Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Szoktatok fizetéskor bevásárol...

Szoktatok fizetéskor bevásárolni 1 hónapra előre?

Figyelt kérdés

Én megkapom a fizut, másnap a TESCO ONLINE rendelés házhoz kb. 30-35.000ft értékben húsokat, hálámat, hagymákat, tartós cuccokat..... Zöldségeket, és megtöltöm a hűtőt.

További ételre való költekezés maximum néha Gyros.

Így az embernek nem kell időt pocsékolnia a bevásárlásokra.

Előre, 1 hónapra megtervezted mikor mit fogsz enni.


Szerintem logikus, nektek?



2018. máj. 22. 07:55
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezt állítom egy tesco dolgozója írta reklám céljából.
2018. máj. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm hohy ennyien válaszoltatok.

Nem vagyok TESCOS-s dolgozó.

Kedves valahanyadik válaszoló, kenyeret,zsömlét,kiflit már nem is tudom mikor vettem utoljára ide haza.

Nem azért nem fogyóznék vagy nem szeretem, hanem mert nem látom értelmét ezek vásárlására.

Ha szeretsz enni, akkor a kenyér nem.jelent mást mint nasit, sosem elég belőle, így egyik napról a másikra elhagytam.

Persze eszek kenyeret csak mondjuk éttermekben'vendégségben

2018. máj. 22. 12:26
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Hó végén szoktak mindent leárazni, ilyenkor veszek tartós élelmiszert. Liszt, cukor, tészta, stb.

A kertészkedés a hobbim. Májustól októberig onnan van a friss zöldség nagyrésze. Télre a krumpli, hagyma, zöldség és répa megy a pincébe. Meg alma és körte, befőttek, lekvárok. Anyagilag nem vennék rá mérget, hogy jobban megéri, de ízre sokkal jobb, mint a bolti.

Húst akkor se vennék a Tescóból, ha fizetnének érte. Férjem dolgozott ott a húspultban, pár hónapot. Hidd el: nem akarod tudni, miért nem veszünk onnan húst. Se.

Friss húsokat a bevált hentesnél vesszük meg. Lehet, hogy nem a legolcsóbb, de az a disznó aznap reggel még visított.

35 ezer egy hónapra egy embernek elég. Mi öten vagyunk. A férjem fizikai munkát végez, a kamasz fiam 15 centit nőtt idén. Csak ők ketten képesek egy hétvége alatt megenni 35 ezer forintnyi kaját. ☺

Heti menüt tervezek. De nem mindig tartom. Főzni csak abból szoktam, ami otthon van. Kivéve, ha valami nagyon extrát akar a család. A menetrend adott. Pl. havonta kétszer van spagetti, minden van hozzá, ahogy pizzához vagy sütihez is.

Bizalmatlan vásárló vagyok: házhoz rendelni nem mernék élelmiszert. Ki tudja, hogy milyen...


Nekem nem időpocsékolás, ha vásárlunk. Addig is együtt vagyunk. Kitaláljuk, mit főzzünk. Utána beugrunk enni egy gyrost a kedvenc helyünkre. Simán képesek vagyunk egy délutánt eltekeregni. Általában a csütörtöki napot erre szánjuk. Mindenki korán végez, akcióváltas van a boltokban, és a legkisebb a tömeg.


Azt az egyet megtanultam, hogy élelmiszeren nem spórolunk! Később fog sokba kerülni.

2018. máj. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Kenyeret nem eszel, de gyrost igen?:DD
2018. máj. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
93%

Én sem eszek pékárut, tehát csak az miatt nem lenne szükségem boltba járni. Sokan nehezen tudják elképzelni az életet kenyér nélkül, pedig működik. pl. babgulyáshoz sütök inkább krumplipogácsát, egytálételeket főzök különböző köretekkel. Felvágottakat nem eszek, egyedül a szalonnához, sonkához kell kenyér, de szerintem a kérdező sem úgy gondolta, hogy bolt tájára sem megy egy hónapig.

Gondolom friss zöldséget veszel, nem?

2018. máj. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
95%
#14. én írtam, hogy nem eszek pékárut, de néha gyorséttermi kaját igen is megengedek magamnak. Napi szintű kenyérzabálásnak nem látom értelmét, mert annál sokkal izgalmasabb kaják is vannak.
2018. máj. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Félkilós, teljes kiőrlésű magos kenyeret veszek négy felnőttnek, nagyjából kettő elég 3 napra úgy, hogy a gimis gyerekem mindennap szendvicseket visz magával, én pedig többek között vajas pirítóst szeretek reggelizni. Nem mindenki egyedülálló.:-)
2018. máj. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
40%

" én írtam, hogy nem eszek pékárut, de néha gyorséttermi kaját igen is megengedek magamnak. Napi szintű kenyérzabálásnak nem látom értelmét, mert annál sokkal izgalmasabb kaják is vannak."


Gyroszabálásnak még kevesebb értelme van, ha bolti húst viszont nem veszel, mert pfuj.:D

Egyébként nem neked szólt, hanem a kérdezőnek, aki havonta egyszer vesz zöldséget, gyümölcsöt, szintén képes gyrost zabálni (ha már nálatok ez a szó használatos), de pékárut nem, mert pfuj. Én tudom a gyerek haverjától, aki dolgozott nyáron gyrososnál, miből és hogyan készül, azt is, hogy a megfelelő pékáru mértékkel fogyasztva egyáltalán nem ördögtől való, ezért tartom enyhén röhejesnek ezt az észosztást.:D

2018. máj. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Írországban élek, itt folyamatosan magas a páratartalom, úgyhogy a krumpli és a hagyma is elrohad max másfél hét alatt és még a fagyasztónk is kicsi, nem fér bele sok minden. Tartósabb élelmiszerből (liszt, tészta, tojás) mindig van otthon, ezeket nagyobb tételben vásárolom, amikor épp elfogynának, minden mást frissen veszek, heti 2-3 alkalommal járok a közeli Aldiba vagy Lidlbe, pont útbaesnek hazafelé.
2018. máj. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem szárazárun és konzerveken, esetleg fagyasztott zöldségeken élek, így a válaszom nem.

Heti 2 alkalommal megyek bevásárolni, mert az étkezéseim jelentős részét a zöldségek teszik ki, meg persze imádom a friss gyümölcsöket is. De egyébként reálisnak tartom az elképzelést, ha valaki nem igazán eszik gyümölcsöt és zöldséget, és van egy nagy fagyasztóládája

2018. máj. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!