Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egyedül szoktatok inni?

Egyedül szoktatok inni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arra vagyok kíváncsi, hogy csak társaságban fogyasztotok alkoholt, vagy egyedül is? És milyen rendszerességgel? Kérlek írjátok oda, hogy nők vagy férfiak vagytok! Ja és jogosan kérdezitek, hogy miért vannak ilyen barom kérdéseim, szóval azért kérdezem, mert engem hülyének néznek, hogy egyedül szeretek csak inni. Jó persze mértékkel, tehát maximum egy citromos sört iszok meg, vagy ha van valami finom rövidital, mondjuk unicum next, vagy ilyesmi.Szerintetek is idióta vagyok, amiért inkább egyedül szeretem csinálni? Előre is köszönöm :)
2010. szept. 10. 20:13
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:

Egyszer ittam egyedül, mert nagyon ideges lettem a párom miatt, már napok óta gyűlt a feszültség. De aztán összehívtam a barátaimat és együtt folytattuk az ivászatot.:)

Amúgy egyre kevesebbet iszom, az amúgy is ritka nagyobb bulikon kívül szinte sose iszom. De néhány éve még hajajj:D

A rendszeres egyedül ivás viszont nagyon nem jó jel...

24 N

2010. szept. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 A kérdező kommentje:
Neked is :) A pálinkát egyébként én sem szeretem, akkor iszom meg csak, ha náthás vagyok, akkoris csak 3 cl, teszek bele mézet és úgy annyit nagy nehezen legyűrök belőle :)
2010. szept. 10. 21:11
 33/51 A kérdező kommentje:
Tényleg ne rendszeresen képzeld el :) Italt sem veszek magamnak, általában csak kínálni van itthon, én valahogy társaságban nem szeretek alkoholt inni, nem tudom miért, akkor nem esik jól. Egyedül néha este jól esik, de tényleg csak havonta egyszer kétszer, és akkoris maximum csak 1 üveggel, szóval abszolút nem részegségig :) Volt, hogy eszembe sem jutott 1 évig, ilyenkor is csak akkor jut eszembe, amikor illik a kajához :)
2010. szept. 10. 21:13
 34/51 anonim ***** válasza:

24 N vagyok, bocsi azt hittem, a rendszeres egyedül ivás egyedül lerészegedést jelent nálad. Nálam egyszer volt ilyen, amint azt már írtam fentebb. Ha így iszol egyedül, hogy néha megiszol egy citromos sört vagy egy-egy rövidet abban semmi gáz nincs:) ünnepekkor én is rájárok a tojáslikőrre és egyedül elszopogatom, ha épp senki nem iszik velem:) amúgy én a citromos sört nem csípem, neked nagyon limonádé. Inkább a jó hagyományos sörike, Stella meg a Heineken a kedvencem meg az Arany Ászok félbarna söre.

szeretem még a Jägert meg a Martinit.

2010. szept. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
jav: nekem
2010. szept. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:
Na tojáslikőrt még soha nem ittam szerintem, kíváncsi vagyok milyen íze lehet, biztos finom, mert sokan szeretik. Nálunk unokatestvéremék jártak rá a csokilikőrre, amikor itt voltak és nem láttam :D
2010. szept. 10. 21:18
 37/51 anonim ***** válasza:

A tojáslikőr isteni:)

Szeretem a Bailey's-t meg a csokilikőrt is, de a tojáslikőr a legjobb!

2010. szept. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:
És milyen fajtát érdemes megkóstolni? Mármint van olyan márka, ami tényleg nem gagyi és megéri? Te milyet szoktál inni?
2010. szept. 10. 21:24
 39/51 anonim ***** válasza:
Mi Camponát szoktunk venni idehaza, az jó minőség, nem gagyi és nagyon finom, de egyszer ittam apukámnál egy másik fajtát, ami egyenesen mennyei volt:) de annak sajnos nem tudom a nevét... de a Campona is nagyon jó és elérhető ára van, kb 1000-1500 ft lehet... házilag is lehet amúgy csinálni, de az elég bonyesz sajnos, én se tudom, hogy kell.
2010. szept. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 A kérdező kommentje:
Na akkor ezt megkóstolom, köszönöm :)
2010. szept. 10. 21:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!