Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha iskolai lövöldözés történik...

Ha iskolai lövöldözés történik, akkor miért mindig a lövöldözőt ítéli el mindenki?

Figyelt kérdés

Szerintem senkinek nem jutna eszébe OK NÉLKÜL az,hogy megölje néhány iskolatársát. (Ha igen,arról szerintem alapból látszik,hogy valami nem stimmel vele)

Most gondolok arra az esetre,ha valakit olyan szinten zsarolnak,fizikai és lelki terrorban tart egyszerre több osztály/évfolyamtársa,hogy már tényleg nincs más választása. Értelme nem lenne kihívni a rendőröket bizonyíték nélkül és letagadnák a későbbi áldozatok,hogy ártottak volna bármit is az illetőnek.

Nem azt mondom,hogy minden bullying-ra ez a megoldás,sőt. Csak azt nem értem,hogy az ilyen gyilkosokat miért elmebetegezi le mindenki egyből,mikor az előzményekről,körülményekről semmit nem tudnak.



2018. jan. 7. 19:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/149 anonim ***** válasza:
84%
Én már 20 éves fiú vagyok és ki jártam a sulit az általános iskola éveim sokkal rosszabb volt mint a Középsulis éveim nagyon sokat kellett tűrni és sikerült ki jártam ezeket a hosszú ideig tartó sulis éveket. Többet soha nem mennék újra diáknak az biztos.
2018. jan. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/149 anonim ***** válasza:
65%
30# szerintem egyáltalán nem inkorrekt. több ember haláláért is felelős a srác, bár csak beleolvastam a cikkbe... na de gondolj bele, ha a te családodból ölnének meg valakit. akkor is azt mondanád, hogy inkorrekt ennyi évet kiszabni rá?
2018. jan. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/149 anonim ***** válasza:
24%

# 32: Életfogytiglant kapott.

23 éves volt mikor bevarrták és feltételesen, majd 50 évesen szabadulhat (értelme nem lesz már az életének, a szabadságnak). Ha az én hozzátartozóm is az áldozatok között lett volna, szerintem akkor sem mondanék mást.

2018. jan. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/149 anonim ***** válasza:
74%
ja, de még csak nem is tényleges életfogytiglant.. 50 évesen egy ember még bőven élhet sokáig. lehet, hogy nem lesz luxus munkája, háza, stb, de éhenhalni nem fog. és ott fog kószálni szabadlábon, amíg elvette több embertől is az életét ezzel tönkretéve a családjaikét is... nem hiszem el, hogyha a te családtagjaid is köztük lett volna, a gyilkost védenéd.
2018. jan. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/149 A kérdező kommentje:
Huhh..hát nem gondoltam volna,hogy rövid idő alatt ennyi választ fogok kapni. Viszont nem értem hogy a 25-öst miért pontozták le? Leírta,hogy nem ok nélkül lesz valaki ilyen,de nem díjazta a gyilkolászást.
2018. jan. 7. 21:21
 36/149 A kérdező kommentje:
Igen,ez egy kicsit sántít. Vagy lehet hogy én olvastam megint figyelmetlenül. De ha egyszer elkezdett lövöldözni a srác,akkor miért nem futottak ki a hallgatók a teremből amíg kiment újratölteni a fegyvert?
2018. jan. 7. 21:24
 37/149 anonim ***** válasza:
24%

33#

Akit megölt az meg 19 éves volt. Az ő élete talán kevesebbet számít? És a többi áldozat akik maradandó testi és lelki sérüléseket szenvedtek, nekik sem ér semmit az életük, ugye?

Amúgy az ítélet tényleg inkorrekt, csakhát sajnos ebben az országban még az ilyen esetekre sem alkalmazzák a halálbüntetést

2018. jan. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/149 anonim ***** válasza:
19%
# 34: Eva Rezesova csak 9 évet kapott 2012-ben, jövőre állítólag szabadul, a jó magaviseletének köszönhetően. Négy ember halt meg miatt. Akkor ? Ez korrekt ?
2018. jan. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/149 anonim ***** válasza:
81%
# 38: Az ámokfutó lelki sérülései, kit, senkit nem érdekeltek, hosszú éveken át, gúnyolták, kinevették, a szájukra vették, elzárkóztak, kiközösítették. Ez vezetett az ámokfutáshoz.
2018. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/149 anonim ***** válasza:
7%

37#

Az az állat egy cz 85-öst használt, amibe 16 golyó fér. Evvel eltalált 4 embert újratöltés nélkül, majd egy takarítót is megsebesített. Az egész támadás csak másodpercekig tartott, arra nem volt idejük az embereknek, hogy felfogják azt, hogy mi történik.

2018. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!