Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem hálás nekem az osztály?

Miért nem hálás nekem az osztály?

Figyelt kérdés
Végzős lány vagyok, hamarosan végzek a gimnáziummal. Alapvetően nyitott, nagyszájú vagyok és könnyen barátkozom, mindig sok barátom volt. Viszont azt érzem, hogy az osztálytársaim közül sokan azt gondolják, hogy nagyra vagyok magammal, beképzeltnek tartanak és olyannak aki mindig a középpontba akar lenni és azt akarja, hogy mindig minden róla szóljon. Pedig ez nem igaz. A szemembe általában nem mondják meg de látom rajtuk és egy-két dolgot visszahallok arról amit mondanak rólam. Általában a lányok beszélnek ki ilyen módon a hátam mögött. Úgy érzem, hogy egyáltalán nem hálásak azért a sok munkáért amit a közösségért teszek. Tény, hogy központi személy vagyok az osztályomban és fontosnak tartom, hogy az ilyen dolgok jól sikerüljenek. A szalagavató szervezéséhez is nagyban hozzájárultam, nélkülem nem siketült volna ilyen jól. Egyszer-kétszer volt, hogy megemeltem a hangomat amikor két fiú osztálytársunk nem tudott viselkedni. Többnyire szeretem az osztálytársaimat, két lányt leszámítva akikkel kölcsönösen levegőnek nézzük egymást, ők folyton kibeszélnek a hátam mögött undorító módon és nem akarnak semmiben részt venni. Én csak azt akarom, hogy mindenkinek jó legyen és jó osztályközösség legyen de sokszor azt veszem észre, hogy néhány osztálytársam nem veszi komolyan az osztály ügyeit.

2020. febr. 14. 16:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/87 anonim ***** válasza:
17%

Kérdező, múltkor én szerveztem meg az osztálykarot. Képzeld kb ugyanúgy mindenki belecart az egészbe, de a végén mind élvrzték és kébzeld, egy köszönömöt nem kabtam. Na'on fájt.

De múltkor tesin miattam kellett iskolaköröket futni, mert montam egy vicci beszólást és a mai napig felhánytorgattyák, mindig mongyák tesi előtt, hogy órán majd fokjam be a szám. :(


Pedig én nem v'ok rossz ember. Mindig akárkinek baja van, segítek. Csomószor odaadtam nekik a szendvicsemet meg más dolgaimat, hogy nekik jó legyen. És mintent mekszervezek hejettük.


Megértelek és má'n így ismeretlenül is megmondom, h értékes ember vagy.


Mondom a kommentelőket meg card le, meg se értenek téged és mek se érdemlik a figyelmed.

2020. febr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/87 anonim ***** válasza:
94%
Azért én komoly dilemmába estem, hogy a 76 százalékos trollt felfelé vagy lefelé kellene pontozni... Nagyon jól figurázza ki a kérdezőt...
2020. febr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/87 anonim ***** válasza:
100%

Én felfelé pontoztam, hátha a kérdező magára ismer és rájön, hogy milyen gáz amit csinál. Ha így van, teljesen hasznosak voltak a válaszai.


Görbe tükör.

2020. febr. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/87 anonim ***** válasza:
100%

Figyeljetek, a 76 százalékos egyértelműen trollkodik, mert a kérdező addig nem higgad, le, amíg valaki ki nem áll mellette - ezt többször megjegyzi a kérdező. Látjátok, amint elkezdett bohóckodni a 76%-os, a kérdező azonnal megnyugodott, mert végre igazat adott neki valaki vagy elszégyellte magát, mert végre meglátta, hogy a felfogása milyen. A 76%-os nem fogja leírni, hogy trollkodik, mert valószínűleg bannolják már annyi kommentet hagyott. :D


De van pár árulkodó jel, ami mindezt alátámasztja.


Az első kommentjében ejt pár nyelvtani hibát, majd, amikor valaki megjegyzést tesz erre, azonnal MINDEN szavát elrontja a többi kommentben.


Állandóan ugyanoda tér vissza gyakran fejezi ki magát ugyanúgy. Észrevettétek, hogy kb minden bekezdésben ott van nála, hogy "értékes ember vagy!"? Ezt az csinálja, aki direkt ki akarja hangsúlyozni a stílust vagy a szerepet, amit próbál eljátszani.


Én adtam neki zöld kezet, de lehet hagyni kéne őt nullán, hogy a kérdező is lássa, erre a felfogásra, amit kiparodizál a 76%-os semmi szükség, senki sem szereti ezt a stílust.


Amúgy rég nem szórakoztam ilyen jót, köszönöm a fergeteget kommentszekciót :D

2020. febr. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/87 A kérdező kommentje:
Ja és annyi, hogy több kommentet nem fogok írni. Nem érdekeltek.
2020. febr. 20. 13:13
 76/87 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérdező, most nagyon a szívünkbe gázoltál...
2020. febr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/87 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, szerintem 99%-ban biztos, hogy ez kamu és szórakozol. Ha nem, Te tényleg 18 éves vagy? Mert ez a modor kb egy 14 éves stílusa.


Kicsit a bulémiás felhasználóra emlékeztetsz, aki itt mia királynőzött, hogy a bulémia az istennője. Ő játszotta ennyire túl az eszét.


Nem érteni, mi a gond, mert a hasznos válaszokat meg se köszönöd, az se jó, ha melléd állnak, a negatív válaszban meg azt látod utálnak. Szóval ebből feltételezem, hogy kamu az egész.

2020. febr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/87 anonim ***** válasza:
85%
Még mindig tart a szappanopera? :-D
2020. febr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/87 anonim ***** válasza:
88%
Emlékszem gimiben nekem is volt egy ilyen lány osztálytársam.. fuu de utáltam, állandóan elhitte magáról, beképzelt volt, okoskodott :D Na te is ilyen vagy :D
2020. febr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/87 anonim ***** válasza:
100%
Miért lett ez a kérdés kiemelve?
2020. febr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!