Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Titeket mennyiben befolyásol...

Titeket mennyiben befolyásol a vásárlásnál, ha például egy étolaj kupakja nem úgy nyílik/záródik, mint ahogy nektek tetszik?

Figyelt kérdés
De itt kérdezhetném a tejet, vagy bármi mást is.
2020. márc. 21. 21:02
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
81%
Hát szerintem egy kicsit kényszeres vagy.
2020. márc. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Ha Ti mondjátok....

:D

2020. márc. 21. 23:22
 13/25 anonim ***** válasza:
92%

Ha a vásárlók 90%-t nem érdekelné a csomagolás, a csomagolástervező mérnökök nem lennének ennyien ill. nem lenne nekik évente több verseny meg éhen halnának a marketingesek és a marketingpszichológusok is.

És akik azt mindják, hogy nem érdekli őket, tudat alatt azok is a szebb/praktikusabb/színesebb/szimpatikusabb cuccot veszik le a polcról.

2020. márc. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Na igen, itt is visszaköszön az, hogy a nők érzelmi alapon működnek, a férfiak meg logikai alapon.


És ezt most nem valamiféle negatív megkülönböztetés alapján írtam, pusztán tényként.


Egy érdekes példa:

A páromnak volt egy hülye szokása.

Az egymás mellett álló pet palackos üdítőknél mindig megnézte, hogy melyikben a legmagasabb a folyadék szintje és azt vette meg. (mindig van némi eltérés)

Hiába magyaráztam neki, ha az egyikbe valamivel több széndioxid kerül , akkor az jobban szétfeszíti a palackot és lecsökken a folyadék szint, holott több üdítő van benne, mégis kevesebbnek látszik.

Bizonyos hőfokon, ha felrázod a palackot, akkor is változik a szint.

Jut eszembe, az egyik ismerősöm azokat a májkonzerveket veszi meg, amelyiknek nyitófüle van. Mivel a kiürült dobozokat felhasználja valamire, így a konzervnyitóval nyíló nem jó neki, mert roncsolódik a doboz.

Ez részéről praktikusság, az itt olvasók szerint viszont betegség.

2020. márc. 22. 00:08
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

14 Akarmelyik konzervbol csak es kizarolag nyitofuleset veszek. Nem azert, mert kellene a doboz, csak nem akarod konzervnyitoval veszodni. Nem is emlekszem mar, mikor vettem utoljara olyan konzervet, aminek nincs fule :)

De eszembe jutott meg a zsebkendo is, abbol is mar szinte csak olyat veszunk, ami visszazarhato (100-as). Mondjuk zsepinel igazabol mindegy, de normalisabban nez ki a zacsko visszazarva, mintha csak szetteptuk volna a veget es ugy lenne.

Tejfolbol altalaban olyat veszek, aminek a tetejen ott a muanyag is, nem csak az alufolia, igy ha nem fogy el egyszerre az egesz, a muanyaggal normalisan le lehet csukni. Ha nincs rajta muanyag, atrakom masik fajtarol, amin van.

2020. márc. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Én jobban szeretem azokat a ketchupos üvegeket amik fejjel lefelé használhatók. Így, mikor ürül ki nem kell ütögetni. Konzerveknél a nyitófüleset veszem, mert suta vagyok és nem szeretek a konzervnyitóval szenvedni. Tejfölnél meg lehetőség szerint azt veszem, amelyiknek a tetején van egy plusz műanyag, amivel vissza lehet később zárni. Sőt egyébként mindenből jobban szeretem a visszazárható fajtát. Plusz tulajdonképpen lustasági kérdés, de inkább előre felszeletelt legyen a kenyér.


Ezekhez nem ragaszkodom görcsösen, inkább a minőség meg ár a központi kérdés... De ha már választék van, akkor válogatok a csomagolással kapcsolatban is.

2020. márc. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem nem zavar.Teljesen mindegy, hogy kupakos a dobozos tej vagy nincs kupakja. Inkább ár alapján választok. Sajnos ez van.
2020. márc. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

"Na igen, itt is visszaköszön az, hogy a nők érzelmi alapon működnek, a férfiak meg logikai alapon."


Ha férfiként logikai alapon működnél, akkor már réges-rég a fűszereszacskó másik felét bontanád ki, nem a feliratost, vagy fűszertartókat használnál!:)

2020. márc. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Csak tudnám hogy miért kell ebből nemi kérdést csinálni... most ha engem nem érdekel hogy hol van a fűszeres zacskón a felirat mert úgyis kitöltöm számomra praktikusabb tartóba, vagy nem okoz nehézséget az olajos üveg kibontása ezért nem szempont a vásárlásnál, az miért számít érzelmi alapú döntéshozatalnak?
2020. márc. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ha van kupak pl a tejnek azt veszem.kb ennyi 🤷‍♀️
2020. márc. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!