Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem hálás nekem az osztály?

Miért nem hálás nekem az osztály?

Figyelt kérdés
Végzős lány vagyok, hamarosan végzek a gimnáziummal. Alapvetően nyitott, nagyszájú vagyok és könnyen barátkozom, mindig sok barátom volt. Viszont azt érzem, hogy az osztálytársaim közül sokan azt gondolják, hogy nagyra vagyok magammal, beképzeltnek tartanak és olyannak aki mindig a középpontba akar lenni és azt akarja, hogy mindig minden róla szóljon. Pedig ez nem igaz. A szemembe általában nem mondják meg de látom rajtuk és egy-két dolgot visszahallok arról amit mondanak rólam. Általában a lányok beszélnek ki ilyen módon a hátam mögött. Úgy érzem, hogy egyáltalán nem hálásak azért a sok munkáért amit a közösségért teszek. Tény, hogy központi személy vagyok az osztályomban és fontosnak tartom, hogy az ilyen dolgok jól sikerüljenek. A szalagavató szervezéséhez is nagyban hozzájárultam, nélkülem nem siketült volna ilyen jól. Egyszer-kétszer volt, hogy megemeltem a hangomat amikor két fiú osztálytársunk nem tudott viselkedni. Többnyire szeretem az osztálytársaimat, két lányt leszámítva akikkel kölcsönösen levegőnek nézzük egymást, ők folyton kibeszélnek a hátam mögött undorító módon és nem akarnak semmiben részt venni. Én csak azt akarom, hogy mindenkinek jó legyen és jó osztályközösség legyen de sokszor azt veszem észre, hogy néhány osztálytársam nem veszi komolyan az osztály ügyeit.

2020. febr. 14. 16:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/87 anonim ***** válasza:
90%

81#

Azért, hogy hátha lesz valaki aki a kérdező mellé áll és megnyugodjon a kicsi lelke, hogy nem mindenki szerint egy idióta.

2020. febr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/87 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy volt, hogy nem szólsz többet hozzánk? :) https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tanarok-iskolatarsak..
2020. febr. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/87 anonim ***** válasza:
88%

Nekem az szúrt szemet, hogy te állítólag nagyon komolyan elítéled a bántalmazást, kibeszélést. Miközben itt szidod az osztálytársaidat és főleg azt a csajt, aki nem ment el a szent valagszaggatódra, mindezt a HÁTUK MÖGÖTT :DD hogy is van ez? Neked szabad másokat kibeszélni, de nekik téged tilos?

Amúgy meg miért fáj neked, hogy az XY (akit te utálsz) nem volt ott? Jobb lett volna, ha elmegy és végig morog, grimaszol, netán hangosan végigkritizál mindent?

2020. ápr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/87 anonim ***** válasza:
100%
Azóta mi újság?
2020. ápr. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/87 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, most online egzecíroztatja az osztálytarsait... :-D
2020. ápr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/87 anonim ***** válasza:
91%
Igen és nem sokára jön is a legújjabb kérdés, amiben elmeséli, hogy ő külön osztálytalálkozót csinált ZOOM-mal, amiben virtuálisan ballagnak el az iskolából és nem csak, hogy nem hálásak neki, de ketten nem tudtak becsatlakozni, mondván, otthon nincs net, de ő tudja, hogy ellene szólt az egész. :)
2020. ápr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/87 anonim ***** válasza:
68%
Remélhetőleg már felvágta az ereit, amiért nem királynősködhet a ballagáson :D
2020. ápr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!