Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egyedül szoktatok inni?

Egyedül szoktatok inni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arra vagyok kíváncsi, hogy csak társaságban fogyasztotok alkoholt, vagy egyedül is? És milyen rendszerességgel? Kérlek írjátok oda, hogy nők vagy férfiak vagytok! Ja és jogosan kérdezitek, hogy miért vannak ilyen barom kérdéseim, szóval azért kérdezem, mert engem hülyének néznek, hogy egyedül szeretek csak inni. Jó persze mértékkel, tehát maximum egy citromos sört iszok meg, vagy ha van valami finom rövidital, mondjuk unicum next, vagy ilyesmi.Szerintetek is idióta vagyok, amiért inkább egyedül szeretem csinálni? Előre is köszönöm :)
2010. szept. 10. 20:13
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
én néha szoktam egyedül is inni. :)egy két-kis pohárka likőrt max. amúgy jobb társasággal, de van hogy nagy ritkán valami desszerthez vagy csak úgy megkívánok egy kis toffee likőrt,akkor iszok egy pohárral. de ez ritka. kéthavonta talán egyszer.30/N
2010. szept. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:

Húú és olyan toffie likőrt hol veszel? Biztos nagyon finom lehet! Sosem ittam még.


Kedves Ferenc, neked szívből örülök :D Bár a bortól nekem valahogy undorom van,nem tudom miért, de nagyon nem szeretem, csak kólával, de a sör, az jöhet:D

2010. szept. 10. 20:30
 13/51 Phoney ***** válasza:
100%
1-1 italt megiszok néha egyedül is. Pl ha evés után jól esik, vagy az íze miatt. (Ezért itt kövezni szoktak, de igen, léteznek nagyon finom italok, igaz sajnos nem "magyar árakon".)
2010. szept. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 A kérdező kommentje:
Miért köveznek érte? Szerintem is léteznek finom italok. Egy vodka és egy gin is lehet nagyon finom, még tisztán is. Jó oké, a minőség tényleg drága, de attól még finom :)
2010. szept. 10. 20:33
 15/51 anonim ***** válasza:

Ö.Ferenc vagyok.

Nem szégyen az, ha valaki szeret inni. Aki ide írt az egy sem alkoholista, csak mások az ivási szokásaink...:D

2010. szept. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:

Hát, én szeretem az alkoholt, normális mértékben fogyasztva egészséges, pálinka is és minden jó minőségű ital, szóval senkiről nem feltételezem, hogy alkoholista lenne :) Valaki megissza velem a söröm?

(Csak hogy ne legyen már olyan égő :D )

2010. szept. 10. 20:39
 17/51 anonim ***** válasza:
Sztem tök normális, semmi rossz nincs benne :) Ha az ízét szereted, akkor olyan, mintha megennél egyedül egy tábla csokit. Azt meg igazán nem nagy tragádia egyedül csinálni :D Én innék veled így virtuálisan sört szívesen, csak az a gond, hogy nem szeretem :P Más meg nincs itthon. De nyugodtan idd meg, egészségedre :) Amúgy korod/nemed?
2010. szept. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 Phoney ***** válasza:
100%

Figy épp házi vermutot iszok, ráadásul munkahelyen, úgyhogy igyad nyugodtan azt a sört:D


Egyébként ha rágyújtani nem gáz egyedül, akkor inni sem... :P

2010. szept. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
Nekem a társasághoz kell a pia, emberek nélkül nem olyan jó, egy-egy korty bor volt régebben, de nekem a jó társaság is van olyan, mint fél üveg vodka hatása.
2010. szept. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen megiszom veled! (A bort is lecserélem ennek érdekében egy jó kis Borsodi Bivalyra...) Akkor kedves egészségedre! "Azt mondta az öreg Kis, nem csak együnk, igyunk is!"
2010. szept. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!