Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egyedül szoktatok inni?

Egyedül szoktatok inni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arra vagyok kíváncsi, hogy csak társaságban fogyasztotok alkoholt, vagy egyedül is? És milyen rendszerességgel? Kérlek írjátok oda, hogy nők vagy férfiak vagytok! Ja és jogosan kérdezitek, hogy miért vannak ilyen barom kérdéseim, szóval azért kérdezem, mert engem hülyének néznek, hogy egyedül szeretek csak inni. Jó persze mértékkel, tehát maximum egy citromos sört iszok meg, vagy ha van valami finom rövidital, mondjuk unicum next, vagy ilyesmi.Szerintetek is idióta vagyok, amiért inkább egyedül szeretem csinálni? Előre is köszönöm :)
2010. szept. 10. 20:13
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:
21/N vagyok :) Most citromos sört iszom, azt sem szeretitek? Ennek alig van alkoholtartalma, olyan, mint egy üdítő, és isteni finom :$ Cigizni is egyedül szoktam főként, tehát ahhoz eszembe sem jut a társaság. Ha kimegyek a dohányzóba, akkor vagy van ott valaki, vagy nincs, de ugyanúgy rágyújtok :)
2010. szept. 10. 20:50
 22/51 A kérdező kommentje:
Na akkor mindenkinek egészségére :) Azért a bor sör kombinációval vigyázz, képes kiütni azt olvastam, nem tudom mennyire igaz :)
2010. szept. 10. 20:51
 23/51 anonim ***** válasza:

Én is legurítok esténként ezt-azt: vörösbor, gyógylikőr, citromos sör, Martini, ilyesmi.

Nincs ebben semmi kivetnivaló.

:-)

2010. szept. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, 38/N
2010. szept. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
20:44 vagyok. A citromos sört pár kortyig szeretem, utána olyan nagyon keserűnek érzem, mint a simát :) De sok minden más jöhet :D
2010. szept. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim válasza:
76%
Hello! 19/F vagyok, és én is csak társaságban iszok. Viszont ha te csak az íz kedvéért iszod magadban, akkor nincs gond. Inkább akkor kell elgondolkodni, ha valaki egyedül szeret lerészegedni. :S
2010. szept. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:
Na akkor meséljetek nekem ti milyen italt isztok vacsi után? Meg előtte? Likőrökön belül mit? A toffie likőrt olvastam, de én nem voltam eddig nagy likőrös, szóval ajánljatok valamit :D
2010. szept. 10. 20:58
 28/51 A kérdező kommentje:
Áhh, én nem részegedem le :) Nekem csak ízlik, viszont szerintem ugyanolyan rossz az, ha valaki szándékosan részegségig issza magát társaságban, mintha egymagában. A lényegen nem változtat.
2010. szept. 10. 20:59
 29/51 A kérdező kommentje:
Jajj és minden nap nem szoktam inni, csak mittudomén havonta kétszer, nagyon ritkán fordul elő, hogy hetente egyszer egy üveg citromos sört megiszom :) Szóval azért nem ülök le minden nap egy hintaszékbe és küldöm sorban :D
2010. szept. 10. 21:02
 30/51 anonim ***** válasza:
100%

Én épp most egyedül iszom. :)

Borozom, de csak kólával. Fárasztó hetem volt, miért ne?! Nem berúgni akarok, csak 2-3 pohárral iszok. Szeretem a citromos sört is. Ritkán azt is szoktam inni. Pálinkát nem iszok, csak, ha ünnepelünk valami komolyabbat, akkor is csak Unicum Nextet.

Egészségedre. ;)

22/L

2010. szept. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!