Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egyedül szoktatok inni?

Egyedül szoktatok inni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arra vagyok kíváncsi, hogy csak társaságban fogyasztotok alkoholt, vagy egyedül is? És milyen rendszerességgel? Kérlek írjátok oda, hogy nők vagy férfiak vagytok! Ja és jogosan kérdezitek, hogy miért vannak ilyen barom kérdéseim, szóval azért kérdezem, mert engem hülyének néznek, hogy egyedül szeretek csak inni. Jó persze mértékkel, tehát maximum egy citromos sört iszok meg, vagy ha van valami finom rövidital, mondjuk unicum next, vagy ilyesmi.Szerintetek is idióta vagyok, amiért inkább egyedül szeretem csinálni? Előre is köszönöm :)
2010. szept. 10. 20:13
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
én sem szoktam, de egy megkívántam egy sört nagyon (még mielőtt olvastam a kérdést:)
2010. szept. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:

21:27

Egy néhány Campona után a "bonyesz"-t is elnézem neked...:D

2010. szept. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 Phoney ***** válasza:

Aránylag egszerű, olyan krémlikőrt vegyél, amiben whiskey vagy brandy is van az összetevők közt. Az eddig még sosem volt rossz, és a camponánál nem túl sokkal drágábban is lehet kapni őket.


(A Campona nálam még valahogy nem üti a szintet. Van valahol egy receptem, ami nagyjából beéri a Bailey's-t is, és nem bonyolult, majd előkotrom:)

2010. szept. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
100%

szia!

én szoktam néha... sajnos van, hogy nagyon megkívánom az alkoholt, de nagyon. abból a szempontból nem durva szerencsére, hogy ha mondjuk veszek ilyenkor egy citromos gössert, vagy egy bacardi breezert, vagy akármi ilyesmit, egy korty után már jól érzem magam:D szóval egy korty is elég, hogy elmúljon ez a "vágy". nem mondom, hogy heti rendszerességgel iszom egyedül. periodikusan változik, van, hogy 3 nap is egymás után, de van, hogy egy hónapig nem.

szerencsére apukám sokszor itthon van, néha csak úgy koktélozunk egyet. de az nem magamban ivás:)

2010. szept. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
kifelejtettem, 20L
2010. szept. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:

Én lefekvés előtt, altatónak szoktam egy pohárkával:

Jager, Unicum, vörösbor, Bonbon meggy. Vagy ami van

;-)

40/N

2010. szept. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretek egyedül inni. De ha te megkívánod nyugodtan. Nekem valahogy hangulat és társaság kell az italhoz, akkor is csak mértékkel.

18/L

2010. szept. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
100%
csak egyedül szoktam...társaságban nem iszom hogy rendes embernek higgyenek engem
2010. szept. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
100%
en is szoktam egyedul inni. egyaltalan nem baromsag. egy par pohar vodka utan olyan jol erzem magam hogy az csak na.... azt csinalok amit akarok... jol elvagyok.
2010. szept. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 Arnika ._. válasza:
69%
ja amikor én egyedül iszok akkor egy tükröt magam elé rakok h ne igyak egyedül és ne érezzem magam egyedül h csak egyedül iszok :)))
2010. szept. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!