Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szerintetek miért ilyen...

Szerintetek miért ilyen hülyék manapság az emberek? (MOGYORÓVAJ)

Figyelt kérdés

Elore leszogezem, akinek nem inge ne vegye magara.

Miert vesz valaki brutal dragan egy uveg mogyorovajat, mondvan fuu de egeszseges, keni kenyerre, zabkasaba stb, ahelyett hogy venne egy csomag foldimogyorot es azt enne ketpofara, vagy legalabb egy kis kreativitassal hazilag keszitene azt el. 😀

Mirol is beszelek? Nezzuk csak.

En, mint foldi halando bemegyek a sparba, mit talalok?

[link]


350 g mogyorovaj, ami egyebkent csak 65(!!!) szazalekban tartalmaz mogyorot. Egyetek a napraforgoolajat, meg a Szőlőcukor, Teljes mértékben hidrogénezett pálmazsírt! Az biztos finom 😀

Mindezt kozel egy ezresert.


Vagy:


[link]

Megveszel fel kilo tiszta mogyorot fele annyiert peldaul?


Magyarazatokat kernek!



2020. máj. 24. 16:21
A kérdező szavazást indított:
Az ember lustak.
Az emberek nem erdekli mit tartalmaz egy adott termek, azt mondtak “egeszseges” oszt joeccakat’
Tul sok elkolteni valo penzuk van
Hulye itt mindenki!
31 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%
A mogyoróban és a mogyoró nem ugyanaz.
2020. máj. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%
Talán mert ízlik nekik? Az egy dolog hogy nem egészséges de a legtöbben ezzel tisztában vannak amikor mogyoróvajat vesznek. Igaz hogy nem olcsó, de szerintem ez az a kategória hogy egyszer-egyszer belefér. A nutella még drágább, akkor azok is hülyék akik azt veszik? Neked nem ízlik vagy szerinted drága akkor oké, de ebből általánosítani és kitalálni egy sztorit tök felesleges.
2020. máj. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Miss Endzsi ***** válasza:
89%
Én kiszállítással együtt rendelek 1 kiló mogyoróvaj át, ami 100% mogyoró, 2580Ft-ért. Magamnak megcsinálni nem tudom mert nincs hozzá elég erős gépem, és csak ezért nem fogok venni. Kényelmesebb, hogy idehozzák házhoz.
2020. máj. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Miss Endzsi ***** válasza:
86%
És ebben nincs se cukor, só, pálmaolaj.
2020. máj. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%

Kedves Kérdező, nem mindenki eszi a sparos szemetet.

Én ezt szoktam rendelni, ez 100% mogyoró és kiváló minőség.

[link]

A férjem nehéz fizikai munkát végez, nagyon szereti. Sem ideje, sem kedve "mogyizgatni", ebben viszont van vas, kálium, nátrium, magnézium, réz, szelén, cink, foszfor, mangán, omega3 és 6 zsírsavak, folsav, pantoténsav, vitamin B és E.

Nem hozzáadott formában, hanem a mogyoró tartalmazza ezeket.

2020. máj. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%

Mogyoróvaj, amit én veszek 98%mogyorót tartalmaz.

Olcsóbb, mint a sima mogyoró. Egyszerűbben hozzáférek. Tele van értékes arányokkal, és táplálékkel. Finom.


Manapság miért turja bele mindenki más dolgába az orrát? Ennyire nincs saját életed?

2020. máj. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
De konyorgom, a tapanyagokat meg vitaminokat hiaba hozod fel peldakent, mert a mogyoroban is ugyanaz van! Az meg hogy nincs ideje meg energiaja mogyizni, de hat egy evokanal mogyorovaj kb 10 szem mogyoro tesz ki, itt nem arrol van szo hogy fel kilo szaraz mogyorot kell lenyomni minden nap, ha esik ha fuj
2020. máj. 24. 17:22
 8/25 anonim ***** válasza:
95%

Eszel kenyeret?

Miért nem eszel vizet és búzát helyette?

2020. máj. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
97%

A kérdésed olyan, mintha azt akarnád megtudni, miért eszik valaki lekvárt, ahelyett, hogy megenne egy marék gyümölcsöt!


Mert a mogyorót enni meg a mogyoróvajat enni két különbözö jellegü dolog. Meg egy csomó embernek ízlik!

Az meg, hogy ételeket ízesítenek vele, megintcsak ízlés kérdése, de egész más az eredmény, ha mogyorót teszel egy süteménybe vagy zabkásába, mintha mogyoróvajat!

2020. máj. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%
Hiába eszel meg bármennyi mogyorót. Empátiát nem pótolja.
2020. máj. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!