

Tipikus: ami nem tetszik neki, azt törölteti.

Hétköznapira lefordítva: akinek más véleménye van, azon átgázol.

Erőszakos és narcisztikus.

2020. febr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/87 anonim ***** válasza:
91%

Szóval nem csak irányításmániás, önelégült, nárcisztikus vagy, de a tetejébe még egy kicsinyes, bosszúálló kis p_csa is. Kezdem nagyon sajnálni az osztálytársaidat.


Amúgy senkit nem érdekelnek a törölt kommentek, de az rólad sokat elmond, hogy így akartál visszavágni

2020. febr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!