Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Titeket mennyiben befolyásol...

Titeket mennyiben befolyásol a vásárlásnál, ha például egy étolaj kupakja nem úgy nyílik/záródik, mint ahogy nektek tetszik?

Figyelt kérdés
De itt kérdezhetném a tejet, vagy bármi mást is.
2020. márc. 21. 21:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
A tej nem érdekel, de olajat csak olyant veszek, akinek normális, levehető kupakja van. Mostanában elég sok márka váltott ócska kupakra :(
2020. márc. 22. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
82%
Engem a kupak nem befolyásol, de hogy mégis írok ide az azért van, mert felüdülés volt nem vírusokról olvasni egy kicsit :D Például írhatnánk a tavaszról is. Vagy zenéről is. Meg annyi mindenről is.
2020. márc. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Na most azért félreértés ne essék, ha valami nem ízlik, akkor nem veszem meg akármilyen kupakja is van.

Ha viszont árban elfogadható 2-3 féle is, akkor inkább azt veszem meg, ami kevesebb vesződéssel jár, még ha valamivel drágább is esetleg.


A fűszeres zacsira visszatérve.

Az aljának a felvágása javíthat a helyzeten, de akkor meg fejtetőn kell olvasnom a szöveget. Mit tudom én ez valahogy nem annyira vonz. Vannak olyan csomagolások, ahol ezt ne is célszerű megtenni, például fűszer paprikák. Ezeknek nem egyforma az aljuk és a tetejük.

Ha középen van a felirat, akkor meg értelmetlen az alját felvágni, mert ugyanott leszel.


Az, hogy a nemiséget bevontam a kérdéskörbe, nem valami rossz szándékkal tettem. Ez tudományos tényeken alapszik. Épp tegnap is volt erről egy műsor a TV-ben.

A nők éppen ezért jobbak például érzelmi alapokat igénylő munkáknál is,mint például szociális terület, míg a férfiak sokkal jobbak a logikai , geometriai munkakörökben.

Nincs ezzel semmi gond, ha nem csinálunk belőle gondot.

Engem mindig is érdekelt a konyhában a dolgok miértje, egy nő simán elfogadja azt, hogy tapadásmentes bevonat. A férfit érdekli, hogy miért nem tapad.

A párom az omlett és a tojásrántotta szavak alatt ugyanazt érti. Én utánanéztem, hogy mi a különbség.

Sok ilyen apróság van , amiben különbözünk.

2020. márc. 22. 13:23
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
A csomagolás miatt venni a drágábbat, meg durván általánosítani, ez aztán vaslogikára vall :)
2020. márc. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

"A párom az omlett és a tojásrántotta szavak alatt ugyanazt érti. Én utánanéztem, hogy mi a különbség.

Sok ilyen apróság van , amiben különbözünk."

Ez aranyos. Eszembe juttatta a viccet:

Fiatal, boldog, friss házasok. Asszonyka finom étellel várja férjét, aki dicséri is:

- Hmmm. ilyen finomat nem ettem még életemben!

- Ugye milyen jó, hogy anyukám megtanított legalább két ételt, tökfőzeléket és vaníliapudingot készíteni?

- Igen!!! És ez most melyik?

2020. márc. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!