Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Aki előre bevásárolt, kb...

Aki előre bevásárolt, kb mennyi ideig nem kell boltba mennie, mert mindene van? Vagy a tartós élelmiszereket még fel se használjátok?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, hogy 2hétre elegendő kaja legyen otthon. Nálunk mindig ennyi van kb. De nem tartogatom, hanem azt esszük, és 2 hét múlva újra bevásárolunk. Rosszul csináljuk?
2020. márc. 20. 10:38
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy csinálom mint ti. Általában hetente egyszer megyek vásárolni, akkor megveszek mindent ami a hétre tervezett menühöz kell, meg amit nem szokás hetente venni de pont elfogyott - olaj, rizs, só, slozipapír. Most annyit változtattam hogy két hétre vásároltam be hogy ne kelljen annyit elmászkálnom. De továbbra is azt vettem meg amit enni akarok, terveim szerint kb két hét alatt el is fog fogyni minden, kivéve azok az alapcuccok amit máskor sem hetente vesz az ember. Nyilván mondjuk az olaj nem fog elfogyni, de a húsok a fagyasztóból igen.

Ennél többet nem bírnék se hazahozni, se tárolni, majd két hét múlva megint kidugom az orromat a világba és elmegyek bevásárolni újabb két hétre.

Az áram elmenésének meg itt viszonylag kis esélye van, nyugat-európai fővárosban lakom, még áramszünet se volt 3 éve, nemhogy több napos kimaradás.

2020. márc. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

"Ezért nem igazán pakolom fel a fagyasztót."


Akkor mégis minek van? Szerinted vágjunk le azért egy egész disznót, hogy frissen együnk belőle aztán a többit kidobjuk? És aztán vegyünk a boltba másikat?


Csak mert talán áramszünet lesz? Mellesleg ha nem nyitogatod a fagyasztót áramszünet idején, napokig kibírja, hogy nem enged le. Ha leenged, akkor a romlandót gyorsna megsütheted.


ELég h.lye logikád van

2020. márc. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

19, nem világvége van

Ha 3 napig nincs áram a biztosító fizet

2020. márc. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

"Ha 3 napig nincs áram a biztosító fizet"

Akinek nincs lakásbiztosítása is kap?


Hm,1995ös Orosz kombi hűtőnk van,24 órát jó ha bir áram nélkűl

2020. márc. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
76%

“ Akinek nincs lakásbiztosítása is kap?”

Aki hetekre előre tud vásárolni az a lakásbiztosítás havi 1-2 ezres költségét is megengedheti magának

2020. márc. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Nem hetekre elöre vásároltam,akciós termékek.

Étel utalványt illetve családsegitős bevásárlás...

2020. márc. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Most heti 1x megyünk boltba, de forog a kaja úgy, hogy a bolt előtti napon van még 2 heti élelmiszer a kamrában, tehát amikor bevasarolok, akkor 3 hétre elegendő kaja lesz itthon.
2020. márc. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
24%

ja lakásbiztositás;postán 5 ezertöl hirdeti.

Amúgy egy bontandó szarkupac ház,inkább szétverném vagy eladnám!

Sajnos jogi akadájai vannak.

Ha lenne hova tutti költöznénk,szinte bárhova.


Amúgy gondolom itt mindenkinek van kocsija,vagy családi autó.Hát nekem és páromnak nincs senkink.

a vásárlásra visszatérve.Amit türhető időben be tudunk szerezni,beszerezzük.Amúgy a bolt 1,5 km

2020. márc. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!